Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Rodinný
  • Komedie
  • Drama

plakát

Hit-Monkey - Pilot (2021) (epizoda)

Zatiaľ je to celkom fajn len si budem musieť zvyknúť na animáciu. Raz za čas vyzerá fakt divne. Inak ale obdivujem Marvel že toto spravil aj keď je mi ľúto že to odhodili na Hulu.

plakát

Hawkeye - Hide and Seek (2021) (epizoda)

Je to fajn. Akcia je stále zábavná a postavy zaujímavé. Už by síce mohli ten dej rozbehnúť ale čo už. Toto mi celkovo vadí na MCU seriáloch že hrozne dlho trvá kým sa naplno rozbehnú. Uvidíme či tretia epizóda bude úplne inde ako tieto dve.

plakát

Hawkeye - Never Meet Your Heroes (2021) (epizoda)

Akcia je super a zábavná. Páči sa mi ako ukázali útok na New York z pohľadu obyvateľa. Pripomenulo mi to Batman vs. Superman ako tam Batman behal pomedzi zranených ľudí. Príde mi že origin story Kate Bishop mohol byť zaujímavejší ako iba to jedno dievča ktoré bolo najlepšie vo všetkom čo kedy urobilo. Je to taká low budget Huntress z Birds of Prey :D Inak to bolo zábavné, moc sa toho síce nestalo ale stále, bolo to fajn.

plakát

South Park: Post Covid (2021) (TV film)

Príbehovo bol Post Covid špeciál v pohode ale bolo tam až príliš veľa trápnych vtipov. Fakt málo bolo dobrých a na to, koľko mali možností si nakoniec robili iba srandu z toho že už nie sme v prítomnosti ale v budúcnosti. Nebolo to zlé ale mohlo to byť oveľa lepšie

plakát

Lupin Sansei (1977) - Episode 6 (1977) (epizoda)

Zatiaľ najlepšia epizóda tejto série. Zápletka s Tutanchamónovym prekliatím bola naozaj zábavná

plakát

Hra na oliheň (2021) (TV seriál)

Ako väčšina netflix seriálov, úplne priemerná záležitosť ktorá má až príliš veľa pozornosti. Malo to pár svetlých chvíľ ale väčšinu času to bolo hrozne predvídateľné a hrali to až príliš na city. Nevyužili na plno potenciál ktorý tento projekt mal. Navyše finále bolo fakt veľmi slabé, niekedy bol fakt divný strih scén, hlavne počas epizódy 4 a v epizóde 8 tej scény so slowmotion sklom. Vôbec tam nebolo vidno čo sa deje. Najlepšia časť toho seriálu bol fakt asi celý príbeh toho policajta ktorý sa infiltroval dnu.

plakát

Hra na oliheň - Drž se týmu (2021) (epizoda)

Príbeh toho policajta je zatiaľ jediná časť seriálu ktorá má naozaj baví. Nočná časť ba veľmi zle zostrihaná a kvôli tomu ako vyzerajú ich obleky veľmi chaotická.

plakát

Doom Patrol - Dead Patrol (2021) (epizoda)

Zápletka s Dead boy detectives bola veľmi zaujímavá ale pripadala mi miestami ako nejaký crossover. Malo to hrozne taký feeling keď v Titans sa objavil Doom patrol. Ako keby tam nepatrili. Ale epizóda bola fajn, nie tak dobrá ako začiatok série ale aspoň niečo nové a originálne.

Ovládací panel
2 body