Abducted by the Daleks (2005) odpad!

Čtyři kamarádky jsou uneseny mimozemšťany na vesmírnou loď, kde jsou podrobeny různým experimentům... Lehké erotické sci-fi, které můžeme najít na té největší odpadní skládce největšího hnusu. Toto nezachrání ani čtyři nahaté blondýnky a to jsem si myslel, že už takové filmy nikdo netočí. Omyl. Shlédnutí tohoto filmu je ztráta hodiny,díkybohu, že to není delší...0%

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Když byl Abraham Lincoln (Bejamin Walker) malý chlapec viděl, jak mu v noci upír zavraždil matku. Po několika letech stopování se rozhodl jej zabít, což se mu ale nepovede. Před smrtí uchrání Abrahama tajemný mladík Henry (Dominic Cooper), který Abrahama naučí, jak upíry zabíjet. Abraham poté odjíždí do Springfieldu, kde má za úkol vymítit zlo od obyčejných lidí. Zde potká okouzlující ženu Mary (Mary Elizabeth Winstead), kterou si posléze také vezme za manželku a s kterou má později také syna. Abraham proto odloží svou zálibu v lovu upírů a věnuje se výhradně politice a rodině, ovšem svou starou zbraň, postříbřenou sekeru, bude muset opět vytáhnout, protože upíři chystají odvetu a jdou výhradně po jeho přátelích a rodině...Režisér Bekmambetov musel vypít asi hodně ruské vodky, když jej napadlo udělat z 16. amerického prezidenta spojených států lovce upírů. Ten nápad je tak debilní, že mě to nedalo a musel sem se na to podívat. Samotný film není úplná hovadina i když druhá půlka snímku, už trošičku uklouzla a tvůrci nám nabízejí od fantasy a hororových prvků také romantiku a trochu válečné strategie. Ve finále je film hodně průměrný, určený spíše pro diváky mladší generace, kteří si nelámou hlavu s tím, kdo že to byl vlastně Abraham Lincoln. 50%

Absolutní strach (2012)

Jessie (Stephanie Lemelin) a Dale (Matthew Alan) tvoří mladý zamilovaný pár a se svými přáteli se chystají na výlet lodí. Dale na lodi najde mapu, kterou nakreslil jeho dávno mrtvý otec, kde je znázorněn dosud neobjevený ostrov. Partička se rozhodne ostrov najít. Když se jim to povede a prozkoumají jej, všichni kromě Jessie se nadýchají podivného prachu vyrobeného vládou, po kterém se jich zmocní pocit absolutního strachu. Vláda nyní trvá na tom, aby se nikdo nedostal z ostrova živý...Film natočený spíše pro televizi. Příběh je docela o ničem a pár pěkných holek to nezachrání. Nebýt těch přiblblých flashbacků, bylo by to trošičku lepší. Snímek odvysílala TV Barrandov a mě to ani nepřekvapuje. Takových hovadin se tam vysílá plno. 35%

Acolytes (2008)

Trojice mladých lidí, najdou v lese zakopanou mrtvolu a myslí si, že patří jedné dívce, která je momentálně pohřešovaná. Úspěšně vypátrají totožnost vraha, ale místo aby vše ohlásili policii, rozhodnou se, že budou vraha vydírat. Chtějí aby zabil člověka, který jim v minulosti ublížil...Průměrný australský thriller s celkem dobrou atmosférou, ale hodně špatnými herci. Není tu nikdo komu byste začali fandit, takže vám je nakonec jedno jak to celé dopadne. Přesto jsem byl zvědavý co se z toho všeho vyklube. Konec mě překvapil, ale neuspokojil. 50%

Action Jackson (1988)

Jericho Jackson (Carl Weathers) je policista, kterého však šéf díky jeho horkokrevnosti a čuchu na průsery nepustí ven z kanceláře. Nyní ovšem dostává konečně pořádný úkol, má zastupovat policii Detroitu na městské akci, při které má být zvolen mužem roku Peter Dellaplane (Craig T. Nelson) s nímž má Jackson nevyřízené účty. Jackson navíc nachází mrtvého kamaráda, kterého má na svědomí právě Dellaplane a tak se Jackson rozhodne, že tohoto gangstera konečně pořádně skřípne. Rozhodne se na něj jít přes jeho krásnou manželku Patrice (Sharon Stone)...Průměrná akční podívaná se špetkou toho sarkasmu, navíc s krásnými herečkami jako je Sharon Stone nebo Vanity. Film sice nemá nijak propracovaný scénář, ale o to tady přece nejde. Pro Carla to byla první šance uchytit se jako hlavní akční postava. Prý se to nepovedlo, no mě až tak nevadil. 55%

