• Krátkometrážní

Blbý a blbější (1994)

Absurdní komedie, která se vám může líbit pouze pokud máte rádi Jima Carreyho. Jestli vám na něm něco nesedí, nesedne vám ani tato komedie. Edit 26.12.2011 - no, s tímhle komentářem se sice už tak úplně neztotožňuju, ale nechám ho tu just for fun.

Boat (2007)

No, z Lynchovy tvorby je to jedno z nejslabších děl. Ale ten hlas byl takovej příjemnej a milej, jen jsem přemejšlel, kdy mi zařve něco strašně nahlas do sluchátek, páč od Lynche se dá čekat cokoli. I když zrovna tady jsem se nedočkal skoro ničeho. Ach jo, kde je tvorba jako Six Figures Getting Sick.

Bobule (2008)

Takle na konci zimy to bylo moc příjemný pokoukání. Krásný záběry na zelený pole tvořily úžasnej protiklad k tomu, co jsem viděl z okna (hnědošedá břečka). Přestože to bylo celý mělký jak čajová lžička, díky oněm zeleným záběrům a záběrům na Terezu Voříškovou těch devadesát minut uteklo jak nic. A přestože jsem zapřisáhlej pivař, při tomto filmu jsem dostal chuť na ňáký dobrý moravský vínko. 3* za film, 5* za slečnu Voříškovou.

Jsou filmy, které jsou v kině mnohem lepší, než pak doma na malé obrazovce. Borat je určitě jedním z nich. Po prvním zhlédnutí v kině jsem byl úplně odvařenej a na nic jinýho než na 5* jsem to neviděl, ale když jsem to viděl podruhé doma, některé vtipy už přestaly být vtipné (což je teda normální, když je očekáváš), ale hlavně film neměl tu jiskru, neměl jsem pocit, že je to zkutečný Kazach v U,S and A. Jinak výkon S. B. Cohena je výborný, ale ještě lepší je v Ali G indahouse nebo v jeho původní show. Ze které tedy byly některé gagy "ukradeny" a přehrány znovu teď ve filmu.. No, nevadí. Celkově je film zábavný, ale na horním patře je pocit, že by mohl být ještě o hodně lepší. Slabší 4*.

Bostonská střední (2000) (seriál)

Nevim teda, proč je všude prezentovaný jako komedie. Je to spíš dramatickej seriál o vztazích učitelů se žáky i mezi sebou. Ale moc mě to nezaujalo. Taky mi vadí přílišná délka dílů. 50-60 min na díl je prostě moc. Mám radši kratší a údernější seriály.

Božský Bruce (2003)

Zvedám ze tří na čtyři hvězdy, protože tenhle film není obyčejnej a i po dlouhý době si z něj pamatuju spoustu detailů. Třeba sedm prstů, přítáhnutí měsíce, zvětšení prsou Jennifer Aniston :) a nabušený Lamborghini. Nebo to byla Corvetta? No, i tak čtyři hvězdy. P.S. A možná vlastně zvedám hodnocení i kvůli tomu, že tady všichni zatracujou konec filmu a já už si ho naštěstí nepamatuju.

Božský Evan (2007) odpad!

Debilní, naprosto debilní film. A to tam hrálo NĚKOLIK mých oblíbených herců (Lauren Graham, Jonah Hill, i ten Freeman je fajn) , ale tuhle mizérii stejně nedokázali pozvednout. Samotnej námět je stupidní, průběh filmu absurdní a nelogický a i kdybych přistoupil na jejich hru, že komedie logická bejt nemusí, tak tady jsem se bohužel snad ani jednou nezasmál. Radši se podívám na sračky typu Epic Movie nebo Date Movie než znova na tohle, protože tyhle filmy si aspoň na dobrej film nehrajou... 15%

Brainiac: Šílená věda (2003) (seriál)

Tenhle pořad je vážně dobrej. Takovej uvolněnej, na nic si nehraje a vyskytly se i ku*evsky vtipný díly (třeba s nejlepivější pomazánkou, "nejbolavějším" osvěžovačem dechu atp.).

Británie má talent (2007) (pořad)

Viděl jsem spoustu vystupujících na youtube z této skvělé soutěže a těšil jsem se, že něco podobnýho přijde i k nám. A když to přišlo, tak to vůbec nesleduju. No neva.

Bruno (2009)

Já se těšil, jak bude přehrávat a oblíkat se to nejteplejších hadrů na světě, ale prostě mě to nebavilo. Usínal jsem u toho a těšil se až to skončí. Možná jsem i o něco zajímavýho přišel, páč jsem měl chvílema zavřený oči únavou. Začátek byl fajnej, ale pak už to šlo do kytek. Pár vtipnejch scén to nezachrání a po Ali G (dokonalej film a skvost. I show je poměrně luxusní) a Boratovi (ne dokonalý, ale stále pekelně vtipný) přichází Brüno "nudnej jak Brno".