Muž na hraně (2012)

Já debilní policajt vemu štěstí za pačesí a jeb se mnou na stěnu. Budu dělat bu bu bu, bo vo věznici nebudu. Nick Cassidy je jak jinak správný chlap s náběhem na demenci. Nejenom, že všem dokáže, kolik má kuráže no i probudí v bývalém parťákovi svědomí, najde s přízněnou duši a na závěr všechno vyřeší… úžasné. Tady u Nás za prve žádná římsa tak vysoko není, za druhé 4.patro tak velkému ptákovi s tolik štěstím určo nestačí a za třetí už i kdyby se povedlo se na jakousi římsu pověsit, dole by se nafoukla vanička a kdosi by tě už do ní vhodil, i bez vaničky, tak! Po tolika dnech to ve mně pořád vře, óoch. 1/10

S ledovým klidem (2012)

Nechci říct, že sem tu vkládal jakési naděje, nebo že bych si snaď něco idealizoval… no popravdě určité očekávaničko tady bylo. Cavill není úplně marný, myslel jsem si a Bruce to min. četl, říkal jsem si. To co tady předvedla Weaver je tak na G.I. Joe, s jak ledovým klidem tahle babička řešila situace, hoóochu, ach jo. Ještě teď se nemůžu zbavit pocitu, jak debilní to bylo. Proste rozmlátí pul Španělska s konspirací za zady, CIA, teroristi, úplně vážně… nepovedeny bramborový salát, hodně slušně řečeno. 1/10

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Taky nevinný modrooký synek nechápe, že jeho táta je nacisticky pohlavár, a že za barákem nemá kamarády, no "nepřátele systému". I mně takovou kurvu bezcitnou tohle dojalo, málem sem hodil sluzu. Sem strašně nerad, když semnou někdo citově manipuluje, no chajzl Herman mně dostal. 8/10

Stud (2011)

Každý nedočkavě čeká, co tu napíšu, ehm… tak jak mně nebavilo sledovat, když Fassbender hladověl v rámci vyššího dobra, tak mně kurva nebavilo sledovat, jak tady běhá z holou pucou. Jeho sexuální náruživost mně samozřejmě hostila, dobře to znám, ehm. Noó pohledy do blba, citové uspořádaní vztahu, vyvodění jakýchsi morálních závěru v tak dlouhé stopáži, kde mně jako obvykle ještě ke všemu srala Carey… max. 4/10 a to jen kvůli délce penisu. Michael si vybral správně, opět jednou zaujal pseudomasturbanty, momentálně doslova, že? prasáci jedni, ach jo...

Miláček (2012)

Přesně tak jsem si to kdysi představoval, když jsem ještě tahal kačera a mama četla tyhle oplzlosti, jaá věděl proč… cesta do vyšší společnosti přes postel, takhle se to dělá, ehm. Jen z těží chápu co tu dělal slizký a oplzlý Bel Ami Pattinson, noó zřejmě má svůj mastný, smradlavý piedestal, z kterého né a neé dolů… Nemorálnost sama, neboli márnost nad márnost. 6/10

Evidence (2012)

Váhal jsem, jestli vůbec je mé oko zralé tohle vidět a díky bohu v rámci žánru, v rámci 79 min nejspíš jo. Sice jsem zneuznaný retard, mamka mi bohužel kameru nekoupila, nikdy jsme na to nemněli, takže bohužel (nebo díky bohu) sem amatérské porno nemoch točit. Noóo duchy já rád... buúu. Dany Halflajf konec mne trochu dojebal, až takovou palbu sem tedy nečekal, nó min. 6/10

Kontraband (2012)

Přesně tohle, tupá akce na jakési odpoledne, kde člověk může vypnout a jen tak blbě čučet, místy slintat (Kate). Něco podobného jsem už dlouho neviděl, obzvlášť mezi novou tvorbou. Je pravdou, že je to hloupé a prostoduché, možná i zbytečné, nóo 5/10. Chtělo by to víc surovosti a měně hodného taťku.

Navždy spolu (2012)

Už při vstupu do sálu jsem se zalekl těch slintajících holek sedících na dvojsedačkách, čekajících na Tatuma v trenkách. Jelikož sem hero jak cyp, sebral jsem všechnu odvahu a zasedl. Co mně nasralo vzápětí už nebyli fanynky, ale kupa reklam, ne trajleru na filmy, na které bych se moh eventuelně těšit, ale nějaká kuchařka s vycpaným potkanem a reklama na oči, či nějaký filmový festival - kurva hotova propaganda, ale že by mne nalákali na nějaký film, to ne! (CineStar, CineStar...) Protože oficiálně patřím do klubu "romantická sračka" nemoh jsem si nechat ujít tak krásně sladkou, emocionálně vypjatou filmovou lahůdku. Sem romantik od kosti a proto sem se vžil do Leove kůže a donesl Paige růže! Jenomže slečna mně nepoznala, s růžema mně do prdele hnala! Ještě malou chviličku a už bych byl vyronil sluzičku. 4/10

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Povím Vám, proč se tady drží to vysoké hodnocení, chvilka napětí - tadaáa nostalgie! Neé nostalgie z prcíček, ale vzpomínek všech, který si v tom něco našli, sem na to kápnul, heč! (všichni se viděli na středních školách a brečeli do kapesníčku, všichni starší) Každopádně hodně slušné pokračováni American Pie, kde Stifler má svůj vlastní flashback. Jak tu bylo už víckrát psáno a já se omlouvám, že to opět jednou beru do huby - Reunion je mnohem víc uvěřitelné a nenucené a až na těch 113 min. v rámci žánru 7/10 I já mam nejspíš svou slabou chvilku a musím uznat, že bylo fajn vidět je opět po xy letech v daném snímku všechny hezky pospolu, taáak a je to venku. Doják pro ty, který na tom vyrůstali.

Slečna nebezpečná (2012)

Katherine mně pokaždé zklame, vytáčí a nejspíš na ni mám alergií, no snímek sem vzhledl bez zbytečné zaujatosti, či jakéhosi odporu, to přisahám! Nelíbí se mi její grimasy, nemyslím si, že je kočka a přijde mi přesvědčivá asi jak pochcaný sníh. A tady tohle - TV film, který vyplní prostor mezi reklamami, bohužel. 1/10