Miláček (2012)

Přesně tak jsem si to kdysi představoval, když jsem ještě tahal kačera a mama četla tyhle oplzlosti, jaá věděl proč… cesta do vyšší společnosti přes postel, takhle se to dělá, ehm. Jen z těží chápu co tu dělal slizký a oplzlý Bel Ami Pattinson, noó zřejmě má svůj mastný, smradlavý piedestal, z kterého né a neé dolů… Nemorálnost sama, neboli márnost nad márnost. 6/10

Evidence (2012)

Váhal jsem, jestli vůbec je mé oko zralé tohle vidět a díky bohu v rámci žánru, v rámci 79 min nejspíš jo. Sice jsem zneuznaný retard, mamka mi bohužel kameru nekoupila, nikdy jsme na to nemněli, takže bohužel (nebo díky bohu) sem amatérské porno nemoch točit. Noóo duchy já rád... buúu. Dany Halflajf konec mne trochu dojebal, až takovou palbu sem tedy nečekal, nó min. 6/10

Kontraband (2012)

Přesně tohle, tupá akce na jakési odpoledne, kde člověk může vypnout a jen tak blbě čučet, místy slintat (Kate). Něco podobného jsem už dlouho neviděl, obzvlášť mezi novou tvorbou. Je pravdou, že je to hloupé a prostoduché, možná i zbytečné, nóo 5/10. Chtělo by to víc surovosti a měně hodného taťku.

Navždy spolu (2012)

Už při vstupu do sálu jsem se zalekl těch slintajících holek sedících na dvojsedačkách, čekajících na Tatuma v trenkách. Jelikož sem hero jak cyp, sebral jsem všechnu odvahu a zasedl. Co mně nasralo vzápětí už nebyli fanynky, ale kupa reklam, ne trajleru na filmy, na které bych se moh eventuelně těšit, ale nějaká kuchařka s vycpaným potkanem a reklama na oči, či nějaký filmový festival - kurva hotova propaganda, ale že by mne nalákali na nějaký film, to ne! (CineStar, CineStar...) Protože oficiálně patřím do klubu "romantická sračka" nemoh jsem si nechat ujít tak krásně sladkou, emocionálně vypjatou filmovou lahůdku. Sem romantik od kosti a proto sem se vžil do Leove kůže a donesl Paige růže! Jenomže slečna mně nepoznala, s růžema mně do prdele hnala! Ještě malou chviličku a už bych byl vyronil sluzičku. 4/10

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Povím Vám, proč se tady drží to vysoké hodnocení, chvilka napětí - tadaáa nostalgie! Neé nostalgie z prcíček, ale vzpomínek všech, který si v tom něco našli, sem na to kápnul, heč! (všichni se viděli na středních školách a brečeli do kapesníčku, všichni starší) Každopádně hodně slušné pokračováni American Pie, kde Stifler má svůj vlastní flashback. Jak tu bylo už víckrát psáno a já se omlouvám, že to opět jednou beru do huby - Reunion je mnohem víc uvěřitelné a nenucené a až na těch 113 min. v rámci žánru 7/10 I já mam nejspíš svou slabou chvilku a musím uznat, že bylo fajn vidět je opět po xy letech v daném snímku všechny hezky pospolu, taáak a je to venku. Doják pro ty, který na tom vyrůstali.

Slečna nebezpečná (2012)

Katherine mně pokaždé zklame, vytáčí a nejspíš na ni mám alergií, no snímek sem vzhledl bez zbytečné zaujatosti, či jakéhosi odporu, to přisahám! Nelíbí se mi její grimasy, nemyslím si, že je kočka a přijde mi přesvědčivá asi jak pochcaný sníh. A tady tohle - TV film, který vyplní prostor mezi reklamami, bohužel. 1/10

Kličko (2011)

Americký sen v ukrajinském podáni. Kluci ukrajinského "dělníka" si svůj respekt ve světě vybili. Je těžké dosáhnout ve vrcholovém sportu to nejvyšší místo bla, bla, bla... takový chvalozpěv to ale není, klidně to s nima zkusím, ale jen v brnění, ehm... 8/10

Ghost Rider 2 (2011)

Tohle vypadá uboze už v ty omalovánce, takže absolutně nechápu převedení na filmová plátna... šejkové nevědí co z penězi a Cage neví, co by ještě dojebal. Divím se, že existují lide, který to protlačí až do kin. Těžko je něco k tomu napsat a nenadávat, každopádně doufám, že pokračováni už opravdu nebude, obzvlášť po tom co Nicolas našel své andělské já. 1/10 prosím dost.

The Divide (2011)

Bohužel jsem se neposral nadšením a taky jsem se neposral tady z toho hodnocení, které vyloženě tahá za nos. Hezké plakáty, to v skutku, no sci-fi skončilo prvně asi v 5 min a pak následně cca. v 30 min. Co vyplnilo další hod. a pul.? Snažím se jaksi slušně, jebat… Xavier je sadista a uchyl, nezapřel se ani tady. Nejenom, že zavřel lidi do pivnice a nechal je lepit lepící paskou dveře aby se tam náhodou nedostal radioaktivní prach, hloupý Francouz, dejme tomu, ale taky začal uvažovat nad tím, jaký ve skutečnosti lidi jsou, ach jo. Roztahaná sračka, kde jediný psychopat je Xavier a polovina masturbantu tady mu to sežrala. 2/10 za ty 2 pohledy na to o čem mněl byt cely film.

Varsity blues (1999)

Kdyby mně tady nesral Dawson se svými morálními hodnotami a jakýmsi středoškolským kodexem slušňáka, bylo by to min. u mně o třídu lepší. Texaské prostředí nabuzené americkým fotbalem, takže jaksi nechápu to přítomné omezené hodnocení. Pro tzv. "správné hošany" neboli pseudomasturbanty jako stvořené. Hodně mladých ksichtu z času kdy jejich hvězdy nebyli tak vysoko, ehm. 6/10