Pajina68

Pavlína Kubečková

okres Plzeň

<< předchozí 1 2
    • 13.7.2020  12:09
    Hostinec „U koťátek“ (TV seriál) (1971)

Tak tenhle seriál vůbec neznám, nikdy v minulých letech jsem ho ještě v televizi neviděla. Docela mile mne překvapil, epizody byly některé slabší, některé úsměvné. Konečný dojem ze seriálu mám ale dobrý, celkem příjemné vesnické koukání, taková oddychovka.

• 22.6.2020  07:28

A proč ne, proč na chvíli nevypnout a nepodívat se na obyčejný lidský příběh v krásném prostředí. Chvíle oddechu od politických filmů a detektivek, které teď ovládly naši televizi. Chybí mi hrozně moc takové obyčejné lidské a vztahové filmy, jako kdyby se přestaly natáčet úplně. Zřejmě to není v dnešní době "IN". Je to velká škoda. A i když tady ta zápletka není až tak zapletená, je to prostě oddychovka. Tak proč se na ní nepodívat.

• 6.4.2020  09:50
    Hniezdo (TV seriál) (2020)

Tak tenhle slovenský seriál je opravdu povedený. Kam se hrabe celá česká televize a další české TV programy - tam je to samá detektivka nebo politické filmy a nebo prostě blbosti. Slováci umí natočit daleko lepší seriály - viz Tajné životy, Nikdy neříkej nikdy, Milenky, atd. Tohle na českých programech žalostně chybí. Něco prostě ze života, psychologické a i když je zápletka někdy neuvěřitelná, prostě to člověka baví.

• 30.3.2020  09:31
    U moře (2015)

Těšila jsem se na herecký koncert hlavních hrdinů, ale přišla jedna velká nuda. Děj se tak nehorázně vlekl, nudnější film jsem už dlouho nesledovala. Byla jsem zvědavá, co manžele tak odcizilo, i když jsem to vytušila tak v půli filmu. Stále jsem ovšem čekala na "něco" na závěr, ale to se prostě nedostavilo. Celé dvě hodiny čekání byly nakonec shrnuty v necelých pár slovech chvíli před koncem filmu, takže za mě fakt velké zklamání.

• 23.1.2020  10:29
    Příslib (2016)

Mě se tenhle film líbil právě proto, že to byl příběh jedné smutné lásky. Když se budu chtít podívat na dokument o skutečné likvidaci Arménů, tak si pustím něco jiného. Tohle je film a proto ho jako film hodnotím. Moc se mi líbil, byl to drsný příběh a jako jeden z mála filmů v televizi mne maximálně zaujal.

• 16.1.2020  10:34
    Čarovný kamínek (TV film) (2019)

V téhle pohádce se mi moc líbily krásné záběry přírody vylepšené zajímavými kostýmy a světly, děj byl také docela zajímavý. Myslím, že letošní nové vánoční pohádky se povedly všechny.

• 16.1.2020  10:31
    Čertí brko (2018)

I tahle vánoční pohádka se mi líbila. Čerti byli opravdu parádní a hrozně se mi líbila role hubaté Jany Plodkové.

• 16.1.2020  10:28

Tahle pohádka se mi moc líbila. Byla vtipná a i výběr herců byl povedený.

• 16.1.2020  10:20

Tak tohle byl pro mne film úplně o "ničem". Pořád jsem čekala, že se děj nějak rozjede, ale bylo to velké zklamání. Vydržela jsem do konce jen proto, že jsem čekala prostě na něco, co ovšem nepřišlo. Ostatní díly se mi líbily víc.

• 16.12.2019  11:49
    Bon Jovi - Always (hudební videoklip) (1994)

Tahle píseň je mým symbolem mládí. Milovala jsem tenhle klip, který v tu dobu hráli na stanici MTV snad pořád. Ale to mi vůbec nevadilo. Tenkrát se na ty klipy dalo ještě dívat, dnes už mne to nebaví. A Bon Jovi - ti uměli udělat hit.

