• Rodinný

Špióni v převleku (2019)

Má tento film som sa celkom tešil. Predsa len animovaných filmov o agentoch ktorí sa premenia v holuba nie je veľa. Postavy nadabovali skvelí herci, animácia vyzerala dobre, takisto soundtrack. Čo by sa mohlo pokaziť? Skoro nič. Teda, ak nejdete na sk dabing. Film som si užil. Ak dabing nie je zlý ale radšej by som si to pozrel s Willom Smithom. Príbeh je originálny ale vadí mi tu jedna vec. Idea filmu. V poslednej dobe je skoro každý animovaný film o divnosti. Začalo to oblačnom miestami fašírky a lego príbehom a teraz to je reálne všade. Počas celého tohto filmu tu vidíte tak divné momenty počas ktorých sa pýtate prečo to tam dávali. To je pre mňa jediná vada filmu. Čakal som, že sa s takto originálnou zápletkou viac zahrajú a že to nepokazia nejakými tupými vtipmi s mačiatkami ktorých je tu už veľa. Inak je film veľmi fajn. Prvých 15 minút v Japonsku s Yakuzou veľmi pripomína kill billa.

Smrtonosná past (1988)

Novodobo môj najobľúbenejší vianočný film

Oteckovia - Vianočný zázrak (2019) (TV film) odpad!

To bola strašná blbosť. Príbeh je o tom, že Alex (btw najlepšia postava) je na Vianoce sám lebo jeho dieťa ide na sviatky k jeho bývalke. Zrazu sa uňho z ľútosti objavia všetci jeho kamaráti vrátane jeho syna. Aký to malo teda zmysel celá táto 15 minútová blbosť? :D

Jumanji: Další level (2019)

Jumanji Next level je skvelé pokračovanie plné dobrých vtipov, zaujímavých lokácií a skvelých hercov ktorí hrajú svoje role geniálne.

Ledové království II (2019)

Ok. Ja som tak trochu očakával sklamanie a stalo sa. Ďalšie zbytočné pokračovanie filmu. Disney chce peniaze a spravia pre ne všetko. Chyba Frozen 2 je tá, že film sa snaží byť vážny. Frozen 2 nemôžeš brať vážne keď tam je depresívny Olaf. Dej filmu je úplne o ničom. Celé je to o prenasledovaní hlasu (ten hlas je najotravnejšia vec vo filme). Film je extrémne predvídateľný. Soundtrack je oproti Frozen 2 fakt zlý. Vo všetkých pesničkách okrem jednej (tá bola najlepšia. Tá pesnička so sobmi) bol ten odporný škrek. Aj Olaf si z toho spravil srandu. Chápem, že to má byť pre deti ale okrem bezkonkurenčnej animácie to nemá žiadne plusy. Ešte si zarýpem do slovenského dabingu. Preklad bol zlý, dialógy nemali žiadny zmysel. Spýtali sa osoby kam majú ísť a osoba odpovedala „Vidím to, čo vidím“. Bolo by to fajn ak by sa to stalo raz ale dozarkona to sa stalo 30krát v tom filme. Dabing úplne odfláknutý. Možno ak by som videl pôvodný tak by sa mi to páčilo viac ale bohužiaľ. SPOILER Keď Olaf umrel dalo sa čakať, že sa stane niečo ako v Strážcoch galaxie, že sa na konci oživí.

Ledové království (2013)

Tento film je extrémne overrated... Príbeh je fajn ale nie je to tak svetoborné aby to bolo šesť rokov (šesť!!!) všade. Zbytočné motivačné citáty na zahriatie srdiečka. Veľké plus tohto filmu je zvrat ktorý som fakt nečakal a zlepšil mi zážitok z filmu. Je to skvelé pre deti a pre starších je to fajn film na pozretie. Pesničky sú fakt chytľavé a po pár rokoch otravné...

Watchmen - Little Fear of Lightning (2019) (epizoda)

Tento diel spravil presne to, čo som od celého tohto seriálu očakával. Bol skvelý. Celý sa točí okolo najzaujímavejšej postavy, Looking Glass, a je to super. Soundtrack skvelý. Prepojenie Watchmen sveta skvelé. Fakt som dúfal, že ten seriál bude takto nejak vyzerať a aj keby toto bola jediná takáto epizóda tak mi to je jedno, bola skvelá.