Geostorm: Globální nebezpečí (2017)

Film dle všeho nevhodný pro mládež do 12 let. Trochu bych toto varování upravil. Film nevhodný pro jakéhokoliv diváka. Co čekáte, když chcete jít na katastrofický film? Přesně, spoustu ničení, katastrof a devastace. A ono nic. Spousta klišé a samotného vizuální zpracování vypadá, jak když ho dělali studenti na základce na mobilech.

Transformers: Poslední rytíř (2017)

Přeplácaná hovadina. Dřív to bavilo a roboti, kteří si dávali do držky byli fajn. Teď se z nás snaží vymámit jen prašule! Jedna hvězdička za vizuál, ten je jako vždy povedený. Jinak nuda, zdlouhavé, nelogické ..

Příšerky pod hladinou (2017)

Počkat! To nebyl Hledá se Nemo? A já ho celou dobu hledal v oceánu. Když jsem ho nenašel, tak jsem si myslel, že mám hledat Dory. Možná to bylo špatně nasazenou čočkou, ale mě z té animace slzely oči, hrůza a děs. Ale poselství je jasné (proto ta jedna hvězda), neničit moře a oceány! Proto namísto házení odpadků do řek, moří a oceánu je raději vyhazuji do lesů a polí. Ó, Bože, jak já jsem se nudil a kdybych měl děti, ty by se určitě nudily se mnou.

Vetřelec: Covenant (2017)

Byla jednou jedna nestvůrka, která měla zálibu v požírání lidí, a v minulosti jsme se jí moc báli. Fascinovala nás, ohromovala nás a strašila nás. S ní před kamerou běhala mladičká Sigourney Weaver, na kterou byla krása hledět a po té nás navštěvovala v našich romantických snech. Avšak od té doby šlo vše do kopru, jelikož je jiná doba, jiné tváře a jiné možnosti. A tyto možnosti zabili tak známého Vetřelce, že dneska už jsou další filmy s tímto názvem jen odpady filmového průmyslu. To je ale škoda. To abych vyhodil můj oblíbený hrníček s tímto vesmírným zvířátkem. Budiž ti zem lehká!

Pobřežní hlídka (2017) odpad!

Humus... si myslí, že když ukážou prsa, zadky, pekáč buchet a budou vulgární a trapní, že si z toho sedneme na zadek? Kam ten svět spěje... Naprosto zbytečný film, stejně jako je zbytečné stavět Mitchovi každé ráno sochu z písku, protože se rozpadne. .. To se neumíme bavit jinak, než tím, že se týpkovi zasekne penis v lehátku??