Red Rose (2022) (seriál)

Za me super a doufam v dalsi radu🙂 moc nechapu to nizky hodnoceni ale chapu ze kazdymu to nesedne

Pan profesor (2021) (seriál)

Nejdřív sem si říkal že je to další z českých seriálů který bude úplně o ničem. Náhodou jsem viděl jeden díl a fakt mě to bavilo a každej další taky tak že za mě 4****

Idiot od pánaboha (2022) (seriál)

Co to je??!!! Tuhle herečku mám docela rád ale humor ala Gilmorky už přece jen tak nefrčí👎 ale pár hlásek bylo docela dobrejch tak že aspoň 1 hvězdu

Praha - den & noc (2022) (pořad)

Nevěřil sem vlastním očím když sem to viděl 😃 není možný že tohle někdo pustí do televize 😃😃ale jednu hvězdu dám za to že sem se zasmál jak je to blbí 😃😃ale jakože fakt úplně blbý 😃😃😃

Nový Karate Kid (1994)

Ty dvě hvězdy dám pro Hilary Swank, protože byla opravdu šlank 👍 ale jinak oproti klasickýmu Karate Kidovi to bylo špatný

Utrpení Gabriela Fernandeze (2020) (seriál)

Naprostá bezmoc koukat se jak mu nikdo nedokázal( nechtěl) pomoct!!! Dlouho mě nic takhle nezasáhlo 😢

Zásek (2021)

Překvapivě dobrá a vtipná komedie o problematice kolem covidu. Nečekal sem ze mě to chytne ale stalo se 70%

Strašidla (2016) odpad!

Naprosto zbytečná,trapná a prostě hrozná podívaná bez špetky čehokoliv

Kovboj Bebop: Lovec odměn (2021) (seriál)

Škoda že Netflix odpískal další řadu protože sem se dobře bavil. Super oddychovka 80%