Halloween II (1981)

Michael Myers, který zavraždil v Haddonfieldu tři mladé lidi, je i přesto, že jej jeho doktor Loomis (Donald Pleasence) postřelil naživu. A protože je Michaelova sestra Laurie (Jamie Lee Curtis) po jeho útoku převezena do nemocnice, vedou jeho stopy právě do nemocničního prostředí. Než na to policie spolu s dr. Loomisem příjde, jsou zaměstnanci nemocnice a její pacienti ve smrtelném nebezpečí...Volné pokračování prvního Halloweenu. Opět skvělá hudba, skvělý scénář a napětí, které se dá krájet. Opravdu povedené pokračování, což se jen tak nevidí. 70%

Halloween: XXX Porn Parody (2011)

V malém městečku v Kalifornii je svým bratrem Michaelem zavražděna zrovna souložící Judith Myersová (Raven Alexis). O 15 let později Michael uteče z psychiatrické léčebny a vydává se zpět ke svému domovu, kde má být jeho další obětí jeho druhá sestra Laurie (Lilly Labeau) a její kamarádky, které se v předvečer všech svatých oddávají svým sexuálním choutkám...Tak mám za sebou svou první zkušenost s pornoparodií. I když má toto porno příběh, který známe s klasického prvního Halloweenu, je to všechno kolem dokola zbytečné. Tvůrci se nesnaží do příběhu nasadit alespoň průměrné neznámé herce, vše musí odfláknout pornoherečky a jejich samci. 60% filmu sice obsahují pornoscény, které jsou díky mladým herečkám natočené slušně, 40% filmu však tvoří příběh a tudíž si myslím, že se to nemuselo točit na koleni a pár normálních herců se tam mohlo přidat. Samozřejmě, jedná se tady o porno. První dvě scény ještě nejsou to pravé ořechové, s nástupem druhé půle, kdy se na scéně objeví trojice Andy San Dimas, Lexi Belle a Lilly Labeu jde ale kvalita péčka nahoru. Já byl ale v tom případě zvědav i na to kolem dokola a proto mě celkem zklamalo. Navíc postava vraha je to nejhorší z celého filmu, vypadá spíše jako směšný úchyl, kterého by každý z těch frajerů lehce nakopal dozadku. 45%

Halloween 4: Návrat Michaela Myerse (1988)

Po 10 letech spánku Michael Myers ožívá a míří zpět do Haddonfieldu. Tentokrát má políčeno na svou malou neteř Jamie (Danielle Harris) a na všechny, kteří se mu postaví do cesty. Proti němu opět stojí Dr. Loomis (Donald Pleasence), který touží učinit šílenému vraždění jednou provždy přítrž...Nečekal jsem, že u čtvrtého dílu, který se po přiblbé trojce opět námětem vrátil ke kultovní postavě tak pobavím. Příjemná stopáž tomu jen pomohla, bohužel další díly už mají klesající tendenci, ale čtyřka je hodně v pohodě. 70%

Hamiltonovi (2006)

Hamiltonovi jsou osiřelá rodina, která se stěhuje z místa na místo. Usadí se v Kalifornii a zodpovědnost převezme nejstarší David, který dbá na celou rodinu,ta ale skrývá hrůzostrašné a děsivé tajemství... Slabší horor,který nijak moc nepobaví,divák se nebojí,ale alespoň trošičku zaujme konec. Slabých 40%

Hanebný pancharti (2009)

Pancharti je družina vojáků, jejichž úkolem je zabíjet Němce na jejich území. Později je čeká mise,která může ukončit válku. Mají tajně proniknout na prémiéru nového německého filmu, na kterém budou vysocí němečtí důstojníci se samotným Hitlerem a všechny je tam zlikvidovat. Podobný plán ale nemají sami...Vyníkající počin režiséra Tarantina. Představuje nám soukromou válku několika jedinců proti početné skupině. Celé je to značně fiktivní ale asi takové jak bychom si možná přáli. Na takovou stopáž mi to ale připadalo všechno takové zdlouhavé a místama nezajímavé. Čekal jsem víc. Jednu hvězdičku jsem tedy musel nakonec ubrat. 75%

Hannibal - Zrození (2007)

