Old Boy (2003)

Syrové, drsné, silné, ale ne tak výborné, jak jsem podle nadšených recenzí a komentářů očekával.

V dobré společnosti (2004)

Tak takhle si představuju opravdu NUDNÝ film. Můj problém zřejmě byl v tom, že jsem očekával oddechovou komedii, avšak KOMEDIE se jaksi nedostavila. Alespoň ne ke mně.

Království nebeské (2005)

Obyčejný a ničím nevybočující velkofilm. Nebýt zcela přihlouplé zásadovosti našeho milého kováře při nejdůežitější volbě ve filmu, dal bych zřejmě hvězdičku navíc. Ale tohle ( a teď nechci spoilovat) mě tak nadzdvihlo, že jsem měl problémy film dokoukat.

Lovci myšlenek (2004)

Záleží jestli přistoupíte na režisérovu hru a budete se chtít pouze bavit a ne přemýšlet o věrohodnosti daných situací. Já jsem mu to na to skočil.

Dannyho parťáci 2 (2004)

Opět výborně udělaný, ale na můj vkus moc překombinovaný a těžko uvěřitelný.

Vadí nevadí (2003)

Pár dobrých nápadů mě před nudou neochránilo.

Kutil Tim (1991) (seriál)

Musí se líbit každému šikovnému ženatému muži ;-) Člověk si po zhlédnutí jedno jakého dílu připadá tak nějak dokonalejší ;-)

36. komnata Shaolinu (1978)

Zde rozhodně nemůžu být objektivní. Prostě dědovo první videokazeta, viděl jsem to určitě alespoň patnáckrát. Pro mě nazapomenutelný film. Nezapomenutelný jednohlasý téměř nesrozumitelný dabing ;-)

Kobra 11 (1996) (seriál)

Zhlédl jsem tři díly a stačí. Díky, ale tolik zbytečného času nemám.

Sanitka (1984) (seriál)

Nevím jak bych na tento seriál nahlížel dnes, ale tenkrát jsem se tešil na každý další díl.