Přiznání (2001)

skvělý rozhovor, dala bych klidně 4 hvězdy nebejt naprosto příšerný kamery, kvůli který se na to chvilkama nedalo koukat aby se mi nezamotala hlava

Marketa Lazarová (1967)

pro mě neskutečně zdlouhavý a vlekly, takže to určitě není film na kterej se dá dívat kdykoli. cítím tu bolest a utrpení i díky hodně silný hudbě.

Neřízená střela (2010) odpad!

přiblblost a to obsah filmu a celkový hodocení vypadalo docela nadějně

Fotograf (2015) odpad!

přiznám se že hodnocení hodně vypovídá o mém vztahu k saudkovi... nechutný prase, takže odpad

Miluj mě, prosím (2004)

klukovi se líbí holka a pořád jí pozoruje a vyhledává..... vůbec nechápu proč to má takový hodnocení jaký má

Dobrý ročník (2006)

možná kdybych se vyznala ve vínu, nebo ho aspon pila, tak by mě to bavilo hnedka trochu víc :D

Ptáčata (2011)

Lily evidentně má pěkně rozjetou poruchu osobnosti, což mě na jednu stranu přitahovalo a lákalo mě její nevyzpytatelný, divoký chování, ale na druhou stranu mě taky pěkně vytáčela ...

Hořící keř (2013) (TV film)

není co řešit, jasných 5* a kdyby to šlo tak bych klidně ještě jednu přidala. úžasný zpracování, báječný herci i uvěřitelná a věruhodná atmosféra která mě okamžitě do sebe vtáhla. celou dobu jsem si všechny 3 díly hrozně moc užívala. skvělý, skvělý, skvělý!!!!