• Krátkometrážní

Cyberpunk: Edgerunners (2022) (seriál)

Za posledních třeba 5 let je to jediný seriál, který jsem si musel po pár týdnech pustit znovu, protože jsem na něj nemohl přestat myslet. Než jsem to viděl poprvé, tak jsem bůhvíproč předpokládal, že mě svět Cyberpunku nezaujme, ale Edgerunners překvapili. Hodně překvapili. Je to krátký, je to silný, je to super. Až budete mít prázdný víkend, který nebudete mít jak naplnit, tak Edgerunners jsou o hodně víc, než jen fajn výplní času. 93% P.S. Musím si někdy zahrát Cyberpunk 2077. Prostě musím.

John Wick (2014)

Skvělá zápletka, vynikající Reeves, boží prostředí New Yorku. Nechápu, jak mě mohl tenhle film doteď míjet. Těším se na dvojku, trojku, čtyřku a pětku. 90%

Párty Hárd (2019)

Párty Hárd byla mnohem lepší, než třeba Máma má Raka! Nemyslim si, že se Řezník nějak zázračně vyvíjí, spíš se něco povede míň a něco víc. Každopádně se těšim na Párty Hárder: Summer Massacre. 3,5* Po třetím zhlédnutí zvedám na 5 hvězd. Něco takovýho tu prostě ještě nebylo. 5*

Není čas zemřít (2021)

Po druhém zhlédnutí zvyšuji hodnocení ze 4 na 5 hvězd. Pořád to není moje nejoblíbenější bondovka, ale je to pecka. 87%

Nedotknutelní (2011)

Jeden z nejlepších filmů dekády 2010-2019. 100%

Whiplash (2014)

90%, Whiplash si mě totálně získal. Jeden z nejlepších filmů poslední dekády.

Sexuální výchova - Série 2 (2020) (série)

Druhá série mě bavila ještě víc, než první. Všechny postavy (možná až na Olu) jsou skvěle napsané a totálně jsem je žral. 95%

Nemilovaní (2017)

Mám rád, když nad filmem přemýšlím i po odchodu z kina a ještě víc cool je, když i trošku trošičku změní mé vnímání světa. Což se Nemilovaným povedlo. Budu jim fandit při letošním udílení Oscarů. Skvělá hudba, skvělá atmosféra současného Ruska, skvělá kamera. 87%