Záhada Blair Witch (1999)

Fascinující jak někdo z takového mála muže vytěžit tak hodně.. Uznávám.. Chvílema mě jímala hrůza.. Chvílema jsem měla pocit, že jsem v tom lese s nimi. Tyhle amatérský záběry..výbornej nápad :) A bezesporu výbornej konec..

Sex ve městě (2008)

Mám za sebou seriál.. Mám za sebou film... A víte co? ne... Nepřišlo mi to infantilní.. Vydržela jsem u toho od začátku do konce. Chvílema jsem i se smála.. A výsledek? Jo, bavilo mne to :-) 75%

Šest pohřbů a jedna svatba (1998)

" Židi.. Maj v Asii židy, tak řekni! - Jo, v Asii jsou židi.. - Takže je musíme vyndat z těch kufrů, vybalit z pytlů a složit jejich těla dohromady, a pohřbít jinak jejich duše nespočinou v pokoji. " No já brečela smíchy :DD

Úplně vzhůru (1998)

člověk si řekne.. - "z toho Shyamalana něco bude..." a ono je.. 4*

Máj (2008)

50% některý části bych nazvala tragédií.. Hlavně tu část se "zpívajícími duchy" to bylo neuvěřitelně mimo.. Ovšem zážitek jsem si odnesla.. Profesorka: " Tak co, líbilo? " - Štěpánka - "Ne, vubec..ta Jarmila nebyla schopna kváknout za celej film ani slovo!!!" Profesorka: "Štěpánko..ona byla němá.." :DD A co se týče soundtracku - miluju ho.

Zodiac (2007)

Další film o seriovým psychopatovi, který nebyl nikdy dopaden. Je fajn, že je to normální film, vyprávějíc události jak jdou za sebou, žádný brutální detaily vražd, díkybohu..

VALL-I (2008)

Viděla jsem to čtyřikrát...vlastně... třikrát jsem usnula po pár minutách a na čtvrtý pokus jsem usnula v pulce. Ale ta grafika je pěkná.. Ale.. To..bude asi tak uplně všechno. Na Roboty moc nejsem..

Úplný idiot (2007) odpad!

Jen ÚPLNÝ IDIOT by to dokoukal do konce.