Je druhá světová válka a Hannibal (Gaspard Ulliel) přichází o oba rodiče a se svou malou sestrou se strachují ve svém domě osamělí o život. Jednoho dne zde vtrhne skupina vyhladovělých vojáků SS a obě děti zajmou. Všude kolem jsou nepřátelské hlídky a vojáci začnou mít hlad. Proto se rozhodnou, že malou sestru Hannibala snědí. Hannibalovi se však podaří uprchnout a ukryje se u své tety. Zde také vyrůstá v mladého,o všem pomstychtivého muže, který se navíc do své tety zamiloval. Jakkákoli agrese vůce její osobě Hannibal tvrdě trestá a tiše v sobě hloubá myšlenku na pomstu za vraždu své malé sestry. Je načase dopadnout její viníky...Co tohle mělo společného s postavou Hannibala Lectera kromě jména a toho, že rád papá své nepřátelé to opravdu nechápu. Jak mohl někdo vymyslet tak debilní scénář, který se odehrává před filmem Mlčení jehňátek a ještě k tomu vybrat do hlavní role takovéhoto trotla. Film sice není až tak špatný, ale raději se měl točit jako samostatný počin k svému vlastnímu filmu. 50%

Hardball (2001)

Conor O´Neill (Keanu Reeves) je gambler, který má nemalé dluhy u bookmakerů a tudíž mu jde každý den o život. Když si jednoho dne jde požádat ke svému příteli o půjčku, dostane od něj práci s týdenním platem 500 dolarů. Má za úkol trénovat baseballový tým chlapců z těch nejhorších čtvrtí New Yorku...Tak film měl potenciál daleko vyšší. Keanu nebyl vůbec špatný, ale příběh se mohl daleko více rozvinout, vždyť je s čím pracovat. Ale i tak je to slušná práce. 65%

Hatfieldovi a McCoyovi (2012) (seriál)

Anse Hatfield (Kevin Costner) a Randall McCoy (Bill Paxton) jsou dva vojáci a zároveň hlavy svých klanů, na pomezí států Kentucky a Západní Virginie, kteří si vzájemně kryjí záda v americké občanské válce. Po velké bitvě se Anse rozhodne desertovat a vrátit se k rodině, zatímco Randall zůstává v armádě a pohřbívá jednoho kamaráda za druhým. Po skončení války se zdrcený Randall vrací domů k rodině, zatímco Anse už se dávno doma zabydlel. Randall ho za jeho úmyslné opuštění armády prokleje a nechce s ním mít nic společného. Rodiny se vzájemně urážejí a také nejdou daleko k pěstním soubojům. Jakmile se ale začnou objevovat první mrtví, klany se začnou tak nenávidět, že spory přerostou téměř až k další občanské válce...Parádní třídilná minisérie se spoustou kvalitních a výborně hrajících herců. Kdo nenaladí kanál AXN jistě najde nějaký soubor ke stáhnutí. Jeden z nejlepších seriálů z doby, kdy se zákon jednoduše obcházel a kdy smrt nebyla ničím neobvyklým. 75%

Havran (2012)

Edgar Allan Poe (John Cusack) je spisovatel hororových povídek, který ovšem momentálně ztratil spisovatelský cit a nemůže navázat na několik svých bestsellerů. Navíc se v jeho okolí začínají stávat velmi brutální vraždy, které jsou až příliš podobné vraždám v jeho povídkách. Případ vyšetřuje detektiv Fields (Luke Evans), který si Edgara přizve jako spoluvyšetřovatele. Pro Edgara se případ stává osobním v době, kdy je vrahem unesena jeho přítelkyně Emily (Alice Eve)...Film je celkem zajímavý, vraždy hezky udělané, herci i dobové kostýmy taky zaujmou. Děj je ovšem přetažený a film se začne v půlce filmu vléct a divák si to musí protrpět. Finále už je zase o něco zábavnější. 60%

Hellraiser (1987)

Frank (Sean Chapman) si koupí na tržišti tajemný předmět ve tvaru kostky. Jakmile ji otevře, zjistí, že pustil na svět Cenobity,démony z pekel, kteří si pro Franka příjdou. Ten jim následně z pekla unikne a schová se v podkroví domu svého bratra a švagrové, se kterou měl kdysi poměr. Ta mu nyní schání novou krev, která by Franka vrátila zpět mezi smrtelníky. Cebobiti se ale pro Franka vrátí...Perfektní klasika od Cliva Barkera.Skvělé efekty i masky.Prostě pecka, kterou musíte vidět. 75%