mikul

mikul


Student

1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3
  • 5.8.2011  12:27

  První hvězdičku za mrazení v zádech, druhou hvězdičku za dojetí, třetí hvězdičku za napětí a bušení srdce, čtvrtou hvězdičku za NEtrapné vtipy a milostné scény a pátou za to, na co jsem se těšil už několik dílů - je to díl, který jede od začátku do konce a nezastavuje se.

  • 31.10.2009  15:27

  90 minut z celkového filmu s úsměvem na tváři, to umí jen málo filmů. Kdyby jsem měl možnost poznat takového člověka jako je ve filmu Jack Nicholson, asi bych vypěnil hned při prvním pohledu:-), ale jako filmová postava je úžasný, a už sám o sobě je na pět hvězdiček. Díval jsem se na tento film a nevěděl co je zač, což se nestává, ale kdyby jsem věděl, že to je americká komedie, které je nesnáším, tak by jsem si tento film nepustil, což by byla velká chyba

  • 31.10.2009  15:23

  Nesmál jsem se, nebrečel jsem, ale přesto mě to zabavilo. Jsem lehce zklamaný, jako z VALL-I, jak se objevili ti mluvící psi tak jsem si říkal, ne, tohle ne, to nemůže být pravda...ale byla! Tento animák ve mně vzbudil mnoho pocitů, od těch nejhorších, jimiž jsou už zmiňování psi, po klasický výborný příběh až po úžasné vzpomínky a lásku stařečka...a jestli se tato pohádka líbila dětem? Zaručeně se jim líbilo 3D, bálonky a různé dětské drobnosti, ale jestli pochopily vše tak, jak má dítě pochopit film určený pro děti...?:-) 70%

  • 19.9.2009  23:05

  Film vnímaný očima dítěte, jejich problémů, strachu, radosti a bolesti rodičů....bez Terezky a Šimona by to nešlo....hlavně Šimon se mně líbil jak ve filmu, tak ve filmu o filmu, protože se na tuto roli perfektně hodil...a představivost, dokreslování a vlci už jsou jenom zpříjemněním filmu. Ne každého zaujme, mě ano.

  • 16.7.2009  17:50

  Problém je tady humor, při kterém se kino smálo, dokonce i jednou lidé začali tleskat...ale je to furt to stejné dokola? Ano, něco se povedlo, ale proč jsem si proboha připadal půlku Pottra jak na nějaké komedii? Po dlouhé době jsem necítil tu správnou Pottrovskou atmosféru, která došla až chvíli po půlce. Film má sice 153 minut, ale připadlo mně, že se tam nestalo, až na zabití Brumbála a odhalení několika dosud neznámích klíčových věcí skoro nic.

  • 30.6.2009  17:27

  Film, který mě ohromoval pouze v kině, vyšel jsem a jako by jsem na ničem nebyl. Efekty bezpochyby skvělé, vtipy asi povedené...já se narozdíl od ostatních moc nesmál, písnička od linkin park je ohromující...a...na poslední chvíli mě přemluvil kámoš, tak bych se měl asi podívat pro porovnání, jak vypadá první díl:-). Váhám, ale prý je dvojka lepší, tak prozatím dávám toto hodnocení.

  • 30.6.2009  00:48

  Na tomto filmu jsem si často připadal jak na scary movie, při některých scénách se kino smálo...a já jsem se tomu často taky neubránil, hlavně ze začátku, při scéně v autě. Na druhou stranu jsem měl každou chvílí husí kůži po celém těle a rozpuštěnou čokoládu v ruce. "Potěšil" mě ten NEČEKANÝ konec, nepotěšilo mě vykopání díry, na které by normální chlap makal pořádnou dobu, potěšila mě Alison Lohman, málo napětí, skvělá hudba a smíšené pocity. Při porovnání s jinými horory poslední doby...75%

  • 20.6.2009  14:27
  Oni (2008)
  **

  Když nad hororem začnete přemýšlet o něčem jiném a po 10 minutách zjistíte, že se na film vůbec nedíváte...

  • 6.6.2009  15:49
  Earth (TV film) (2007)
  *****

  Dokument, který si uvědomuje krásnu naší planety, která by mohla být asi pořád, kdyby tady nebyl člověk...dokázal vystihnout problémy naší planety a krásné kouty velmi zábavnou formou. Jsem zvědavý na současný snímek home, který si myslím, že s tímto snímkem bude z části souviset.

  • 5.6.2009  15:18

  Strašně rád bych dal větší hodnocení, protože tuto pohádku považuji za povedenou z hlediska poučné stránky a taky kvůli originalitě, ale děj je příliš natáhlý a já už se docela intenzivně těšil na konec. Animace mohla být lepší, ale některé věci na druhou stranu velmi povedené, např. okouzlující zahrada u druhé mámy:-). Zajímavá, tajemná a originální pohádka, která mě bohužel po půl hodině přestala bavit.

