BluT

BluT

J. Zídek

okres Praha

• 29.1.2008  21:19
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Po zhlédnutí tří sérií tohoto dokonalého seriálu, musím říct, že u mě nemá přemožitele. Všechny postavy jsou skvělé, bezchybně zahrané a na každý díl jsem se těšil jako malej kluk.. Ale pozor! U HIMYM nastává takzvaný sindrom " 'eště jeden a 'du spát", kdy si před spaním pustíte jeden díl a za chvíli zjistíte, že jsou tři v noci, chce se vám spát, ale stále se chcete koukat na ten boží seriál a chlámat se smíchy. Tak dobrý seriál How I Met Your Mother je. Jo a hlavně: za celých 64 dílů, co jsem k tomuto datu viděl, nebyl JEDINÝ slabý díl! Co díl, to jistota kvality. HIMYM is Legen... wait for it... edit: 16.2.2012 ani se nedivím, že se HIMYM propadlo v žebříčku ČSFD z absolutního vrcholu na 41. příčku. Kvalita opravdu hodně klesá. Navíc když to COOL předhodí v češtině široké veřejnosti, tak musí zaručeně přijít spousta slabších hodnocení od občasných diváků, kteří viděli jen pár dílů a k seriálu nemají žádný vztah. Za svým původním hodnocením si stojím, ale už to tak nežeru a mnoho jiných seriálů tuto mou bývalou modlu předehnalo.

• 14.1.2008  21:44
    Hrdinové (TV seriál) (2006)

Rozjezd slušnej, ale pak jsem to přestal úplně sledovat. Myslel jsem, že se k tomu vrátim, ale teď už mi to připadá nereálný.

• 14.1.2008  21:43
    Jistě, pane ministře (TV seriál) (1980)

Jeden z mála Britských sitcomů, který mě vážně moc nebaví. edit 16.2.2012 po zhlédnutí absolutně úžasnýho divadelního představení se stejným názvem dám tomuto seriálu rozhodně druhou šanci. Takhle jsem se v divadle snad nikdy nenasmál.

• 14.1.2008  21:34
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Hodnotil bych jako na youtube. Jednoznačně AWESOME. 5* P.S. A ta Penny? Těžko vybírat hezčí američanku.

• 8.11.2007  20:07

Skoro pět, fakt, ale tak dobrej a zábanej scénář to nemělo. Ale zase tam je Lindsay Lohen, ... já ti nevim, tak asi nechám ty čtyři.

• 7.10.2007  09:41

Ne tak luxusní jako dvojka, ne tak špatný celkově. Vlastně co to melu; skvělý!

• 7.10.2007  09:41

Kam se hrabe Smrtonosná past, se kterou si tuhle sérii pletu (i obráceně). TOHLE má koule a je to ten správnej film na odreagování. Proto to taky furt pouštěj na Českejch Televizích, Novách a Primách.

• 7.10.2007  09:41

Počátek legendárních filmů s kua vtipnym Melem Gibsonem. Ale dvojka je lepčejší!

• 6.10.2007  10:14

Ještě míň se mi tomu dávat nechce, ale upřímně: za moc to nestálo. V porovnání s jedničkou a dvojkou... 45%

• 6.10.2007  10:13
    Black Books (TV seriál) (2000)

Dokonalost sama. Jak já zbožňuju všechny hlavní charaktery. Po zralé úvaze nemůžu napsat o Black Books nic špatnýho, je to umělecký skvost nejvyšší hodnoty a nic na tom nemění fakt, že tento koment píšu ve tři čtvrtě na tři ráno a po zhlédnutí snad nejlepšího dílu (S02E05 - Hello Sun). Genialita tvůrce nezná mezí. Herci byli vybráni s největší precizností a pozorností, sami se podílejí na zdokonalování předepsaných rolí, a pročež přidávají do díla i kus sebe sama, čímž celkový dojem umocňují. Prostě to je parádní podívaná pro jakéhokoli diváka, který dokáže ocenit skvělý vtip.

• 24.9.2007  21:28
    Sedm (1995)

Skoro by se mi chtělo napsat "název filmu vyjadřuje počet hvězdiček, které si zaslouží". --- Škoda, že to není pravda. Ok, bylo to super, ale určitě se film se7en (celkem divný, he? Třeba jméno hry "Driv3r" je mnohem lepší) nedostane do mé osobní "topky". Hm, to jsem zas jednou napsal divnej komentář.

• 17.8.2007  16:37
    Sezame, otevři se (TV pořad) (1969)

Keksík je boží!

