Poslední vládce větru (2010)

Hleďte, lidi! Co blbnete? Vždyť je to docela pěkný film pro děti. Dokonce si tady i stěžujete, že to je "Dětinský" Nebo "Jako pro děti" Ale trochu vám unikl záměr filmu. Mně se to jako film pro děti líbí. Sice to má trochu divný konec, ale jaký by taky měl mít jiný, když to je film vzniklý podle seriálu. A to moc dobře nejde vměstnat do jednoho filmu. A ten divný konec to má hlavně proto, že to původně mělo mít ještě další 3 nebo 4 díly, ale po neúspěchu, a po asi 20000 zlatých malinách to odvolali. A ten, kdo viděl ten seriál, to stejně pochopí.

Stalo se (2008)

Docela působivý film. Přes to, že když jsem ho viděl, tak se mi moc nelíbil, tak si všímám, že o něm docela často přemýšlím. Pořád ještě je to oproti některým Shyamalanovým masterpiecům typu Skleněný nebo Rozpolcený, promýšlené, relativně logické, a zajímavé. Ačkoliv Wahlberga, ani Deschanelovou moc nemusím, tak to bylo dost solidně zahrané. A James Newton Howard opět nezklamal.

Vesnice (2004)

Já tenhle film naprosto miluju! Mluju hudbu od Jamese Newtona Howarda. Film je napínavý, strašidelný, nečekaný, a skvěle obsazený. Howard, Phoenix, Brody, Weaver, Gleeson! Co může být lepšího. Je tam pár oslích můstků, A nevím, co by tam třeba jedli v zimě, nebo kde tam mají to obrovské stádo krav, a jaká hromada farmářů se jim tam o to pořád stará? Ono konec konců i když dojde na to, jak to, že o nich nikdo neví, tak je nám řečeno, že uplatili vládu, což nevím, jak si pan režisér představuje že vypadá. Ale to jsou takové věci, co filmu dokážu odpustit.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Podle mě naprosto skvělý! Podle mě je to dost důvěryhodné, zábavné a hlavně potřebné. Nechápu jak to, že tady jsou všechny série červené, ale celý seriál modrý? Ale chvíli jsem uvažoval o 4 hvězdách, když jsem si vzpomněl na ty vtipy typu: "Hele, naše celá rodina si pořídila za naše veškeré úspory počítač. A teď se podržte. Má paměť 10 MB!" A oni na to: "No páni! To jste dobrý. Takhle velkou paměť jsem ještě neviděl." A on: "Slyšel jsem něco o tom, že v Americe mají počítač v každé rodině, a dá se tam koupit v normálním obchodě za rozumnou cenu. A myslíte si že by bylo možný udělat počítač s pamětí 50 MB? A oni: "Ne! To rozhodně není možný! Tomu nevěřím!" A my si máme říkat: "Haha, ty byli ale blbí, a my jsme tak chytrý!" Ale naštěstí se to tam neobjevuje moc často.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Pohlreich je skvělý! Co víc se k tomu dá říct!?

Vetřelec: Vzkříšení (1997)

Skvělý! Úžasný! Nejlepší ze všech Vetřelců! Na tomhle filmu prostě něco je. Něco víc než si většina lidí všimne. Myšlenka je hluboká, děj je zábavný, a neočekávatelný. Úžasná hudba, skvělé obsazení, neuvěřitelná napínavost, a dokonce i vtipnost! Zkrátka, co jsem tenhle film viděl poprvé, naprosto jsem se do něj zamiloval. Kdybych měl napsat knihu o tom, co všechno lidstvo nepochopilo, tak tenhle film by dostal vlastní kapitolu.

Kniha džunglí (2016)

Já nesnáším Jona Favreaua!!! Ale abych pravdu řekl tak mě docela mile překvapil. Bylo to docela milý.

Muži v černém (1997)

Jedna z nejpovedenějších komedií vůbec. Naprosto můj typ filmu. Komedie ještě navíc Sci-Fi, a když je tam nějaká akce. Sonnenfeld prostě ví jak natočit dobrý film. Neodmyslitelná hudba od Elfmana, výborné obsazení. Já jsem byl spokojený. Jenom trapných vtipů by tam mohlo být míň.

Muži v černém 2 (2002)

Nedokázal bych říct který z dílů mám radši, protože všechny jsou dost povedené. Je to dost můj styl humoru, a mám rád když je komedie ještě navíc biják. U ostatních dílů jsem dal 4 hvězdy, ale tenhle díl naprosto miluju.

Muži v černém 3 (2012)

Já to mám strašně rád. Je to vtipný, zároveň akční, má to dobrý příběh, dobré kostýmy, dobré obsazení.

Časové pásmo bylo změněno