Černobyl - 1:23:45 (2019) (epizoda)

Autenticita prostredia a neskutočná tuposť aj hrdinstvo, to všetko tam je. Skvelý seriál, vynikajúca výprava. Deti čo ešte neboli na svete, by mali radšej držať huby a nevypisovať tu kokotiny.

Lovec hlav (1976)

neznámy film a jednička. Na tú dobu neskutočne dobrý thriller Pjet gviezd úplnacpogoda. AAj napriek sračkoidným kvázy pseudo kokotomJakoma, hladný pes z djakomejskej riti, kokot a pdobne

To (2017)

Zasa banda homosračiek a jeho armrdy si tu honia svoje kakaové ego. Verím, že ani jeden z týchto čurákov nečítak knihu. Preto bežte do piči vy banda pseo kritikou z hovnami zajebaneými hubami. Veľmi realistický natočený film podľa predlohy S:K: Teším sa na druhý diel. A vy kokoti a nemrdané piče si dovtedy prečítajte knihu.

Zabiják & bodyguard (2017)

Skvelá kokotinka. Dlho som nevidel lepší akčňák. A komenty miestnych buzerantov, prerajtíngovaných homocucačov čo si leštia péra na trapných spajdra hulko kapitánoch, mastia pišuláky, tak to je panoptikum kriplov a zabrzdených opičiek.

Po strništi bos (2017)

Čítam tu poloduché recenzie na krásny príbeh a skvelé herecké majstrovstvo, kde sa tu odbavujú domáci onanizátori čivava a podobne. Vy vypatlané sračky, ste asi len prostoduché mariškou vygumované rite, ktoré sa hanbia za svoju identitu a aj za to, že dnes vôbec žijú. Krásny film, ktorý treba pochopiť a nie len pozrieť. Verím, že ani jeden z vás kokotov civákov a hladošov, ste si neprečítali ani knihu. Vy úbohe hovná. Ste len konzumenti vlastných sračiek a neviete noč o histórii svojej vlasti. Ste odpad novodobého konzumu. Neviete si ani predstaviť, čo to bolo za protektorátu, ale budete tu hodnotiť vaše prdy, čo vám lezú z huby. Na druhej strane tu vyzdvihujete sračku Čiara, ktorú som nedokázal pozerať ani desať minút. Tie tupé dial´gy, kde nedokážú povedať ani piča, v takej komunite, bežte do prdele. Tento film mi vohnal do srdca pocit hrdosti, že som bol súčasťou hrdého spoločenstva Čechoslovákov a nikdy by som nedovolil to rozbiť. Pfuj vy krysy čo neviete ako vypadala vaša matka.

Tahle země není pro starý (2007)

Zasa hustoriťné hlboko nič nevraviace sračky Homoklády ma už začínajú poriadne srať. Úplne perfektný film, kde neni potreba nad niečim filozofovať, to si pán Homokokot môže čítať Kavku alebo Sejspíra. Toto je magoristická strieľačka, s perfektným kruťasom a samé mŕtvoly a smrte a nie dráma o troch dejstvách z hlbokým duchovným potenciálom. Proste poriadna rubačka. Ty atmosfericko jeblý kokot

Francouzská spojka II (1975)

Nezabudnuteľná atmosféra, vtedy som bol ešte decko, ale aj tak, super autentické prostredie, Hackman ako naozajstný pichač, úžasné. Tie zašpinené ulice, ten bordel, proste všetko ako má byť s tej doby. To nepochopenie medzi americkým systémom práce polície a tým francúzskym. A skoro žiadny negri, ani na tej pláži kde hrali volejbal. Jeden jediný primát. To sa dnes nevidí.

Spy Game (2001)

Erudovaný kritici, a scénaristi tu zasa vypúšťajú svoje intelektuálske hovná a múdrosti, sa divím prečo už nevlastní Homokokot nejaké štúdium v L.A. No to mi je jedno, k veci. Super thriller so super hercami a super dejom. Napnutý od začiatku do konca. Skvelý film a radosť pozerať. Však Homokláda?

Labyrint lží (2008)

Skvele natočený film o pomätencoch z opačného tábora fanatikov. Tentokrát sa neupalujú kacíri, ale režú hlavy. Od začiatku až do konca som to pozrel a nešiel som si ani otvoriť druhú flašu Tequilly len som čumel. Vyžraný Crowe, excelentný Di Caprio aj ten Jordánsky šéf boli všetci skvelí. A použili Český škorpík v tej prvej strielačke, kde ofcomrdi mali základňu. Pekný film. Až ma pri srdci hrialo ako tam strielali tie hnusné stredoveké hovädá.