Lucasoff

Lucasoff

• 4.1.2015  00:10
    Metrix - Legenda Hroznové Lhoty (amatérský film) (2012)

"Ste levný jako chleba s máslem, ste levný jako cibule... Proč mám být jeden z vás, proč mám taky sráč?" Chudák :)

• 2.12.2014  20:43
    Interstellar (2014)

Jasná pětihvězda. V kině úchvatný zážitek. Pro mě osobně vyzyvatel Vesmírné Odysey. Ale co si budeme povídat, není to film pro každého.

• 2.12.2014  18:29
    Partička (TV pořad) (2011)

Pardon, ale tento druh zábavy mně míjí asi o dvě galaxie. "Pojďte, budeme se hrozně bavit, smát a vůbec to bude veliká prča! Ha hááá!!!"

• 1.12.2014  22:17
    Kancl (TV seriál) (2014)

Tento humor je, obávám se, pro velké množství diváků nepochopitelný a neuchopitelný. Pointu si totiž divák musí často domyslet. Mohlo by to být lepší, ale v podstatě spokojenost. 65%

• 30.4.2013  21:26
    Seskok z vesmíru (TV film) (2012)

Vynikající dokument o nekonečné síle lidské vůle. O tomhle nemá cenu se bavit, to se musí vidět. 90%

• 21.3.2013  22:15
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Taková roztomilá volovina, kde jsou všichni mimořádně fešní a vůbec je to takové fajnové a dobře se na to kouká. Popravdě řečeno nechápu, že tomu dávám čtyři hvězdy. Asi jakási skrytá úchylka. 70%

• 26.2.2013  14:27
    Gangy očima Rosse Kempa (TV seriál) (2006)

Odvaha Rosse Kempa je neuvěřitelná. Pohybuje se v místech, kde je šance na přežití hodně, ale opravdu hodně malá (především u bělocha). Za vrchol celé série považuji Speciál z Keni. Tenhle dokumentaristický skvost bych nechal povinně pouštět na základních školách. Snad by si nové generace vzaly poučení.

• 16.2.2013  18:18
    Řím (TV seriál) (2005)

Vynikající seriál. Život v Římě ukazuje reálně, ale ne přehnaně jako Krev a písek nebo Bohové arény. Jak vás jednou chytne, už nepustí. Jedna zmínka za všechny skvělé scény - vstup Tita Pulla do arény k vykonání rozsudku smrti. Nezapomenutelná záležitost. 95%

• 9.2.2013  23:27
    Mr. Johnson (2008)

Blbina, ale místy celkem vtipná. Především přítel hlavní hrdinky Veroniky Václav je extra třída. Za shlédnutí to stojí a Klára Issová prostě vypadá dobře, takže se na ní opravdu fajnově kouká. Hlavně když jí Václav romanticky požádá o sex s tím, že jí to udělá zezadu: "Ne, to si nesvlíkej, kozy už ti visej. Trc, trc... Jé, Venoušku, to je hezký." :) 60%

• 9.2.2013  22:26
    Sám vojak v poli (TV film) (2012)

Vynikající dokument o tvrdé službě slovenských vojáků v Afghánistánu. Jenom mě mrzí, že minimálně v Česku (nevím přesně jak na Slovensku) jsou naši vojáci tak málo ceněni. Mnohdy je jim spíláno do okupantů a žoldáků cizí moci. A stát se ani nedovede řádně postarat o veterány, často invalidy. Dovolil bych si citovat komentář z dokumentu: "Jsou tu aby pomáhali, bránili a budovali, ne zabíjeli."

• 8.2.2013  23:35
    Smrtící válečníci (TV pořad) (2009)

Mega zhovadilost. Ale pobaví. Nejvtipnější je, když super kompjůtr počítá kdo je tedy vlastně krutopřísnější válečník. Do nové série navrhuji husitského cepníka proti výsadkáři z Delta Force.

• 8.2.2013  00:26

Absolutní ŠPIČKA žánru. Excelentní herecké výkony, špičková režie, grandiózní filmařina. Tady prostě není o čem, tohle se musí vidět. Nechápu proč Russell Crowe nebyl na Oscara ani nominován. 99%

• 8.2.2013  00:11
    Slzy Gazy (2010)

Absolutní propagandistická bullshit sračka! Proč tam neukázali jak Arafat vyhazoval do vzduchu školní autobusy a pak mu akademici se slzou v oku předali Nobelovku za mír? Tady už se snad všichni zbláznili. Být babou Kelišovou tak jdu blejt.

• 7.2.2013  10:00
    Milý Johne (2010)

Někdo zmiňoval, že ve filmu je vše umělé. Možná ano. Ale tak nějak fajně. Channing i Amanda prostě vypadají dobře, dobře se na ně kouká a na celý film se tak nějak dobře kouká. Na rovinu, kdo by nechtěl mít doma protějšek se vzhledem a charakterem hlavních představitelů tohoto romanťáku? I ten příběh by nebylo špatné zažít. Jejda, jsem já to ale melancholický filuta. I když jsem to nečekal, tak za mě 75%.

