Tenet (2020)

Nolan se poučil z Inceptionu, kde byla za mě velice trapná akce, přestřelky atd. a všichni z toho byli udělaní jen kvuli soundtracku. Tady je akce v totálním topu. Promyšlený do nejmenších detailů. A když se Nolan začne nudit??? "Hoďte tam budovu která se 3x rozbije podle pravidel Tenetu a hlavně ať je inverted". Nejoriginálnější manipulace s časem v historii popkultury. Je tam pár věcí které mohou připomínat klišé, ale tomu se ve dnešní době nevyhneme. A i ty jsou udělané tak, aby to bylo alespoň trošku něčím originální. Jo a John David Washington, Robert Pattinson a (pak i Aaron Taylor Johnson, ale ten už má slávy celkem dost a ve filmu není tak dlouho jak ti 2) mají v tomhle filmu životní role. Soundtrack mi řekl, že by měl jít Hans Zimmer ještě chvilku do školy, aby tohle topnul. Ale doporučil Nolanovi dobrého kolegu, a ten soundrack zvládl na 1000%

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999) odpad!

Divím se, že tento film není v žebříčku nejhorších filmů. Takovej sranec, jsem naposledy viděl, když snědl 2 kila fazolí a zapil to litrem láku z okurek. Jsou zde 3 dobré věci. Obi, Qui-Gon Jinn a Darth Maul. Ani ti tento film nezachrání. Hlavně, že všichni pičujou na Last Jedi.

Umbrella Academy - Vídáme se jen na svatbách a funusech (2019) (epizoda)

Zatím nic geniálního, ale plno dobrých nápadů a zajímavých věcí. A není to nudný, navzdory tomu, že je první díl taková seznamka s postavama, tunou nastínění děje, nakousnutí příběhu v posledních minutách a vlastně celkem o hovně. Ale baví :)

Assassin’s Creed (2016)

Upřímně nechápu co mají všichni za problém. Když přehlédnu ten fakt, že animus je tady uplně něco jinýho, než ve hře ("sny"/to divny rameno), je to film, u kterýho jsem se nenudil ani chvilku. Scény v reálu skvělý, scény v animu skvělý, asasíni v reálu skvělí, v animu taky, templáři taky. Ostatní se asi těšili na víc animu, ale to by ten film buď musel být delší, nebo nedávat smysl. Rozhodně je dobrý se tady nenechat odstrašit hodnocením a rozhodně kouknout. Nevím o ničem, co bych vytkl... možná sem tam klišé a pokud jste hráč, tak to, jak funguje animus se vám moc líbit nebude. Ale je to zábava.

Skleněný (2019)

65% nechápu. Berte to jako jedno z těch chybných hodnocení tady na ČSFD. Není to marvel akčňák a nehraje na akci. Je to pomalý, ale každá část filmu ne něčím zajímavá. Film je originální a příběh celkem taky. McAvoy se Samem L. Jacksonem jsou naprosto top. Pokud chcete klasickej tuctovej superhrdinskej akčňák, toto není nic pro vás. Je to spíš jako Joker (2019)... #hrouda

Banda - Ženská svého druhu (2019) (epizoda)

You see, when they're apart, they are absolute fucking rubbish. But, when you put them together, they're goddamn fucking Spice Girls.

Mr. Robot - d3.2_stary_system.so (2017) (epizoda)

V každým mysterióznim nebo mindfuck seriálu je ta jedna epizoda, která odpoví na hodně důležitých otázek. Občas jsou horší, občas ne. Tahle není nijak geniální, ale otázky a prázdná místa v seriálu jako je Mr. Robot je třeba vyplnit a zodpovědět. Mám pro tyhle epizody slabost <3. Navíc je zde hlavní postava Tyrell, a to rozohdně je zajímavá postava.

Irčan (2019)

Ale joo, pěknej filmek. :))

Rick a Morty - Série 4 (2019) (série)

Některé epizody jsou prostě geniálnější. Jsou zde jedny z nejlepších epizod ever, ale i jedny z nejslabších. Takže vlastně naprosto obvykle uspořádaná série. Ale i ty jsou geniální. Jo a žádná epizoda Ricka a Mortyho si nezaslouží mít pod 70%.