  • 2.6.2009  00:59

  Asi bych dal 4, ale po patku, valentynu, repo a dalších nemůžu jinak. Na začátku filmu jsem měl v ruce jahodové mléko a po filmu jsem ho musel dopíjet, držel jsem ho stisklé v ruce a neměl pomyšlení na to se napít, napětí po takovou dlouho dobu jsem po dlouhou dobu neprožil, jediné, co mně snad vadilo byly ty náhody - vždy každý na správném místě, puška nevystřelila v nejdůležitější moment, manželka se vždy objevila až v nejvyšší nouzi, manžel zamkl dceři před nosem, manžel je doktor....ale jsem to schopný překousnout a teď už můžu jenom litovat, že jsem na tento film nepřemluvil ostatní a šli jsme na noc v muzeu 2 :-/.

  • 30.5.2009  21:54

  V jedničce efektů, mírné psycho kamery a ujetých záběrů bylo přiměřeně, děj byl svižní a zábavný, ve dvojce přibyly postavy, zbytečné efekty a celkově je to zbytečný film a strasně zmatený a byl tak akční, až to byla nuda. Naprosto šokující pokračování, z čehož se dá samozřejmě usoudit pouze a jenom to, že si někdo chtěl vydělat zase pořádný balík peněz...:-)

  • 25.5.2009  18:33
  Saw 5 (2008)
  ***

  Tyto díly saw mně připomínají kurz eura a koruny - neustále klesá a stoupá a nemyslím si, že tento díl je nejhorší. Zatímco si svoje napětí a zábavu první díly držely po celou dobu, tak v dalších se už pomalu, ale jistě vytrácí a šestého dílu už se děsím, ještě jsem ho neviděl. Na druhou stranu, samozřejmě fandím provinilým, ale ty vraždy mě prostě baví...a drží si stále svoji originalitu. 60% s maximální zasloužeností.

  • 23.5.2009  15:05
  Noc v muzeu 2 (2009)
  odpad!

  Jedničku jsem považoval za mírně nadstandartní film, který mě bavil asi proto, že jsem byl o něco mladší a díval jsem se na to jinýma očima, ale když jste starší a vidíte ještě větší kravinu jak jedničku a dokonce vás film uspává, což se mně na veřejnosti nestává skoro nikdy, tak...Před filmem jsem si řekl, jdu na to, risk je zisk a svým způsobem ano, protože už vím, že nikdy riskovat nemám:-) Jak již bylo řečeno vtipy trapné, kdyby tam nebyly, možná dám jednu hvězdičku, toho herce už taky začínám pomalu nesnášet a jediné, z čeho jsem měl aspoň trošku radost je, že se bavila rodinka, která seděla vedle mě...Děkuji, nechci, už nikdy, nikdy ...

  • 6.5.2009  23:52

  Je něco na tomto hororu, co jsme ještě neviděli? Vlastně ano, je to 3D...a možná o to horší, že je 3D zrovna tento film. Tu jednu hvězdičku dávám za tu scénu v tom obchodě, která mě jediná bavila a ten konec? Říkám si, radši nebudu přemýšlet nad tím, jak to mohl přežít...a nenašel jsem žádný důvod k tomu, proč ten chlap vůbec vraždil?

  • 10.3.2009  23:33

  Pod hnusným názvem a plakátem nádherný film, který mě dostal...

  • 27.2.2009  21:05

  Škoda, že některé dnešní kvalitní české filmy vydělávají mnohem méně, než tady tato blbost, která těží z úspěšnosti prvního dílu. Jak jsem očekával, tak né jenomže film už ztratil vtip a atmosféru, ale ztratil taky děj a zkazil tím první díl, pří kterém jsme si postavy zanechali v paměti, tak, jak jsme chtěli...Ale teď přichází film po 25 letech, který se snaží, snaží...nevím o co, asi jenom o ty peníze. Je sice hezké vidět naše hrdinky o pár let později, ale myslím, že kdyby natáčeli třídní sraz kohokoliv jiného, tak by to možná bylo zábavnější. Jediné, co se asi podařilo zachytit, bylo to, že ikdyž se každý snaží jak chce, tak už to nebude tak, jako dříve...a to je ten důvod, proč se to vůbec nemělo točit.

  • 16.2.2009  18:18

  Je strašně těžké to hodnotit, protože ve filmu nebylo mnoho velmi důležitých a zlomových situací jako v knize, v podstatě jako dycky ale na druhou stranu až ve filmu jsem si uvědomil jaké ty drogy jsou, v knize je to popisované tak, že vás to k nim spíš láká než odrazuje, ale jsem rád jak za knihu tak za film, protože něco tak působivého člověk jen tak nevidí. Kdyby jsem nečetl knihu, dám pět hvězdiček, já ji četl a stejně je dám, protože hodnotím film...:-)

  • 7.2.2009  20:51

  film o filmu, ve kterém je všechno podstatného řečeno, s příjemnými jak velkými, tak malými herci. A působil na mě strašně živě, jak kdyby to bylo v přímém přenosu, ty vrtící se děti na posteli neměly chybu.:-D

  • 3.1.2009  19:46
  Hancock (2008)
  ****

  Jestli by byl film stejně dobrý jako Will Smith, neváhal bych dát ještě tu pátou hvězdičku. Scéna, kdy vyhodí toho malého kluka je skvélá, musel jsem se smát ještě dlouho, parádní akce a děj, který vám nedovolý se chvíli nudit. Hancock se snaží zachraňovat ostatní, a trochu mně to připomíná- za dobrotu na žebrotu, objeví se muž, který si váží jeho pomoci a nebídne plán, mezitím zjistí, že jeho manželka je jako Hancock, plán vychází a malé drama nakonec. Jednoduché, zábavné, strhující....

