Eurosong: Příběh skupiny Fire Saga (2020)

Na to že to je komedie od Willa, má to nádherný love story a nádherné písničky. Scéna s kreckovim kolem je fantastický vtipná 😂 a závěrečná písnička dokonalá! Play JÁ JÁ ding dong!!!!

365 dní (2020) odpad!

Radši si nechám udělat dobrovolnou lobotomii než tohle dokoukat.

Happy! (2017) (seriál)

To je tak uchylny, to je tak debilní, to je tak brutální , to je kurva prostě dokonalý.

Coffee & Kareem (2020)

Občas jsem se zasmál, hlavně u Kingbacha.

Papírový dům (Netflix verze) - Na nic (2019) (epizoda)

Tak tohle byl takovej kurevsky masakr, že vlastně ani nemám slov. Ještě že po dokoukani mi netflix napsal že 4 série už 3 dubna... Jinak bych si asi vytrhl chlupy všude. Jsem zvědav jak z tohodle profesor vybrusli, protože tohle už není kurva loupež, tohle je zkurvena válka. PS doufám že ta zrzava cubka zákopne a zlomí si váz.

Papírový dům (Netflix verze) (2017) (seriál)

Dokonalost, co můžu říct ještě nikdy mě nic nechytlo jako tenhle skvost a finále druhý série... Mám za to že jsem měl celou dobu slinu u huby a asi tak 5x orgasmus. Nemám co vytknout a trailer na 3 sérii, ehm už se nemůžu dočkat až se opět vrátím s naší partičkou do další akce. Díky netflix, tohle se kurva povedlo.

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Geniální, už se nemůžu dočkat další série, tak šup sem sní.

The Haunting - Dům na kopci (2018) (série)

Tak musím říct konečně další seriál co mě chytl a nepustil. Za 2 dny shlédnuto a jako hm hm hm... Atmosféra, pár dobrých lekacek a líbilo se mi styl jaký byl vždy duch oznámen... Tedy on tam prostě na jednou byl, žádný pomalé lekacky a nástup... No což, super snímek tohle se netflixu opět povedlo a poslední episoda... Pár slzicek bylo, ale završeny to bylo s gracii... Jsem spokojen a jdu do plných. Snad nás někdy potká něco podobné dobrého a nebo při nejlepším možná stejně dobrá druhá serie.