Roma (2018)

Velký příběh v malém filmu.100% Nejlepší scéna - Záchrana dětí.

Učitelka (2016)

Jeden z nejlepších filmů od Hřebejka a Jarchovského. Velmi potřebné téma o tom jak dokáže moc učitelky přerůst k šikaně studentů která přeroste i k šikaně rodičů studentů. Herecký výkon Zuzany Mauréry v roli učitelky je jeden z nejlepších za rok 2016 a právem si zasloužila cenu na Karlovarském festivalu.100%

Dobrý Will Hunting (1997)

Výborný scénář s výbornými herci. To je recept k výbornému filmu.90% Nejlepší scéna - Historka Robina Williamse o své ženě

Kingsman: Tajná služba (2014)

Jeden z mála filmů který mě dokáže bavit se na něj dívat pořád a pořád dokola. Sice některé vizuální efekty nejsou k světu ale tomuto filmu to nijak neubírá na kvalitě. Opravdu jeden z nejlepších filmů o agentech. 90%

Jeden musí z kola ven (2011)

Jeden z těch nejnudnějších filmů které jsem kdy viděl. Režijně precizní ale příběh který vás uspí.20%

Fargo (1996)

Asi jeden z nejlepších filmů od Coenů a asi jeden z nejlepších filmů všech dob. Nezapomenutelné scény a hlavně skvělý soundtrack. Frances Mcdormand se pro tuto roli hodila a je též nezapomenutelná jako celý tento film. 100%

Jan Palach (2018)

Tento film se mi zdál jako by byl spíše než do kina dělaný pro televizi. Film je moc životopisný a scénář je spíše moc učebnicový. Viktor Zavadil je vcelku dobrý ale to tento film nezachrání. Spíše doporučuji film Hořící keř který je mnohem lepší než tento.55% Po druhém zhlédnutí jsem zjistil, že je tento film skvělý. Moje výše napsaná slova neberte vážně. 85%

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Doufám že se dalšího dílu nedožiju.Tohle by říkal Vydra kdyby se nejraději do tohohle filmu nepouštěl. Film ztratil svou humornou část a vyměnili ji jak ve výměně manželek za tu ošklivou a trapnou část. Proto se mě zdá celý tento film spíše na experimentální úrovni. Celý scénář očividně psalo nějaké děcko který neumí ani počítat, na tož psát.Radil bych Vydrovi aby si než by do něčeho další takovýho šel , aby si alespoň přečetl scénář a nedíval se jenom na peníze. 0%

Alois Nebel (2011)

Alois Nebel je netypický českým filmem. Výtvarné zpracování je na jedničku z hvězdičkou a svou animací se vymyká českému standardu animace. Herecké výkony jsou tak na dvojku. Příběh jsem si představoval trochu více srozumitelný i pro diváka, který nikdy neslyšel o komiksové předloze. Bohužel na to doplácí celý film. Scénář k filmu je takový mdlí a přirovnal bych ho ke slovům neurazí ale ani nenadchne.A těmito slovy se vlastně dá shrnout i celý tento film. Neurazí ale ani nenadchne. 50%

Uteč (2017)

Nejvíce originální horor který jsem kdy viděl. Jordan Peele se vzdálil standardům a naservíroval nám pecku kterou si budete chtít pustit znova a znova. Daniel Kaluuya vydává skvělí herecký výkon a myslím si, že kdyby oscara za herecký výkon v hlavní roli nedostal Gary Oldman, dostal by ho právem Daniel. Film má sice mouchy ale o tom filmy vůbec nejsou. Jsou o pocitech a přemýšlením.Uteč je právě toho důkazem. 95%