• 17.8.2007  16:34
    Četnické humoresky (TV seriál) (2001)

U těch dílů co jsem viděl, jsem se bavil, ale koukal jsem se na něj jenom, když sem zrovna v tu dobu neměl co na práci. Nic mě prostě nenutilo se na něj koukat pravidelně, zas tak dobrý seriál to není. Jo a vyzvihl bych T. Töpfera. Toho náčelníka, nebo co je, hraje super:)

• 13.8.2007  23:53
    Space Jam (1996)

Tohle mám eště někde na kazetě, kdysi jsem to strašně zbožňoval. Výborná animace, zábavná story, Bugs Bunny a Michael Jordan, kterej tam předvádí nadpozemský kousky. Vše snadno přístupný, rozdělený na hodný a zlý, pro mě v roce 1996 top of the tops.

• 13.8.2007  23:48

Slabší než Cesta do Fantazie. Mononoke mě tolik nezaujala. edit: 10.7.2012 po dalším zhlédnutí se můj názor nemění. Mononoke ubíhá příliš pomalu a i přes slušnou animaci chvílemi ztrácí dech a naléhavost děje.

• 13.8.2007  23:40
    Pomáda (1978)

měnim ze čytř na pět, páč je to legenda, songy skvělý a i po několikátý jsem se bavil.

• 6.8.2007  16:30

Tak ale jo, koukat se na to dalo. I když, ... má to i nějaký dost nadstandartní momenty. Ale oproti knize??? Nebe a dudy. Ráj a peklo. Banány a jahody a jablka. Cukr a pepř. Bílá a ... ale víte co myslim. Čtěte :)

• 4.8.2007  21:01

Jeden z vůbec nejlepších natočených filmů a Ashton Kutcher ve své životní roli. Díky tomuto filmu jsem si taky zamiloval Amy Smart. Jasných a úplných 100%

• 4.8.2007  20:59

Nejlepší film Tima Burtona. Celej příběh je podanej naprosto neuvěřitelně a já jsem se do malýho Kralíka, kua Karlíka skoro i vžil. Těšil jsem se do továrny na čokoládu, obdivoval jsem zpívající Umpalumpy, vzhlížel k Johnnymu aka Willy Wonkovi a nemohl se nabažit chuti pravé Wonkovy čokolády. Sakra, to poslední není pravda, ale stejnak. Byl jsem uchvácen co dokázal Tim vykouzlit.

• 4.8.2007  20:51

Viděl jsem to v kině a jediný co jsem si pamatoval bylo "číró!", tedy jméno hlavní hrdinky, a moc mě to nezaujalo. Ale pak to běželo na dvojce někdy a já úplně: "Ty krávo! Vono je to vážně dobrý, zajímavý a vo něčem! OMFGDŽ!" Takže po přehodnocení 5*

• 2.8.2007  19:25

Začátek je naprosto úchvatný, nabytý skvělými vtipy a hláškami. Start filmu je dokonce lepší, než většina dílů seriálu! Jenže po půl hodině už Simpsni ztrácí dech a zjišťujete, že samotný příběh a zápletka již nejsou tak dobré. Pokoukání to ale stejnak bylo luxusní. Takže nejslabších 5*. 90%.

• 27.7.2007  14:07
    Plastická chirurgie s. r. o. (TV seriál) (2003)

Naprosto parádní a silně originální seriál! Postavy se zabývají opravdu drsnými problémy, které bych sám opravdu řešit nechtěl. Navíc snad do všech rolí, byli obsazeni neuvěřitelně charizmatičtí herci, kteří seriál pozvedávají na novou úroveň.

• 20.7.2007  21:19
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Může být vůbec RD někdy překonán? Pochybuju. Nejlepší, nejvtipnější, nejoriginálnější a navíc Rimmer.

• 9.7.2007  19:05

Díky tomuto filmu mám nezdravě často chuť na shake za pět nebo vanilkovou colu. 101%

• 9.7.2007  18:55

5* určitě, parádní film, ale stejně se furt divím, že je tak vysoko. I na imdb...

• 8.7.2007  23:35
    Nuda v Brně (2003)

Jak jsem tomu moh dát tři? No tvl, po druhym zkouknutí zvedám na pět. Supr film.

• 8.7.2007  23:01

Film je jedním slovem bombový. Nechápu ta (relativně) nízká hodnocení, protože mě hlavní herec, příběh i vše ostatní dostalo. I celkový námět je cool. A dance scéna na konci je legendární! To se prostě musí vidět. 97%

• 7.7.2007  09:24

Úžasný, brutální a skvěle vymyšlený horror, který nestačí vidět jednou. Já měl dokonce to štěstí, že jsem na něm byl v kině... Scéna se střílením zombíků ze střechy je vpravdě legendární.

• 5.7.2007  18:18

Velmi kvalitní dokument. Neztrácí nikde šťávu a je spojitý jak funkce cosinus. Musel jsem ho vidět několikrát, protože za to stál.

• 27.6.2007  16:27

Já se tak těšil dycky co se stane, když začlo hrát: "Jeepers, Creepers...". Pokud od toho nečekáte propracovaný horor, ale prostě normální příjemnou podívanou, budete se bavit.