• Thriller

Eliška má ráda divočinu (1999)

Chapu , ze "sklepacky humor", stejne jako netradicni podoba filmu malokomu sedne. Hodnotit to ale jako odpad mi prijde nefer. Je tam plno zbytecnych ,trapnych scen, ano. Ale take // i kdyby nekolik // zabavnych momentu. Navic, film je zcela originalni, pohodovy s vyjimecnou muzikou.

Quantum of Solace (2008)

Chvili jsem vahal, dat *** by bylo ale krute, takze, **** a male minus. Uvodni pisen, "moderni" strih na strih mi Quantum trochu shodilo, ale akcni jizda a Craig -super! Nesouhlasim s temi, kdo rikaji, ze Bond se uz nedrzi tradici hlasek, vtipu a Martini. Prave v tomto filmu se s lehkou nadsazkou vse pomalu vraci..

Vinnetou (1980) (seriál)

Pamatuji si, jak me jako natesene dite tento serial zklamal.

12 opic (1995)

Musim priznat, ze tenhle Gilliam (ac ho znam a mam celkem rad) mi vubec nesednul.Pripadal jsem si nekde mezi Terminatorem a Utekem z New Yorku.Dej jsem pochopil,ale nic tak uzasneho na nem neshledavam. Vsichni zde z nej nyji, ale za sebe **.

Zabití Jesseho Jamese zbabělcem Robertem Fordem (2007)

Charismaticky,az demonicky Brad Pitt,prijemne vypraveni pribehu vypravecem ( hlavne konec je hezky udelany ), to jsou plusy filmu. Odporny, nesympaticky a slizky Casey Afleck (nevim do jake miry to bylo ovlivnene roli) a otravna delka filmu mi film kazi. Nepravem zde opominany Sam Rockwell by zaslouzil vetsi pozornost.

Červený pás (2008)

Na prvni pohled jasne ctyrhvezdickovy film, hezky popsany od Malarkeyeho , ale bohuzel, konec filmu byl vylozene slaby, odflaknuty a podobny beckovym martial arts filmum...

Probuzení (2007)

Inspirace jednou z povidek Alfreda Hitchcocka nam slibne rozjede film a rozbusi srdce, posleze vsak jde scenar svou vlastni cestou a napadem. 65%.

25. hodina (2002)

Pozvolna plynouci film se silnymi poslednimi minutami. K hercum neni treba co dodavat. Dokonala rezie! ****+ .

8 žen (2002)

Velice prijemne pusobici film. Krasne prostredi tepleho domu, barvy, snih za okny. Zenska krasa, elegance, vtip a herectvi! ***+

Láska nebeská (2003)

Kdybych mel jmenovat svuj nejoblibenejsi romanticky dojak, Love Actually by byl na prvnim miste! Silna smes emoci, kdy se smeji a tecou mi slzy dojeti a smichu zaroven, to jeste zadny film nezvladnul. A to od sameho zacatku ,uz pri predmluve ke scene na letisti, s naslednou scenou nahravani vanocniho songu Billyho Macka. Dnes jsem film videl snad podesate a cvici se mnou stale stejne. Krasa, ktera pohladi srdicko... PS: Dnes pro me take poprve v TV /Prima/ a musim zkritizovat dabing! Pokurvil film, jak jen mohl.Hlas Keiry Knightley byl priserny a nektere sceny byly totalne shozene.Zejmena scena s Billym Mackem po jeho navratu z vecirku od Eltona a jeho nasledne vyznani managerovi Joemu. S laskou a uctou vzpominat a vroucne si prat navrat Ceskeho filmoveho studia dabing! S uctou k mnoha filmum..