Rezistence (2015)

Knížky jsem četla a na film se těšila, ale jsem trochu zklamaná. Jednak nezabili Jeanine, pak jsem se těšila jak Tris veme kudlou Erika - to tam též nebylo. I ty dialogy byly nějak debilní a zkratkovité. Jednička podle mě byla líp zrežírovaná. No uvidíme co trojka. Jestli bude.....

Spectre (2015)

Ale jo, libil se mi vic nez Skyfall. A to uvodni entre bylo fakt pekne udelany.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Jediné co mi vadilo je to, jak až příliš často a někdy až moc rádoby vtipně dávají vzpomenout na předchozí epizody. A že nástup původních postav (Leia a Han) jsou až příliš napjaté/ dramatické nebo jak to říct. Kdyby byly zapojeny tak jako mimochodem, bylo by to víc ok. Jinak akce od začátku do konce a příběh docela dobrý. Hlavní postava Rey je mi sympatická. Snad jen jediná výtka, že je furt zadejchaná jak kdyby měla astma - proč???? Šla jsem na to dvakrát a podruhé už jsem to brala jako samozřejmost, že takto prostě Star Wars Epizoda VII je a bude a těším se na další díl.

Tajný život Marilyn Monroe (2015) (TV film)

Uplně nevím jak ten film ohodnotit. Pro Kelli všechna čest jak to zahrála, protože zahrát takovou dylinu to chce um. Mně se v podstatě Marilyn totálně zhnusila. Osobnost? Tak to ani náhodou, uvzdychaná labilní chudina, fetka, vožrala a ještě pěkně manipulativní. Artur tam byl asi jedinej kdo jí to řekl do ksichtu. No fuj ble. Ale film byl natočenej dobře, šlo to pěkně popořádku.

Terminator Genisys (2015)

Pro mě mnohem lepší než trojka a čtyřka. Líbila se mi návaznost na první díly a Arnoldovy hlášky byly dobrý. Trošičku debilní mi přišla ta akční scéna s autobusem, trošku přehnaný, ale ok. A pak mě rozbil můj kamarád, že jak je možný, že John Connor prošel strojem času, když z pohledu fyziky by to nebylo možný, že by se rozložil :D Ale i tak, mě ten film dobře bavil.

U moře (2015)

Hmmm v podstatě film o tom jak to dopadá když se neřeší potřeby. Z manželky labil a paranoia, manžel radši sedí půl dne v v baru u moře, protože si nemají co říct a nemaj ani sex. Hlavně že si bábovka každej den udělá linku a nalepí umělý řasy. No byla jsem ráda, že na ní nakonec nalítnul a udělal čoro. Dávám tři hvězdičky, páč téma podle mě docela real. Jen to bylo docela roztahané...

V srdci moře (2015)

Já filmy ze staré doby nějak vůbec nemusím. Toto se mi líbilo i mě to bavilo. Zvažovala jsem 4 hvězdičky, ale pak jsem si nějak uvědomila, že jsem na tom byla ve 3D a že bez toho by to byl takový hezký film do televize. Takže dávám slušnou trojku.

Billy Elliot Muzikál (2014) (divadelní záznam)

Zachytila jsem to na ct art a za me teda naprosta bomba. Sceny byly promakany skvele zahrany a vtipny. Tanecne to bylo naprosto vynikajici! Ja jsem se nemohla odtrhnout. A Elliot Hanna to nejen skvele odtancil ale naprosto prirozene zahral vcetne emotivnich casti. Bravo. Ja si to pustim znova. Ovsem mam rada i filmoveho Billiho Elliota, ten byl taky vyborne zpracovanej.

Ex Machina (2014)

Wow, ano, pecka s výborným koncem.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Akční komedie moc nemusím, ale dobře jsem se bavila, takze 4 * určitě dát můžu.