• 16.12.2019  11:38

Tak jsem po dlouhé době viděla film, který byl opravdu zajímavý a bavil mne od začátku do konce. Nejlepší třešnička na dortu byl závěr v Praze, protože mne uchvátil interiér pivnice u milosrdných (který bohužel byl jen filmový). Do téhle hospůdky bych se hrozně ráda podívala. Dnes už se tam nepodívám, není to tam "můj šálek kávy", je to příliš snobské. Ale hrozně se mi líbilo, že se v příběhu objevila Praha.

• 31.10.2019  09:53
    Ku'damm 59 (TV seriál) (2018)

Pokračování první série se mi líbilo ještě daleko víc. Nejvíc oceňuji muziku - ta byla fakt skvělá. A příběh mě tak zaujal, že jsem se nemohla dočkat vždy další části.

• 31.10.2019  09:51
    Ku'damm 56 (TV seriál) (2016)

Příběh se mi moc líbil a hlavně hudba. Ta na tom byla nejlepší.

• 18.10.2019  07:34
    Ma Ma (2015)

Tenhle film mne dostal. Smutné téma, silný příběh, ačkoliv nemám ráda filmy s titulky, tak tady mi to vůbec nevadilo. Nechtěla bych zažívat to, co zažívala hlavní hrdinka. V tu chvíli si člověk uvědomí, jaké má štěstí, že je relativně zdravý.

• 28.2.2019  11:11

Příjemný, milý film. Šla jsem na něj bez nějakého velkého očekávání, ale moc se mi líbil. Některé hlášky byly fakt trefné a nejvíc se mi líbil Ondřej Vetchý, která bezvadně ztvárnil svou postavu.

• 15.1.2019  11:01
    Pišta a Fišta (TV seriál) (1958)

Veselý večerníček mého dětství. Škoda, že od té doby jsem ho již neviděla.

• 15.1.2019  10:03
    MOST! (TV seriál) (2019)

Ubohý, přisprostlý seriál. Nechápu, jak tohle mohla česká televize dopustit. Kde je ten náš milý slušný humor, který známe z filmů s Menšíkem, Sovákem, Kemrem, Zázvorkovou, Libíčkem, a spol.? Kam se poděl? To už opravdu nikdo nedokáže natočit nic normálně lidského, kde se to nehemží sprostými slovy? Kam to spěje? Já taky nechci přispívat svými televizními poplatky na takovéhle ubohosti!

• 4.1.2019  10:18

Film se mi líbil, po delší době zas něco v televizi, co se dalo sledovat. Jen ten konec byl takový nějaký jako uspěchaný nebo nedokončený. Také jsem čekala, že se příběh Vlka nějak víc probere, víc se o něm dozvíme. Škoda, jako by to skončilo uprostřed děje. Jinak hezké prostředí, dětské role se také povedly, pro mne dobře koukatelné.

• 4.1.2019  10:13
    Přání k mání (2017)

Těšila jsem se na příjemný vánoční film, ale už začátek mne odradil. Chaotické, nezábavné, hulvátské - žádná vánoční atmosféra na mne z filmu opravdu nevyskočila. Naopak. Děj mi nepřipadal k smíchu, spíš k pláči. Takový ubohý humor, jak si zřejmě žádá dnešní doba. Pryč je asi doba, kdy filmy dovedly pohladit na duši.

• 18.12.2018  07:43
    Kvarteto (2017)

Film byl velkým zklamáním. Mám pocit, že česká televize už neumí natočit úplně normální obyčejný film, který by měl nějaký děj, nějaký příběh, tohle byla jedna velká nuda.

