• Western

Posse from Hell (1961)

A peníze jsou kde?! V rámci žánru za 2,5.

Footsteps in the Fog (1955)

Škoda scénáře, zasloužil by si kvalitnější zpracování. Kromě něho lze pochválit už jen výbornou Jean Simmons. V rámci žánru za 3.

Smyk (1960)

Pozoruhodný a skvěle natočený film. Výborný Vala. Škoda poslední scény, snímek by získal ještě víc na síle. Viděno s titulky. V rámci žánru za 3,5.

Atomové město (1952)

Každá propaganda se časem stane směšnou... Odhlížejíc od toho, samotný scénář je slabý, jako desetkrát vyluhovaný čaj, s podprůměrnými herci (kromě 8letého chlapce) a slabou režii. Za tenhle "skvost" vděčíme ČT, která k němu vyrobila i dabing. Snad v snaze uvést snímek jako rodinný film. Aspoň vím, proč se dabingu nedočká Bergman, Fellini, či Buñuel, kteří zřejmě budou příliš nestravitelní pro koncesionáře. V rámci žánru za 1,5.

Dos mil dólares por Coyote (1966)

Zápletka by ušla, ale scénář je děravý a režie zoufalá. Z nějakého důvodu mi to vůbec nevadilo. V rámci žánru za 2,5.

Mighty Joe Young (1949)

Dvě scény stojí za to. Samozřejmě, jde o spoušť, kterou Joe udělal v klubu a scénu v červeném, ta neměla chybu. Jo a už nebudu nikdy nabízet gorile alkohol. Slibuji. V rámci žánru za 4.

The Proud Ones (1956)

Dobrý Robert Ryan, jako vždy. V rámci žánru za 3,5.