Pink Floyd: The Wall (1982)

Pokud patříte k milovníků hudby Pink Floyd, tak je tento film pro vás asi jedním z nejlepších, které jste kdy viděli. Pokud ale patříte k těm lidem (jako jsem já), kteří mají naposloucháno od Pink Floydů pramálo, tak je tenhle film pro vás (i pro mě) mišmaš hraného, hudebního, kresleného a i trošku hororového filmu. Zaujala mě geniální hudba a psycho animace. Pokud se rozhodnete shlédnout tento film, doporučil bych vám si nejdříve pustit celé album The Wall a až pak si film pustit, což jsem já neudělal. Možná až si několikrát přehraju celé album a také i jinou tvorbu od Pink Floyd, tak se k tomuto filmu rád vrátím a možná změním i hodnocení. 65%. Nejlepší scéna : Soud s Pinkem a rozbití zdi.

Manželská historie (2019)

Takový milý film s asi nejlepšími hereckými výkony za tento rok a nejlepší film o tématu rozvod. Scarlett Johansson si tento rok jde pro Oscara. 100% Nejlepší scéna - Hádka obou manželů s rozbitou zdí

Black Mirror: Bandersnatch (2018)

Jako milovník seriálu jsem si tento film nemohl nechat ujít. Příběh který jsem si mohl udělat sám mě pohltil hned jak jsem vybral Stefanovi jaké si dá cereálie. Určitě je tam několik různých příběhových linií a konců, ale byl jsem rád za konec který jsem navrhl já. Výběr hudby byl dobrý, Easter eggy z minulých epizod byly dobře udělané a scénář byl stejně kvalitní jako u předešlých epizod seriálu. Určitě bych nedoporučil sledovat tento film na free film serverech, kdy vám přehrají jen přednastavený film bez výběru směru příběhu.75%

Zlatý podraz (2018)

První polovinu filmu bych ohodnotil o jednu hvězdu navíc, ale byla škoda, že tak rychle skončila. Druhá polovina už byla slabší a ztrácela na drajvu. Stále musím vyzdvihnout kameru Vladimíra Smutného a na české poměry opravdu zajímavou hudbu, kterou jsem si opravdu užil. Radši bych bral více sportovní film než romanťárnu, ale je to jen můj názor. Pořád to bylo technicky lepší než film Hastrman.60%

Důvěrný nepřítel (2018)

Jako český průměrný film. Nebyl jsem nadšený z toho že i do tohoto filmu se dostal PP který dojem z filmu kazí. Kamera nebyla vůbec špatná ale vždy když nakoukneme do komory s "high tech" uvidíme spíše retro než vizi budoucnosti. Jako asi jediný český sci-fi thriller se na poměry dnešního českého filmu dal shlédnout.55%

Všechno nejhorší 2 (2019)

Tento film je reinkarnací tří dílů Ulice jdoucích za sebou.25%

Sbal prachy a vypadni (1998)

Výborný soundtrack, obsazení, režie ale hlavně neuvěřitelný scénář s překvapivým plot twistem. Guy Ritchie je machr a toto je jeden z jeho nejlepších filmů.100%

Marťan (2015)

Bravurní Ridley Scott a nádherná kamera. Čekal jsem to trušičku více dramatické, ale se špetkou humoru tomuto filmu nic neuškodilo. Damon to zahrál skvěle. Asi jeden z těch zajímavějších filmů v žánru sci-fi.90%

Pepa (2018)

Čekal jsem od tohoto filmu víc, ale co se dá od Jána Nováka čekat. 35%