Boudica: Královna válečnice (2023)

TV (ne)kvalita. Asi jediným pozitívom je Olga a jej bojové mejkapy, na tom si dali záležať, lol. ........................ Smiešna vec bola ako sa Nero pichol v pohode, chladnokrvne, do krku. WTF?! Už vidím ako by to v skutočnosti dokázal, haha.

Čung_E (2023)

Bolo trocha smiešne že hlavný finálny súboj bol s tým šašom čo ani nevedel že je android hlavne že zrazu bol v boji takmer lepší ako hlavná hrdinka. Program, áno, ale...

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Skrátka príliš málo akcie, už ani nemohlo byť menej. Čím viac nad tým rozmýšľam, resp spomínam, tým viac som nasratejší, že čo to vlastne divákovi ponúkli za dokumentárny film z "Objektívu", WTTTTTF ?!! lol  Neviem či aj 2 ** nie je veľa, no ale dobre, za "Objektív" x'D

Expend4bles: Postr4datelní (2023)

za bláznivý happyend ktorý mi zdvihol náladu hviezda naviac (ale akčné scény nic moc, max za 3**)

Flash (2023)

Pre ďaleko najzaújímavejšiu postavu vo filme platí veta "Life sucks and then you die" - celý život živorí v base potom je na pár dní na slobode a následne ju zapichnú. No super. 2** dole pre to a jedna hore za túto postavu, celkovo 3**......................... update na 2. deň: U r soo fffuckin morons........ najlepšií superman / sueprgirl ever made and u let him die, repeatedly, in this fffuckin way.............. dumbest morons ever born. Sssshame !

Ghosted (2023)

to som presne vedel, že chlapcom sa to tu bude veľmi páčiť... lol

God Is a Bullet (2023)

Idem si to pozrieť po čase 2. x a pozerám že je aj UNCUT version (150 min), hoho. Už aj obyčajná verzia (120) bola drsná tak som zvedavý (alebo som videl uncut aj vtedy, ktovie)............................. doplnok počas sledovania:  už som zistil že pôvodne som videl skrátenú verziu!! "angry face" (a už tej som dal 4) Skrátená je o polhodinu a oni nepovystrihovali len nejaké brutality, to by ofc nevyšlo na 30 min, ale poskracovali kadečo pričom to vážne ochudobnilo atmosféru filmu. Greedy morrons ! Skrátená verzia je proste NEDOROBOK, klieštenec xD. Btw, niekto tu nadával na predlhých 150 min, yeah well, keď niekoho niečo nebaví, tak aj 80 min je neznesiteľne veľa a naopak. Musím ale priznať, že som to sledoval doma a s prestávkami, pomaly ako seriál, tak možno preto mi nevadila dlhá stopáž (: .................................... opakujúcu sa debilita koldokola: Ohromujúco potrestala svojho mažela šerifa, z ničoho nič ho strelila do hlavy, že ani nestihol ceknúť. Jeez, ja by som chcel tak umreť, dar z neba, doslova, pričom sa to snažia podávať ako hovorím, trest, ako niečo vysoko nežiadúce. lmao. S Errolom to už bolo lepšie, asi tak sa to má robiť, keď už. ................... Záverečná akcia je za 2**, proste naprosto nerealistické víťazstvo "desk cowboya" nad masívnou presilou. Ešte ho aj dobre zapália plameňometom a on to v pohode rozchodí x''D

Godzilla Minus One (2023)

Z Godzilli urobili naprostého idiota ešte aj relatívne ku zvieratám - stojí (aj keď akože to mala plávať ale...) na mieste a nechá sa pekne omotať káblom s tým freónom, kuká na tie lode ako pomaličky okolo nej urobia kruh a proste nič nerobí, len si tam tak čučí. LMAO Chápem, účelové lebo ... , ale aj tak. Potom zas si nechá vletieť lietadlo do huby, zasa nič, len "sedí" a čaká, s otvorenými ústami x'D. (Hej hej, nabíjala kanón, viem.) Skrátka améba je múdrejšia. "shrug" Strašne lacno ju zabili, ľutoval som ju, pretože si to nezaslúžila od toho debila scenáristu. To radšej mal vyjsť ten plán s freónom, ten bol celkom zaujímavý a kreatívny. Len vylepšiť to obmotávanie. xD

Gray Matter (2023)

SPOILER: .................. .ot dan as mašánzvop ......ela ,oč eivotk loben jobús ýnčereváz neT