Harry Potter a Tajemná komnata (2002) odpad!

Mám rád fantasy. Mám rád kouzla. Mám rád filmy. Proč se mi to nelíbí? Protože je to debilní. Paní učitelka Rowlingová si napůjčovala kde se dalo, a blbům se to líbí. Proč? Protože si vzala ze všeho ty líbivé, a jednoduché kousky, a uplácala z toho tuto hovadinu, lehce stravitelnou i pro lidi extrémně nízké inteligence. Plus, díl od dílu je to snad nechutnější. Pokud se to vůbec dá. Jako třeba úžasné "kouzlo" "Žer slimáky"... Nebýt tam některých herců se kterými chci vidět všechny filmy, tak to ani neuvidím. I největší "tajemná" zápletka filmu byla prokouknutelná, a debilní. Kdo asi tak může být Zmijozelův dědic, když jediné "nové" postavě které se v tomto díle věnujeme, je přímo on!

Horizont události (1997)

Tak tenhle film fakt mile překvapil! Divím se, že jsem ho neviděl dřív. Protože od Andersona jsem viděl hodně filmů, a mám docela rád Sci-fi horory. Bylo to příjemné překvapení i na Andersona. Občas točí úplné odpadní hovadiny. Ale tohle mělo příjemné obsazení, zajímavý nápad, a bylo to docela tajemný. Myslím, že to mělo ještě trochu větší potenciál. Zvlášť kdyby na té lodi "něco" bylo, a ne, že to strašidelné je ta loď. Milé překvapení byla i postava kterou hrála Richardson! Nebyla ani zrůdná, jako spousta dnešních hereček, nebyla tam svlečená, jak je nutnost dnešních ženských postav ve filmu, nebyla tam ani pouze pro to, aby se do ní zamiloval hlavní hrdina, ani k tomu, aby říkala "Já mám strach". Ale dokonce nebyla ani drsná. Zvlášť ne tím prvoplánovým způsobem, že všem nakopala zadek.

Trainspotting (1996)

Tak to mě docela bavilo. Na některé scény si vzpomenu opravdu často. Je to docela dobře černý! Je neuvěřitelné jak každý film s McGregorem se neobejde alespoň s jednou scénou kde je nahej. A tady teda nejen on... Opravdu nepotřebuju vidět!

Samgkongil samkongyi (1995)

Celkem zajímavý film. Nebudu nic říkat o ději, abych nespoileroval. Ale teda na to, jak je to relativně krátké tak to bylo docela dost zdlouhavé. Tématem je to asi spíš na krátkometrážní film. Ale co mě vytáčelo nejvíc, bylo to jak nejdřív řekli co se stalo, a potom nám to ještě zdlouhavě ukazovali, a totálně to zkazilo překvapení. LIDI! TAKHLE FILM NEFUNGUJE! Buďto se říká, NEBO se ukazuje! A pokud vím, tak takhle nefunguje ani trauma, ani anorexie...

Gattaca (1997) odpad!

To bylo ale snahy, aby se "invalida" dostal do vesmíru... Klidně by pro to i porušil zákon. Ale jakou dobu mrazili moč, aby se tam mohl dostat! Chudák malej, co všechno musel podstoupit... Hawke, Law, a Thurman... Tři herci který totálně nemůžu vystát se sešli aby hráli v tomhle úžasném kousku. Film byl nudnej, nepravděpodobnej, lživej, a o ničem. Ale Law podle mě rád hraje ve filmech, kde se za něj lidi vydávají... :D Potom mě také pobavilo, jakým způsobem se objevila dost klíčová postava kterou hrál Tony Shalhoub. Prostě se dozvěděl "OD LIDÍ" o zázračném chlápkovi, který umí dělat super-operace, a má všechno super odborné vybavení.

Krása na zabití (1999)

Docela sranda. Bylo to tak nemožný, že to bylo docela vtipný. Mám docela rád tenhle typ komedií, které jsou jako kdyby trochu dokument. A bylo tam pár dobrých černých vtipů. A Kristie Alley tam byla naprosto skvělá

Sunshine (2007)

Tohle mi vůbec nevadilo! Bylo to docela příjemné jako kulisa k práci. Není to moc nudné, docela to odsejpalo, a taky se to dalo celkem dobře jenom poslouchat, a přesto se to dalo vnímat. Bylo to docela pochopitelné. To jsem si alespoň myslel až tak do tří čtvrtin filmu! Protože po té, co se dozvěděli, že mají na lodi o člena navíc, (což by dokázalo být podle mě docela tajemné, ale vůbec nevyužili potenciál), tak to začalo být totálně zmatený. Až do konce. Skoro jsem nechápal co se děje, a to jsem se na to docela soustředil, a ještě jsem si to i vracel. A nic. Nechápu. Podle mě zabitý konec. Jo, a Cillian Murphy je otřesný! Ale Cliff Curtis potěšil. Toho ve filmu vždycky rád vidím

Trable v ráji (2009) odpad!

Přes to, že se tady sešlo docela dost mých oblíbených herců, byl to jeden z nejhorších filmů co jsem za poslední dobu viděl.

Welcome to the Dollhouse (1995)

Tohle mě ku podivu docela bavilo. Dokonce skoro víc než Happiness. Někdo tady psal, že se Solondz "rozjel" až v Happiness, a myslím, že to je pravda. Má to podobnou jeho specifickou náladu, ale něčím byl tenhle film trochu víc v klidu. Docela mě bavilo, že to není klasický film o outsiderovi, a chudáčkovi na škole, který je hodný, a nevinný, ale všichni ho šikanují, a jsou na něj zlý. Protože ona Dawn je taky docela svině.