soulless

okres Frýdek-Místek
Student

<< předchozí 1 2 3 4
    • 17.6.2019  20:18

Vynikající dokument o stěžejní bojové operaci na území ČSR. Stylistikou připomíná Sovětskou bouři a graficky povedeně ilustruje průběh bojů ve Slezsku na jaře 1945. Za mě jednoznačně 5 a velký dík! :)

• 1.5.2019  19:24
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

JE SUIS NDR!

• 5.10.2018  18:36

Naprosto vynikající autentické zpracování, pro bunkráky faktická povinnost

• 26.9.2018  10:10

Tak skurvit film, to se jen tak nevidí. Jediné pozitivum vidím v obsazení a občas dobré hlášce, toť vše. Díky bohu za nízké zisky, protože tohle rozvinout by mělo být trestné! Predátor je zpět v hajzlu a doufám, že to za pár let někdo restartne v mnohem rozumnějším (a original friendly) provedení.

• 21.6.2016  11:32

Má to rezervy, má to díry, má to chyby (například scénář). Ale je to Warcraft, který vypadá k*** dobře. Celý film jsem žral jako malý, takže za mě paráda :) 9/10

• 28.5.2016  15:15

Kdo neví, nepochopí ... tím bych to asi shrnul. 10/10

• 31.12.2015  00:58

Daddy had a party! Dejte pryč tag horor a šup sem s komedií, protože tohle je nářez. Keanu absolutně nesedí, jeho role je tak debilní, až je vtipná. Za to holky, na ty se dá dívat hodně pěkně a celou tu maškarádu pěkně doplňují. Určitě stojí za to vidět (už jen pro ty kozy). 7/10

• 27.12.2015  13:39

Nejlepší část nového SW (3D IMAX) byl trailer na Warcraft. Za tak debilní scénář by si autoři zasloužili pověsit za koule do průvanu, protože to, co vytvořili je s prominutím sračka roku. Víc tupější a najivnější příběh už mi dává jenom Twilight a to ještě o prsa korejské sprinterky. Nebýt velmi dobré kamery a vynikajících leteckých soubojů, asi bych se dožadoval navrácení vstupného, protože takhle si opravdu důstojné pokračování nepředstavuji. Černý moralista tomu dodal všehovšudy korunu v soutěži o nejméně populární hlavní postavu roku. 5/10

• 26.10.2015  22:12
    Oblast 51 (2015)

Bod za cestu k základně ... a to ještě hodně těsně. Ten zbytek si bez debat zaslouží tag horor, takový hnus jsem už dlouho neviděl. 1/10

• 19.10.2015  14:09
    Infini (2015)

Než přišla první "akce", žral jsem to i s navijákem ... Potom se film šíleně posral a vlastně ani nechápu, o co pořádně šlo. Nicméně už to nefungovalo a dodíval jsem se jen proto, že mi bylo škoda to vypnout. Za začátek 5/5, za zbytek 1/5 ... průměr krásných 5/10 :)

• 17.3.2015  22:07
    Coherence (2013)

Ona to byla v podstatě nuda ... až na to, že to bylo tak zajímavé, že jsem film hltal jak můj synovec jogurty. Teoreie Schroedingerovy kočky aplikovaná na lidi je prostě super nápad, který, pokud se podá v takhle "schizofrenním" prostředí, divák jako já chrochtá blahem ... jen se nezamotat :) 7/10

• 15.2.2015  13:38
    Malá smrt (2014)

Bavil jsem se teda královsky ... hlavně poslední příběh s hluchoněmým mě naprosto dostal :D 9/10

• 6.1.2015  23:11
    Syn zmaru (2014)

Od začátku do konce to jede BMW ... rychle, hutně, poctivě. Víc takových filmů, na večer luxusní :) 7/10

• 29.12.2014  00:17

Horší než seriál, horší než film. Ani moc nevím, jak to vlastně mělo skončit, ale to sral pes ... skeče ze závěrečných titulků byly totiž opět geniální :D 7/10

• 6.11.2014  22:20

4 z tanku a Brad ... nebýt toho sk.... patetického konce, tak bych si řekl, že perfektní. Ale žel bohu ne! 7/10

• 28.9.2014  17:30

tak 300 krát lepší jak jednička. Sral jsem maggi v kostkách a čural prožky ledu. Neskutečně úderné gagy, které podtrzuje vynikající herecké duo a jako vždy krutopřísný Ice Cube ... pro mě zatím top komedie roku a od srdce doufám v Jump Street 23 :) 9/10

• 28.9.2014  11:00

Skurvené lišky :-) Sice jsem čekal víc, ale i tak velmi zábavná průprava (ne)historií evropského kontinentu. Asi se budu muset na tu severskou kinematografii víc zaměřit, protože humorem mi velmi sedí. 7/10

• 28.9.2014  10:59
    Cesta (2014)