• 3.2.2013  21:33

Absolutní špička všech bondovek. Best of the Best! Daniel Craig je Bond jak sviňa! Pardon, nechal jsem se trošku unést, ale Casino Royale mě prostě NADCHLO! O tomhle nemá cenu nic psát, to se musí vidět.

• 3.2.2013  21:29
    Skyfall (2012)

Daniel opět nezklamal. Pro mě nejlepší představitel Bonda za celých padesát let. Javier Bardem předvádí, jak je u něj zvykem, vynikající výkon. Sam Mandes zkušeně režíruje, film je pochopitelně řemeslně zvládnutý na jedničku s hvězdičkou. Jenže na mě je tam trošku moc melancholie, Bond se bohužel dostává do role "stařečka". Naštěstí konec s jasným příslibem návratu vše v lepší obrátí. Ale shrňme to - tahle bondovka je špička, jednoznačně. Čtyři a půl hvězdy, pět pro Casino Royale. 19.2.2013 - Jak čas plyne zvyšuji hodnocení na plnokrevných five stars*****, čtyři jsou zkrátka pro tento bondovský šperk málo.

• 2.2.2013  20:56
    Afghánistán bez obalu (TV film) (2011)

Tak jsem se kupodivu nemýlil. Našel se alespoň jeden blbeček - Lucas87, který opět žvaní cosi o okupantech. Ne Lucasi87, čeští vojáci skutečně neokupují Afghánistán. Mimochodem napadá mě výstižný ekvivalent. Okupovali snad Američané a jejich spojenci Jižní Koreu v době Korejské války? Asi ne, že? Talibán nereprezentuje afghánský lid, reprezentuje bandu hrdlořezů ze všech končin arabského světa, reprezentuje vrahy a obchodníky s opiem a heroinem. Ale to by bylo na dlouhou debatu. Význam filmu vidím v ukázce reálného života našich vojáků na afghánské misi. Mohl být jistě natočen líp, ale minimálně za zvolenou problematiku 75%.

• 2.2.2013  19:59
    Hitler: Vzestup zla (TV film) (2003)

Robert Carlyle podává vynikající výkon. Celý Hitlerův příběh je tak neuvěřitelný, že autor námětu by si zasloužil doživotní zákaz publikování.No jo, jenže ona je to jaksi pravda. Neuvěřitelná, ustřelená jak trenky, ale pravda. Jeden z filmů, který by měl být promítán povinně minimálně na základních školách.

• 1.2.2013  22:49

Měl jsem pocit, že jsem se vrátil do napoleonských časů. Russell Crowe a Paul Bettany hrají hereckou symfonii a Peter Weir diriguje v životní formě. Skvostná záležitost.

• 1.2.2013  22:40
    Expozitura (TV seriál) (2009)

Ultraspravedlivá policistka a její děsně tvrdý kolegové v akci. V porovnání se zámořskou produkcí spíše k pousmání. Ale na naše poměry, no dejme tomu. Obávám se, že Expozitura je odsouzena k zapomnění.

• 31.1.2013  22:43

Dlouho, předlouho jsem odkládal shlédnutí Johna Cartera. Až když jsem jednoho večera nevěděl na co se podívat, přišla na něj konečně řada. A co se nestalo? Byl jsem nadšen! Opravdu velmi povedená fantasy taškařice. Pokud jste naladěni na tuto vlnu, budete se královsky bavit. Nechápu pouhých 65% hodnocení, u mě v jasně červených hodnotách.

• 28.1.2013  14:42
    Peklo s Landou (TV pořad) (2007)

Skvělý nápad, úžasná atmosféra celého seriálu. Na projektu se sešla vynikající parta sportovců, za všechny ikona českého muay thai khru Peter Macháček z Hanuman Gymu. Škoda že nebyla natočená další série. Pro příznivce bojových umění povinnost. 90%

• 27.1.2013  22:49

Začátek navozuje do velmi příjemného očekávání, co z toho vlastně vyleze. Řemeslně velmi dobře zpracované. Jakmile se rozjede fajnová teenage vyvražďovačka, která nikomu nestraní a nevíte, kdo vlastně, jestli vůbec někdo, přežije, je všechno v naprostém pořádku (tedy až na těch pár mrtvol). Jenže! Když přijde rozuzlení, přijde i lehké zklamání, minimálně pro mě. Čekal jsem víc, ale i tak to není špatné.

• 26.1.2013  20:11
    Sinister (2012)

Pusťte si tento film v noci do sluchátek a máte o zábavu postaráno. Velmi dobře zpracovaná audiovizuální stránka, založená sice často na klasických lekačkách, přesto funguje výborně. Pro mě osobně těžká infarktovka. Mimochodem pokud doma objevíte bednu s promítačkou a domácími filmy... Rozhodně je zkoukněte!