Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Rodinný
  • Komedie
  • Drama

plakát

Lupin Sansei vs Cat's Eye (2023)

Nový Lupin the Third film je šialený crossover so sériou Cats Eye. Veľmi príjemný film so skvelou akciou, perfektnou hudbou a zase novým štýlom animácie. Je to klasický Lupin, akčné scény dopĺňajú pomalé emotívne dialógy ktoré často prerušia nejaké zvraty a to všetko za doprovodu naozaj skvelej hudby. Cats Eye nepoznám ale z toho čo som videl tak to je nejaké anime z 80. rokov a má to veľmi podobnú premisu ako Lupin the third takže tento crossover funguje veľmi fajn aj ako intro pre tie charaktery.

plakát

Velma - The Candy (Wo)man (2023) (epizoda)

Tak seriál si aspoň udržuje kvalitu :D Epizóda je rovnaká ako tá minulá a príbeh začína byť ešte menej zaujímavý. Taktiež postavy zase ukazujú, že s postavami zo Scooby Doo série nemajú naozaj nič spoločné. Ak vás nebavili tieto dve epizódy tak asi celý zvyšok série sa bude niesť v takomto duchu. Je mi to fakt ľúto lebo na to aká to je chujovina to má naozaj veľmi dobrú animáciu.

plakát

Velma - Velma (2023) (epizoda)

Problém je, že ono to má potenciál ktorý ihneď seriál zahadzuje. Animácia vyzerá skvelo, dizajny postáv nie sú zlé a proste je vidno, že ľudia ktorí na tom robili sa bavili. Bohužiaľ ale scenár a celkové zasadenie do Scooby Doo sveta tomuto seriálu veľmi ubližuje. Postavy nemajú okrem farieb oblečenia nič spoločné s ich predchodcami, ich osobnosti sú ako tá najhoršia paródia a scenár ktorý sa snaží byť neustále meta a používa mileniálsky humor veľmi zlým spôsobom. Toto mohlo byť niečo super ako Harley Quinn od HBO ale namiesto toho je to seriál ktorý absolútne nevie na ktoré publikum mieri a tak okrem meta a edgy humoru nič viac neponúka. Kebyže to není pod Scooby Doo značkou tak ľudia by to možno lepšie prijali.

plakát

Doom Patrol - Hope Patrol (2023) (epizoda)

Konečne poriadna epizóda! Dúfam že druhá polovica tejto série bude mať podobné grády lebo zatiaľ to vyzerá nádejne

plakát

Rick a Morty - Analyze Piss (2022) (epizoda)

Je to zaujímavý nápad ale nie je to zábavné. Rick a Morty sa veľmi rýchlo zgriffinovizoval a od 4. série tu bolo iba pár dobrých epizód. Toto je jedna z fakt najslabších, lebo okrem vtipov o moči nemá čo ponúknuť.

Black Adam (2022)

Bola to akčná blbosť takže som sa pri tom bavil. Určite to bolo lepšie ako väčšina nových Marvel filmov ale úplne kvalitné to určite není. The Rock ako herec vie zahrať iba jednu postavu a to svalnatého čáva v džungli takže keď v tomto filme lietal, zabíjal a rozbíjal budovy hrozne som sa na tom smial lebo to bolo proste veľmi vtipné s tým jeho ksichtom. Príbehovo to bol celkom úlet, kamerové zábery a strih je úplne šialený a pripomínalo mi to akčné filmy zo skorých 2000s, malo to zaujímavé vedľajšie postavy, skvelo vizuálne spravený Kahndaq... Fanúšik DC bude podľa mňa z tohto filmu veľmi rád. Je ale naozaj škoda, že to celé tiahne tím superhrdinov ktorí nemajú dostatočne veľa priestoru lebo film mohol byť kľudne o nich a dopadlo by to oveľa lepšie.

plakát

Rick a Morty - Rickdependence Spray (2021) (epizoda)

Najhoršia epizóda celého seriálu. Žiadny z vtipov nepobavil, zápletka úplne debilná... Nečakal som že dračiu epizódu niečo prekoná ale toto bolo fakt zlé.

plakát

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Resort (2022) (epizoda)

Prvá epizóda ktorá bola aspoň trochu zaujímavá. Jennifer konečne pôsobí ako reálna postava a nie ako naschvál zle napísaný terč na internetový hate. Taktiež konečne tam boli nejaké obskúrne postavy z komiksov, pripomínalo mi to celkom seriál Modok. Zatiaľ najlepšia epizóda tohto veľmi smutného seriálu.

plakát

Rick a Morty - Never Ricking Morty (2020) (epizoda)

Celkom taká mindfuck epizóda. Zase kopec zaujímavých dizajnov, nápadov a skvelých vtipov ale ten príbeh bol trochu moc... Trochu moc šialený (?). Rick a Morty boli super v Tom že stačila úplne jednoduchá zápletka ako že sa Rick premení na uhorku a bola z toho jedna z najlepších epizód v histórii TV. Túto je vidno že tvorcovia moc tlačia na pílu a je to trochu škoda lebo táto epizóda mohla byť celkom dosť dobrá.

Ovládací panel
4 body