Ona to je v podstatě sračka o ničem ... hlavně ten background mi tam trošku chybí, člověk vlastně neví vocogou. Nicméně Pattinson zahrál dementa naprosto exkluzivně a proto by byla škoda ten film zatracovat. 5/10

• 9.6.2014  22:48

nevím proč, ale film se mi neskutečně hnusil ... tak nepřijemné postavy jsem snad ještě nezažil. Ze všech válečných velkofilmů před rokem 1990 rozhodně nejhorší počin. Hodnocení pouze za snahu a solidně zmáknutou bitvu, která však neměla s historií (jako většina zápletky filmu) nic společného. 3/10

• 11.4.2014  00:39
    13 Sins (2014)

Příjemné překvapení ... ze začátku jsem měl trošku obavy z rodinného dramatu, který se naštěstí nekonal. Atmosféra jak hrom, při které člověk jenom tuhnul, co bude další úkol za svinstvo. Parádně zmáknuté, akorát ta Fučíkova melodie už mě při konci pěkně srala :) 8/10

• 7.4.2014  09:36
    German, The (2008)

parádní souboj !

• 27.3.2014  22:34
    Očista (2013)

Extra námět a sračkové provedení .... než začne akce, tak to za něco stojí, pak je z toho jen nudná sračka, bez akce a napětí. 5/10 a to jen za nápad a pěkné nohy Adelaide

• 21.3.2014  12:47
    Free to Play (2014)

F2P je především dokument, co se snaží z hráčů dělat lidi ...a daří se mu to. O Dotu až tam moc nejde a to mi imponuje nejvíc. Sestříhané, natočené je to perfektně a ten nádech reality tam prostě je ... i když se mnoho mladých snaží o top gaming, F2P ukazuje i jeho stinné stránky a perfektně vystihuje současnou situaci Esportu ve světě. Plný dům za nebojácný a inovativní přístup. WP

• 25.2.2014  23:37
    Off Centre (TV seriál) (2001)

Škoda, že to utli tak brzo ... osobně mi přijde, že tenhle sitkom trošku předběhl dobu, jelikož gagy, které o 10 let později ničily svět v HIMYM, tady, vzhledem k brzkému ukončení, bohužel nefungovaly. Jinak se jedná o super počin, především pro fanoušky původní série American Pie. 9/10

• 28.10.2013  10:17
    České století (TV seriál) (2013)

Po prvním díle velké sklamání ... Díl, pojmenovaný Historické bourání, ačkoliv fakticky u ustavení ČSR nejde a jedná se o pouhé střípky z Masarykova života ... k tomu notně protahované. Skok mezi léty 16-18 jsem také plně nepochopil. Kde je USA, kde je nezávislost? Režie také slabota, některé kameramanovy "eskapády" patří spíš do Holywoodských akčních filmů a ne historického dramatu. Osobně doufám, že další díl o Mnichovu bude o mnoho lepší, jelikož sprznit i tuto epizodu bych asi nerozdýchal. 4/10

• 13.10.2013  20:20

přijatelný film, sražený patetickým a žároveň trapným vlasteneckým patosem ... děcko s vlajkou, WTF ?? 4/10

• 28.9.2013  22:15

Těží pouze z nostalgie k předchozím dílům a závěrečné titulkové scénce, která naplno připomíná pravý Hangover. Jinak až na pár světlých chvil děs, bída a hlavně ... nuda. 3/5

• 30.8.2013  00:07
    Zmrzlá zem (2013)

No Thriller je to teda na výsost špatný ... ale ten námět a především fotky na konci ... občas se divím, čeho jsou lidi schopni. 6/10

• 1.8.2013  11:13
    Trestný prapor (TV seriál) (2004)

3 díly a nevydržel sjem ani o sekundu víc. Možná to bude příšerným dabingem, který seriál provázel, ale jinak můžu s klidným srdcem říct, že podobný šit jsem už dlouho neviděl. Žádná akce, respektivě pokus o ní tam je, ale strašný. Seriál je vlastně o kecání, které je ale úplně o hovně a jeslti má divákovi přiblížit atmosféru v trestných praporech, tak to potěš koště. Rusáci by se neměli pouště do věcí, které bohužel neumí. 2/10

• 24.7.2013  01:42
    The Pacific (TV seriál) (2010)

Má bohužel díl o Austrálii, nicméně v mnohém Pacific Bratrstvo poráží. Je třeba si uvědomit, že se jedná víc o válečné drama, s hlubším významem jednotlivých postav a jejich celkového obrazu. Když škrtnu tu Austrálii, které seriálu bohužel dost uškodila, řadím Pacific hodně vysoko, v případě některých dílů dokonce i nad staršího bratra o válce v Evropě. Bratrsvo je vynikající, Pacific je unikátní dílo s rysy dokonalosti (viz. trilogie Peleliu). Napoprvé to prostě nešlo, ale každým dalším shlédnutím celou serií víc a víc doceňuji. 9/10

<< předchozí 1 2 3 4