• Krátkometrážní

Futurama: Milion a jedno chapadlo (2008) (video kompilace)

Začátek byl poměrně našláplej, spousta vtipů a furt se něco dělo, ale pak začal děj stagnovat, vtipů se nedostávalo a já si řikal, jak vůbec moh někdo tak debilní scénář schválit. Navíc mi ještě donedávna přišla Futurama celkem inteligentní, ale v tomhle filmu bylo nedodělků nejasností a vyloženejch kravin celá řada. Ale jako aspoň tam furt byly oblíbený charaktery, skrytý vtipný nápisy, který se daj stihnout, jenom když se to pauzne a pěkná animace. 59%

Gran Torino (2008)

Čekal jsem od toho něco úplně jinýho a nakonec jsem byl víc než mile překvapenej. Nabitej příběh, kterej se furt posouval dál, bez zbytečných vyplňujících příběhů vedlejších postav nebo tak, parádní postava Clinta, jeho flinta, asijská komunita, sexy bourák, interesantní představení... ez decision - 5 stars.

Iron Man (2008)

Bombastická hollywoodská kvalita. Iron Man má přesně to co všichni chtějí: jednoduchej, ale zajímavej příběh, jasně vymezený zlo a dobro, skvělý efekty, sympatický herce, malou romantickou zápletku a raketovej oblek. Taky tam je spousta výbuchů, burgery z Burger Kingu a sexy auta. Né že by to bylo ňáký přelomový, ale nevim co vytknout, takže five Star(k)s.

Jak se zbavit přátel a zůstat úplně sám (2008)

Přestože tam byla spousta mých oblíbených herců, v průběhu jsem se chvílema nudil a přišlo mi, jak kdyby někdo z filmu vystříh pár scén, který by příběhu dodaly smysl resp. uvěřitelnost. 60%

Jumper (2008)

Mohlo to bejt delší. Mohlo to bejt lepší. Ale i horší. Pohodová oddychovka. Jediný co mě zarazilo, byly herecký výkony. Myslim, že to natáčeli ve spěchu, nezbylo jim moc peněz po tom, co dali absurdní platy hercům a každej aspoň trochu ucházející záběr, kde herci řekli co měli, rovnou prdli do filmu.. Ale já nejsem svině, takže tomu ty čtyry dám. Přestože vim, že to nikde nic nezmění:)

Kalendář Míši a Ríši (2008) (pořad)

5 za Gustíka a pár dalších dobrejch, 2 za většinu. Tak to zprůměrujem na tři.

Králíkova pomsta (2008)

Neskutečně slabej námět v porovnání s kvalitou animace. To se prostě jenom nějaká banda grafiků nudila a neměla co na práci, tak vymysleli pár nezajímavejch charakterů a rozpohybovali je. 40%

Můj nejhorší týden (2008) (seriál)

Takový tři až čtyři. Zatim nic moc originálního a dost se opakujou vtipy.