Africké kočky: Království odvahy (2011)

Dokumentární snímek studia Disneynature vypráví příběh o několika lvích a gepardích smečkách, které musejí svádět každodenní boj o holý život s nástrahami divočiny keňské národní rezervace Masai Mara...Moc hezký dokument, který doprovází hlas Samuela L. Jacksona a pěkné lyrické hudby. Mám problém pouze s tím, že mi tyto dokumenty připadají všechny stejné. Jinak fakt pěkná podívaná. 60%

Albatros (2011)

17-letá Emelia (Jessica Brown Findlay) je rebelka, která se s ničím moc nepáře. Zrovna začíná pracovat jako pokojská v malém hotelu rodiny Fisherů. Zde se seznámí se svou vrstevnicí Beth (Felicity Jones), které Emelia ukáže, že se dá bavit také jinak než jen neustálím zahleděním do knih. Toho si všimne matka Beth, Joa (Julia Ormond), která by se chtěla nové pokojské co nejdříve zbavit. Zo ovšem neplatí o jejím manželovi Jonathanovi (Sebastian Koch), kterého Emelia svádí. Její nezkrotné chování ovšem nemůže zůstat bez důsledků...Tak Albatross se pro mě stal příjeným překvapením. Jednoduchý příběh o rozvrácené rodině vedoucí maličký hotel, do které se vmísí rebelka Emelia, kterou hraje ve skutečnosti 22-letá Jessica Brown Findlay, pro kterou by tato role, při které se nebála odvážných scén, mohla být velkým skokem k hvězdné kariéře. 60%

Aligátor (1980)

Ve stokách města Chicaga se začínají objevovat ukousnuté části lidských těl. Stopy vedou do městské kanalizace a tak se tam chystá detektiv David Madison (Robert Forster) s kolegou na průzkum. Když už se chystají kanály opustit napadne je obrovský aligátor. Davidův kolega útok nepřežije a jemu samotnému takový příběh nikdo nevěří. To ovšem pouze do chvíle než aligátor napadne několik lidí přímo ve městě. Náhle začíná obrovský lov na lidožravého aligátora, který se však nepodaří a tak se Madison vydává do kanalizačních prostor na vlastní pěst...Další klasika VHS z 80.let. Byl to jeden z prvních hororů, které sem viděl a ani po letech, když sem se na film podíval nebyl vůbec špatný. Aligátor je poctivě zpracovaný, kam se hrabou počítačově upravené monstra, kterými nás zásobují dnešní filmaři. Ani děj není tak úplně přiblblý jak poslední slátaniny o krokodýlech. Čekal jsem, že mě film v dnešní době už nebude bavit, ale opak byl pravdou. 55%

Allan Quatermain a Ztracené Město Zlata (1986)

Allan (Richard Chamberlain) se chystá oženit se svou snoubenkou, archeologožkou Jesse (Sharon Stone). Jejich plány však překazí zjištění, že Alanův bratr, který kdysi zmizel v africké džungli nadále žije a to ve ztraceném městě ze zlata. Allan a Jesse se společně s doprovodem vydávají po stopách bájného pokladu...Příběh teda nebyl až tak špatný, hrozně mě ale štvali efekty, které byli opravdu až amatérské. Do toho uječená Sharon Stone, která se do této role absolutně nehodí. Jednička je snad lepší. Pro mě zklamání. 30%

Alpha Dog (2006)

Mladý drogový dealer Johnny Truelove (Emile Hirsch) má vše na co si může vzpomenout. Velký dům, spoustu peněz, krásné holky a respekt svých kamarádů a okolí. Jednoho dne jej navštíví Jake Mazursky (Ben Foster), který mu dluží dost peněz, ale bohužel nemá na zaplacení. Po zběsilé rvačce slíbí Jake Johnnymu, že si jej najde a zlikviduje. Johnny ovšem nelení a snaží se najít Jakea dříve, než si Jake najde jeho. To se mu ale nedaří a tak když náhodou narazí na Jakeova bratra Zacka (Anton Yelchin), rozhodne se jej i se svými kamarády unést. Zackova rodina je vystrašená a ani Jake nemůže svého bratra najít. Zack se mezitím se svými únosci skamarádí a místo velkých potíží si užívá alkoholu, drog a polonahých dívek. Jakmile ovšem Johnny zjistí, že za únos dítěte můžou všichni dostat doživotí, rozhodne se pro osudový krok a Zackovi začne kopat hrob...Film inspirovaný skutečným příběhem. Herci ze sebe vymáčkli maximum a tak se z filmu stal docela důvěryhodný příběh. Bruce Willis a Sharon Stone tady sice hrajou druhé housle, to ale v žádném případě nevadí. 60%