Childhood's End (2015) (seriál)

Seriál v celku dosť zaujímavý a mal aj dosť prekvapivý koniec takže po dejovej stránke super, herci super, a efekty taktiež super.

Ajťáci (2006) (seriál)

Bezpochyby pre mňa jeden z najlepších komedialnych seriálov vôbec. Super nápady, a prevedenie. KVALITKA

Pán času - The Day of the Doctor (2013) (epizoda)

Vinikajúci film. Mne sa to zdalo náramne ftipné a zaujímavé ja tomu nemám čo vytknúť. Proste geniálne

Mezi náhrobními kameny (2014)

Tento film bol fakt super a podľa mňa aj jeden z Neesonovích najlepších filmov takže ho bola radosť pozerať

Loupež ve velkém stylu (2017)

Úžas!!! Caine a Freeman boli top a inak je smutné že tento film má v sebe aj kúsok pravdy. Bohužiaľ vo svete to naozaj funguje dosť podobne. Takže po zhrnutí bol tento film super a je hodný aj zamyslenia.

Plán útěku (2013)

Mne sa na tomto filme páčila hlavne dvojica Stallone a Schwarzenegger. Tí boli fakt top a do tohto filmu sa úžasne hodili nemám čo vytknúť

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Podľa mňa jednoznačne najlepší film za tento rok ktorý som videl (teda až za Loganom) ale inak tento film fakt nemá chybu páčilo sa mi na ňom úplne všetko a bol by som rád keby z toho spravili trilógiu.

Logan: Wolverine (2017)

Mne v tomto filme nič nechýbalo bola tu akcia, vtipnosť ale aj napínavosť a dojimavosť. Takže jedným slovom ÚŽAS!!!!!