  • 1.1.2009  20:38
  Probuzení tmy (2007)
  odpad!

  Jedna trapnější scéna za druhou, nesnesitelná hlavní postava a jedno velké utrpení, které jsem musel po 30 minutách vypnout. Před tímto filmem jsem viděl hvězdný prach a stmívání, tak sem měl trošku šoky....

  • 29.12.2008  21:11
  Stmívání (2008)
  ****

  Tento film mně asi zůstane v hlavě hodně dlouho...

  • 28.12.2008  23:22

  Jeden z nejzábavnějších dokumentů, co jsem kdy viděl, ještě aby ne, když byl na plátnech:-)....Asi si možná začnu o něco více vážit českého hip- hopu a konečně vím, koho že si to v té mp3 pouštím:-D...Na druhou stranu, jako dokument připadlo chvilkami dost nepřirozené...Ty otázky od mladých pubertálních holek, jako např. co ho inspiruje k tvorbě jeho textů...podle mě některé momenty byly předem připravené. A za ten průměr by jsme se měli stydět.

  • 1.12.2008  10:24
  Vdáš se, a basta! (2007)
  odpad!

  Máš vagínu, to už jsem někde slyšel, nikdy neříkám bezva, tento den je tak bezva, bezva výhled...už nikdy při pomyšlení na tento film neřeknu jeho název...vdáš se, a basta! Ahaha vtipné, je tak stupidní ten film, nebo český dabing? Radši neřešit.

  • 29.11.2008  22:23

  Plný nadšení a očekávání před filmem, spokojený a nezklamaný po filmu. Ze začátku se madagaskar tváří, že v něm neuvidíme nic nového, a dopadne to podobně jako doba ledová 2...ikdyž i ten začátek mě bavil. Ale po tom se z toho prostě vyklubal madagaskar ze vším všudy. Nesmím zapomenout napsat, že soundtrack je exkluzivní. Možná mně trochu vadilo, že postavi nebyli spolu a stříhalo se to po pěti minutách- 5 minut Glorča, 5 Alex atd....nevím, jak se v tom děcka orientovali..:-). Nutno dodat, že kdyby tam nebyla moje oblíbenkyně babička a 007 tučňáci, tak jdu o nějaké to procento dolů. 80%...

  • 27.10.2008  15:26

  Můj první oblíbený zpěvák, můj první koupený koncert a také můj nejoblíbenější. Davy šílících fanoušků nadšených z Robbieho výkonu a ještě jeden šílící člověk doma na sedačce...:-) Robbieho v současné době nemusím, ale tento koncert si to hodnocení zaslouží.

  • 27.9.2008  22:06
  Tajnosti (2007)
  *****

  Zrovna jsem chtěl hlasovat v anketě, že české filmy na úrovni klesají, ale jak jsem viděl znovu tento film, tak radši hlasovat nebudu. Příjemné herecké osobnosti(Bittová, Issová, Roden). Klidný příjemný příběh. A ta scéna jak sedí s prodavačem u klavíru a zpívají je skvělá- hlavně ta písnička:-). Kvalitní, kvalitní...

  • 26.9.2008  22:00
  Děti noci (2008)
  **

  Tento film spíš vidím jako sobotní večerní film v televizi- to by bylo ideální. Příběh, jestli se tomu tak dá říct, ničím nepřekvapí a jak už bylo řečeno, Issová jako by si protáhla roli z Dobré čtvrti. Trošku zklamání a zbytečný film.

  • 14.9.2008  11:09
  Ulice (TV seriál) (2005)
  ***

  Děj tohoto seriálu se táhne pořád a pořád dokola, postava sem tam nějaká nová....je to prostě typický seriál na úrovni dnešní novy, ale přesto se na to občas dívám- třeba jednou za měsíc a pořád vím o čem to je a baví mě to:-) A na to, že tento seriál běží každý den, přesto je pořád lepší než trapné VKV, ordinace apod. A hodně oceňuji aktuálnost tohoto seriálu. Jestli tento seriál patří do nejhorších, tak tomu už asi fakt nerozumím...

  • 13.9.2008  22:47
  Nejúžasnější videa světa (TV pořad) (1999)
  **

  Na tomto ...seriálu... se mně v první řadě nejvíce líbí ten název, první díl velice slibný, druhý taky, ale ve třetím je to podobné jako u Shreka, vidíte to, co už jste několikrát viděli. Na druhou stranu, co tam pořád dávat- neustále policejní honičky, napadení zvířetem, přestřelky, formule, motorky.....ale myslím, že kdo třeba nesleduje televizní noviny, tak to může být dobrá zábava:-)

<< předchozí 1 2 3
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace