• Thriller

Koktejl (1988)

Golfista to napsal presne!

Ally McBealová (1997) (seriál)

Ten serial mam rad. Ma dojimave i vesele sceny, ktere se dokazou vryt do pameti. Zachodove tanecky ,ci Allyiny predstavy jsou z tech veselych a ty co me vzdy spolehlive dojmou, je dil kde zemre Billy a dil kde vystoupi Sting s Every Breath You Take.

Hancock (2008)

Good Job!! :) A ja se bavil! Hancock mel vsechno. Skoda , ze nesel do kin az po do nebe vynasenem Batmanovi. Hrdina, nebo antihrdina? Hrdina , ktery ma vsechno na haku, chlasta, kasle na vsechny okolo a na mineni druhych.. to tu nebylo.Pro me original, co netezi z nastavovaneho kultu.

Street Kings (2008)

Celkem dobra,svizna kriminalka, ale nechava ve me pocit, ze jde jen o odvar Harsh Times.Tedy toho,co se do H.T. neveslo..

Kobra (1986)

VHSkova beckova klasika osmdesatych let...

Pět z milionu (1959)

U "Mistr a dvacaty ucednik" , davam za skvele herectvi, pro duo Marvan -Triska *****.

Šampion Mike Tyson (1995) (TV film)

Trochu se zajímám o box a tak mě potěšilo vydání filmu na DVD. Kdysi jsem měl to štěstí, vidět ho v televizi (cca. 10 let zpatky). Zhruba od té doby jsem také poočku sledoval jak Mikeovu sportovní kariéru ,tak jeho životni eskapády, skandály a prohry. Ale k filmu. Chci poukázat na skvělý výběr Michaela Jai Whitea , který nejen že boxovat UMÍ ,ale také je Mikeovi celkem podobný. A to je také jedna z věcí, které ve filmu stojí za povšimnutí ...výběr herců a hlavně jejich podoba se skutečnými postavami. Filmový Don King, manžeka Robin ,Cuz D' Amato ,trenér, všichni jsou svým předlohám velice podobní. A soupeři? Tam bych ocenil podobu vizáže a částečný náznak charakteristiky. Elegán a šampion Michael Spinks ; odhodlaný,ale skromný buldog Buster Douglas ; dobře podaný je také velkohubý Mitch Green ( jenž se v realném životě těší přezdívkam jako Mitch "Bitch" Green a "Ugly Face Green"). Mihne se tu také několik "Himselfů" jako např. známý boxerský rozhodčí Mills Lane, nebo sportovní komentátor boxu Larry Merchant . Za povšimnutí také stojí celkem přesná choreografie u jednotlivých zápasů //Trevor Berbick a jeho omámený tanecek po knock-outu, 8.kolo s Douglasem a vývoj zápasu dále, včetne Busterovy závěrečné série// . Shrnuto.. podle mého je snímek velice pečlivě připravený a mohl by si zasloužit více pozornosti a uznání, než jakému se těší.

Vzteklej pes a Glorie (1993)

Volim neco mezi tremi a ctyrmi hvezdami. De Niruv tanecek (pri ohledavani mrtvoly ) na Lee Rothova (tady tedy original Louis Prima) "Just a gigolo" a Billl Muray v roli mafiana jsou pro me nezapomenutelni.

Sirotčinec (2007)

Trefa do cerneho. Takhle ma vypadat napeti na filmovem platne!!