Smrtonosná zbraň - Nemilosrdně (2018) (epizoda)

Skoda, ze premarnili prilezitost na mnozstvo vtipnych scen medi Riggsom a dalsim policajtom, ktory mal byt podobny magor jak on. Tento potencial az na par vtipov ich sefov o tom ake to s nimi maju tazke, nevyuzili. Takze ovela zaujimavejsia bola zapletka mimo hlavneho pripadu, ktora sa venovala Riggsovi a jeho vztahu s Ruthie. 6/10.

Smrtonosná zbraň - Otravná Ruth (2018) (epizoda)

Zase jedna perfektna epizoda s mnostvom spickovej akcie a vtipnych hlasok. Najviac ma pobavila scneka v ktorej na jednej strane mladi nepoznaju Knight Ridera a Hasselhoffa a na druhej stari nevedia co je to dark web. 8/10.

Darc (2018)

Dalsi film o gaidzinovi a yakuzakoch v osemdesiatkovom tupom style, takze sa dockame rôznorodej akcie s mnoztvom krvi a brutality. Nechybaju ani nahotinky. Nepôsobi to ani podfinancovane alebo amatersky. Napriek tomu ma tam nezaujala ziadna scena a ani samotny pribeh. Asi za to môze nevyrazne herecke obsadenie. Je to taky divny mismas, ale je to zabavnejsie ako nedavny sterilny a nudny The Outsider. 5/10.

Akta X (1993) (seriál)

Nikdy som nebol hardcore fanusikom tohto serialu. Prva seria mi pripadala ako celkom zaujimavy uvod do celej mytologie. V druhej uniesli Scullyovu a uz mi to zacalo pripadat slabsie. Behom tretej serie som to prestal sledovat, lebo mi konecne doslo, ze to budu natahovat donekonecna. Mojou najoblubenejsou postavou bol agent Alex Krycek. Pred par rokmi som videl par dielov z neskorsich serii a bavilo ma to o nieco viac ako v dobe premiery. Ak by to nemalo tak strasne vela dielov, tak by som si to snad pustil znova komplet. Ale je ich fakt vela a stale pribudaju dalsie, tak neviem.

Smrtonosná zbraň - Rychlý prachy (2018) (epizoda)

Myslel som si, ze otravnejsia postava ako Leo Getz uz byt nemôze, ale Ernie Hudson dokazal byt este otravnejsi. No a linia s Riggsovym otcom mi uz lezie uplne na nervy. 5/10.

Smrtonosná zbraň - Šťastný a ničivý (2017) (epizoda)

Po niekolkych dieloch v ktorych sa dost setrilo konecne poriadne pridali akcne sceny, takze sme sa dockali mnozstva prestreliek a vybuchov. Do pripadu su tentokrat osobne zapleteny jak Murtaugh tak nakoniec aj Riggs. Moja neoblubena linia s jeho otcom pokracuje nadalej, ale vdaka novym udalostiam snad bude tentokrat zabavnejsia. 8/10.

Smrtonosná zbraň - Elvis žije! (2017) (epizoda)

Dalsia kvalitna epizoda so zaujimavym pripadom s prekvapivym vyustenim a peknou autonahanackou. Nebol som dvakrat nadseny s novou Riggsovou aferkou, kedze pôsobila dost vykonstruovane, ale nakoniec to je celkom zabavne. 8/10.