Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Tak tohle už bylo slabší... I ta kniha byla slabší... A film ještě dorazili příšerným obsazením. Ale nelíbí se mi, jak dělají ty filmy napřezkáčku. A vynechávají ty moje oblíbený. Doufám, že je někdy dopřidělaj.

Grimm (2011) (seriál) odpad!

Viděl jsem jednu epizodu. A bohatě mě to stačilo! Bylo to supertrapný, supernevtipný, a superšpatný. Vzal jsem si z toho jedno ponaučení: Když půjdeš běhat v červeným oblečení polese, a pustíš si u toho Annie Lenox, a najdeš uprostřed lesa sošku, tak tě sežere zlej bahnovej skřet Hulda. Mám adepta na někoho, komu by se to mohlo stát.

Desáté království (2000) (seriál)

Fakt super seriál! Provází mě už od dětství! Miluju ho!

Hvězdný prach (2007)

Řekl bych, moc hezkej film pro děti. Do teď se u něj někdy zasměju.

Terminator Salvation (2009)

Chudák ten Yelchin... No k filmu: Při sledování, jsem se pořád ztrácel, a nevěděl jsem, kterej z těch chlápků je kterej... Jinak Moc hezký nápad, a moc hezká dějová linka. A moc hezká Bryce Dallas Howard!

Terminátor 3: Vzpoura strojů (2003)

Taky dost slušný! Moc hezká tam byla ta Claire Danes. Ale asi by se mi to víc líbilo, kdybych to viděl když jsem byl mladší. To bych z toho podle mě, úplně šílel!

Hannibal (2001)

Možná už malinko slabší... Ale pořád super! Já miluju ty jeho způsoby zabíjení! A víte co? Je to zatím asi jediný film, co se mi líbil od Ridleyho Scotta.