• 10.12.2018  16:26
    Sofiin případ (TV film) (2016)

Už dlouho jsem neviděla tak špatný film. Nejen, že hlavní hrdinka - kladná postava - byla tak hrozně nesympatická, že to prostě kazilo dojem celého filmu, ale některé scény byly tak špatně natočené, že to musel poznat i laik. I děj se odehrával tak nějak krkolomně a závěr filmu byl úplně ubohý. Nahraný úprk, který jste hlavním postavám nějak nevěřili, rvačka, která byla jako ze zpomaleného filmu, prostě nějak to bylo celé takové umělé.

• 5.12.2018  14:29

Pro mne nezapomenutelný film, který mne na konci prostě "dostal". Mám romantiku ráda, proč se jí bránit, ale ze závěru filmu mi naskočila husí kůže.

• 27.11.2018  10:13

Další skvělý životopisný film. Občas jsem se sice ztrácela v čase děje, ale nakonec si člověk udělal obrázek o životě J.B. Jelikož jsem jeho fandou, moc se mi film líbil.

• 27.11.2018  10:10
    Tina Turner (1993)

Životopisné filmy o zpěvácích mě hrozně moc baví. Tenhle je také moc vyvedený, herečka, která ztvárňovala Tinu, byla velice dobře vybrána. Opravdu ji připomínala, jak vizáží, gesty,prostě paráda. Na tenhle film se velice dobře kouká. Příběh drsný, bylo mi Tiny opravdu moc líto, co musela zažívat se svým bývalým manželem.

• 22.10.2018  13:14

Moc jsem se na tuhle trilogii těšila. Mám ráda dobové filmy. Ale byla jsem vážně moc zklamaná. Děj byl takový divný, vůbec to nemělo spád, chyběla mi tam energie, trápila jsem se čekáním na "Něco", co ovšem nepřicházelo. Pro mne dost velké zklamání. Škoda. Jako by u nás už nikdo nedokázal natáčet filmy, které by opravdu zaujaly.

• 22.10.2018  13:07
    Labyrint - Série 3 (série) (2018)

Tak tahle třetí série Labyrintu opět nezklamala. Z těch všech seriálů, které se momentálně uvádějí v televizi, mne tenhle zaujal opravdu nejvíce. Moc povedená detektivka na pokračování. Líbilo se mi i prostředí, kde se děj odehrával - takové tajuplně strašidelné.

• 22.10.2018  13:03

Ze začátku mi film připadal takový normální, ale jak čas utíkal, pohlcoval mne děj víc a víc. Ačkoliv nemám ráda sci-fi filmy, tak myšlenka v tomto filmu byla fakt skvělá. Po delší době zase jeden povedený film v televizi.

• 12.10.2018  10:26

Taková skvělá oddychovka, která mne opravdu bavila. Smíchu není nikdy dost a když se občas v kině nebo televizi objeví film pro zasmání, který nesmí člověk brát až tak vážně, tak mám prostě radost. Kdo nečeká žádná vážná témata a chce se odreagovat od starostí a negativních zpráv, které nám denně média servírují, ať se na film jde určitě podívat!

• 14.9.2018  09:09

Tak touhle sérií jsem na seriál přestala koukat. Hádek tam byl fajn, ale tahle dějová linka, jak se odvíjí teď, se mi vůbec nelíbí. Spojení Hádek a Hofová mi bylo sympatické, tohle nové spojení herců mi vadí. Nemám ráda vlezlé lidi. Končím se sledováním. Bohužel. Moc jsem se totiž na nové díly těšila.

• 12.9.2018  08:06

Herecké obsazení skvělé, většinu herců mám ráda z předchozích filmů a inscenací, ale tohle mne strašně moc zklamalo. Praštěná komedie, kdy se mi ani nechce smát, jen smutnit z toho, kam jsme s kulturou došli. Já chci příběhy reálné, ze života, uvěřitelné, kde se nemluví sprostě, ne tohle. Proč na žádném programu není nic, co je ke koukání. Kromě "První republiky", která jediná je na nějaké slušné úrovni. Proč se nenatáčí víc "normálních" věcí????

<< předchozí 1 2