Jerry Maguire (1996)

Potkat v mladí Jerry - ho Maquire -a, nepíšu tady ty trápne komenty... 7/10

Povinnost a čest (2012)

Parta vojáčku, která věří v správnou věc… hrdinové bojující proti zlu a teroru, ehm. Bohužel není to kulervouca akčná podívaná ale lobisticko politický puč. Někdo přečte pár knížek s vojenskou tematikou a hned sepíše dílo, které vypraví o mužích v zbroji, kterým proudí v žilách krev „hrdinu“, boží - snad usnu. Joóo, nikdy bych to nebyl řekl, no ty "herecké" výkony mně taky pěkně srali… testosteronové hlasy ku*va nestačí, alespoň mi. 4/10 za těch pár scén, co za něco stalo.

Bůh masakru (2011)

Polanski co by pedofilní deviant poukazuje na výchovu děcek „masakrálni“ rozpravou pomoci maloměstské návštěvy dvou intelektuálních páru, díky Waltzovi nadprůměr, ať si říká kdo chce co chce. 6/10

Vzkvétání (2011) odpad!

To za co Einstein dostal nobelovku, tenhle děda viděl v 10. letech v busu na cestě do školy, jo a nejenom viděl, no dokonce vnitřně cítil. Já v jeho letech tahal kačera, ale to je jiné story. Každopádně tzv. torus pojí vše + všechny ostatní dnešní konspirace do jednoho děda sváže a jebne do jedné garáže. Nechtěl sem dávat odpad, no s odstupem času při vzpomínce na deduška jak čmára rukama do prázdná a já mněl možnost vidět ty vizuální orgie a poslouchat ty jeho nahulený keci, ach jo...

Probudím se včera (2012)

Když pominu začátek, konec, orbitky a vemu jen tu část, kde se Mádl choval jako debil, dost dobrý. Ale abych tvrdil, že to vlastně nebylo až tak trapné a, že film má svá slabá, silná místa, neboli že mně pobavila ruská verze facebooku (ha ha, směju se). Jak říkám v částech, kde se Mádl choval jako debil, dost dobrý, protože evidentně si té role užil. To všechno kolem raděj neberu do huby. Za Mádla 3/10

Ranař (2011)

Napuchlý Stifler není to co býval, no v rámci "hitu", které sem v poslední době viděl jeden z nej. snímku, ehm. Mírně zaostalý Doug, hledá něco v čem by se našel a i když to jaksi úplně sám nenašel, dejme tomu. Glatt se živí tím, že láme hráčům nižší ligy NHL ksichty. Nevšedné povoláni, které ho naplňuje. A i když to sexuálně dementní Baruchel místy neskutečně kazil, drsňák Schreiber to svou pěstí naštěstí přebil. Zvolit ještě hezčí květinu, vynechat podle skutečně události a hned by se na to dívalo o cosi líp. 6/10

I Melt with You (2011) odpad!

Vyjebali se mnou, jen co je pravda… "Sex, Drugs and Rock 'n' Roll", v tak depresivní premise, která staví na jedinečném pocitu, který kluci cítili před 25 lety, boží píčovina leda tak. Nefunguje to od samého počátku, pohledy do blba, schlastaná kamera, s které i já potřeboval ibalgin a nakonec ta nevšedná myšlenka. Bratrstvo neohrožených debilu, kteří za „normálních podmínek“ přehodnotili životní postoj a rozhodli se ho razantně řešit na základe paktu z mladí. Film stal za starou belu, každopádně těším se na rozebráni (snímku samozřejmě) místními pseudo***, který v tom najdou šifru mistra Leonarda. Málokterý film mne natolik najebe abych hned napsal koment.

Procitnutí (2011)

Nádcherne natočená britská chujovina. Tak krásný a poetický začátek zkazil tak bezduchý a konspirační závěr. Florencia co by svůdná feministka nastupuje na scénu v plně kráse, háže na mně bezbožné termíny a ovuluje vedou a technikou. Získá si mé srdce, no jak čas plyne, doléhá na ni tzv. syndrom vyhoření. Z úvodního nadšení je najednou únava, pokles výkonu, deprese, úzkosti, poruchy paměti... bla, bla, bla. V tom přijde ON a celý ten ne tak klasický horor zvrhne na z cela tak klasickou klišoidní sračku dnešních let. A ten úplný závěr, no to mně poser. 1/10

Signál (2012)

Česká srajda o tom není pochyb, no jaksi nemam důvod ji hanit. Já vesměs pochopil, o čem to bylo (ehm), dejme tomu, že ta kamera nebyla až tak na pi* a celkově mně srala "jen" jedna jediná věc a to těch 115 min. Nemohl sem se dočkat konce a celkový dojem? Věčnost, strašně dlooouhé roztahaneeé to bylo. Jak sem vzpomínal v úvodu je to srajda, no nemam sílu ani nadávat a ani nikoho shazovat. 3/10

Železná lady (2011)

Viděl sem nespočet těchhle anglických dýchánku a se zármutkem musím konstatovat, že Iron Lady je jeden z nejslabších. Nemnělo to ani tu správnou chladnou komornou atmosféru a nemnělo to ani patřičné vypravení. Iron Man taky nedostal Oscara a nechápu, proč ho dostala Iron Lady… banda zatvrdlých trotlu, který svým pseudoejakultaním pohledem a následním rozjímáním onanovali před zohavenou Meryl Streep, neskutečná fraška. Sem rád, že všichni sou hotoví, no mne tady ta rozprava o babičce, která vzpomíná na časi minulé způsobem, ve kterém se sama ztrácí, nestačí. 3/10