Amélie z Montmartru (2001)

Ach jo... Psal jsem k tomuhle komentář, při tom, když jsem sledoval ten film... Ono je toho tolik, co podotknout k tomuhle filmu, že se to zpětně strašně blbě píše. No, tak z krátka, ten komentář se mi ztratil. Tak až si to někdy pustím znova, tak ho inapíšu znova. Ale pro zatím: Něco málo, (Asi dva vtipy) se mi tam opravdu líbili. A zbytek byl vážně příšernej!

Sedm psychopatů (2012)

Podle mě doslova nemá chybu. Tomu vážně nemám co vytknout.

Řachanda (2016) odpad!

Právě na to koukám, a jsem tak v půlce, a už tomu dávám odpad. Takhle jsem se už dlouho hanbou nepropadal.

Eragon (2006) odpad!

Myslel jsem si, že trapností názvů kouzel může J.K. Rowlingové málo kdo konkurovat! Tenhle mladík to dokázal! Měl by dostat cenu! Navíc vykradený Harry Potter, a Pán prstenů. Harry Potter? To už je co říct! Vykrádat vykrádačku... A kouzla, typu Weltmeister!!! Baileys!!! Opravdu zapotřebí nemám! Mimochodem, ještě tam byla podle mě Snickers, a ještě nějaký pivo... ale to už si nepamatuju...

Tvoje tvář má známý hlas (2016) (pořad) odpad!

Běhá mi při tom mráz po zádech trapností! Jo, a mimochodem! Mohlo by se to jmenovat, Tvoje tvář má známý hlas - aneb nedělejte Eminema, nejde Vám to!

Zlodějka knih (2013) odpad!

Tak to se ti nepovedlo. Ty čuně!

Dům hrůzy (1999)

Tady už si Geoffrey jednu hvězdu vyslouží. Jinak film nic moc... Takový kafe z půlky zrnka kávy.

Nejvyšší nabídka (2013) odpad!

Uvažoval jsem o hvězdě za Geoffreyho, ale tenhle film s to nezaslouží! A ještě k tomu ta odporná Sylvia Hoeks! Nepromyšlený, nedokončený, trapný, prokouknutelný, a špatný. Fuj fuj fuj!!!

Doba ledová: Velikonoční překvapení (2016) (TV film)

Mě se to líbilo! Já mám vůbec rád tu Dobu ledovou. Tada až na čtyřku. Ale abych pravdu řekl, tak i tam se občas zasměju.

Hop (2011)

Docela milý! Docela jsem se zasmál. Nemyslím takovýto, Každý je něčím výjmečný!🌈 Já jsem opravdu výjmečný! Nebo ta scéna s Playboyem. Taky dobrý.