• Krátkometrážní

Jackie Brown (1997)

Na tento film jsem přišel úplně náhodou. Prohlížel jsem si filmy Quentina Tarantina a našel jsem kousek, který jsem ještě neviděl. Říkal jsem si: ,, To musím napravit!!" I tak jsem učinil. Tarantino mi opět dokazuje, že umí bravurně točit filmy. Naprosto boží a jedinečný snímek.Doporučil bych ho úplně všem. Beru si 90% zisku, Jackie!!

Prázdniny pana Beana (2007)

Tento film jsem zhlédl snad už stokrát. Někdy mě neomrzí i když ho znám nazpaměť úplně celý. Nechápu takové malé celkové hodnocení na csfd.cz. Ten film si to (podle mě) nezaslouží.... Je ale zvláštní proč jsem ho dřív neohodnotil. Ani sám nevím. Už jsem ji navštívil a upřímně ohodnotil plným počtem bodů. Za film, který mě stále nepřestal bavit dávám 100%!!!!

Comeback (2008) (seriál)

Tento seriál si můžu pustit pořád znova a znova. Nikdy mě neomrzí. Pokaždé se u něho popadám za břicho. Nepřipadají mi postavy a hlášky trapné(Prostě Ozzák je borec!) Zkrátka bych nic nevytkl... Snad jen to, že seriál má jenom dvě série. Zasloužil by si více dílů....Tento nový Husťan obsahuje 98% alkoholu.

Americká krása (1999)

Já nejsem žádný milovník romantických filmů. I přesto jsem ho zkusil. Film se mi docela líbil. Byl zajímavý. V žádné vteřině jsem se nenudil. Nemám co vytknout. No, možná jednu věc. Tento snímek mě ,,nesloužil" aby si zasloužil plné procentuální hodnocení. Drahý filme, dávám ti 93%

L. A. - Přísně tajné (1997)

Film ,, L.A. Přísně tajné" je americká kriminálka z 50. let, která mě dokázala zabavit. Herci se zhostili výborně svých rolí. . Hudba se dá poslouchat. Dá se na film koukat. Nejsou zde žádné trapné scény. Zkrátka za tuhle vraždu dostanete 95%, pane.

Klub rváčů (1999)

Že existuje film Klub Rváčů jsem dávno věděl než jsem ho zhlédl. Proč jsem to zhlédnutí neučinil dříve? Neměl jsem potřebu. Jednoho dne jsem ho přesto zkusil.. Tento snímek není normální! To ,,normální" nemyslím ve smyslu, že je film špatný ale že je jedinečný. Diváka dokáže upoutat. Žádný podobní snímek tomuto jsem neviděl. Bavil jsem se od začátku do konce. Tento film bych doporučil všem zhlédnout. Zhlédněte ho nebo vám namlátím za 100%. Ale teďˇvypadněte!!!!

Batman začíná (2005)

Tento film jsem viděl už mockrát(Možná pětkrát...). Nikdy se u něj nenudím. Tohle by byl jeden důvod ze dvou proč jsem mu dal plné hodnocení. Druhý důvod zní: Jsem (ultra,mega..)velký fanoušek toho super hrdiny,. který se v tomto filmu nachází...Co vím říct. Christian Bale je Bruce Wayne jak se patří !!! Tento film bych doporučil všem, kteří mají rádi Batmana!!(Je to Bruce Wayne. Ehm..*píp*..Nikomu to neříkejte. Přivázal by mě ke stromu kdyby se dozvěděl, že jsem prozradil identitu..) Moje celkové hodnocení: 99,6% Režie: 10/10 Kamera: 10/10 Hudba: 10/10 Scénář: 9/10 Obsazení: 10/10 Efekty: 10/10

Mafiáni (1990)

Koukal jsem na životopis Daniela Vávry a dozvěděl se, že nápad na hru Mafie vznikl díky filmu Goodfellas neboli Mafiáni. Musel jsem ho vidět. Tento snímek je boží!! Příběh vypráví o mladíkovi, který bydlí blízko mafiánů. Ti si ho oblíbí... Tento snímek doporučuji všem zhlédnout. Je to výborný film od skvělého režiséra... Moje celkové hodnocení: 98% Kamera: 8/10 Střih: 10/10 Efekty: 10/10 Scénář: 10/10 Hudba: 10/10 Režie: 10/10

Kmotr III (1990)

Emh.. Tento film zakončuje život Michaela Corleoneho a zároveň to samé dělá s výbornou mega, ultra, super, hustou a spoustu dalšího filmovou sérii Kmotr. Nemám co říct. Naprostá bomba!! Skvělé obsazení, kamera ,hudba..Nebudu v tomto komentáři plýtvat slovy. Sice by si to tento snímek zasloužil ale NE. Musím také myslet na ty co to čtou. Nechci aby se nudili u dlouhých komentářů!! Přece pocity jdou napsat v jedné větě, ne?... Tento film bych doporučil všem! Králíkům psům, veverkám.. Zkrátka VŠEM!! Celkové moje hodnocení : 100% Hudba: 10/10 Střih: 10/10 Obsazení:10/10 Režie: 10/10 Scénář: 10/10 Efekty: 10/10 Efekty: 10/10

La La Land (2016)

La La Land je překrásně vypadajícím muzikálovým filmem( Jako by jste to nevěděli...) , který vypráví příběh dvou lidí žijících ve velkoměstě Los Angeles. Jedna z těch lidí je ????(Zapoměl jsem jméno..) Holka, která chodí konkurzy. Ty jí moc nevycházejí. Druhý je ???( Ten samý problém jako v druhém řádku..) Chlap, který(No ,,který, která, které" se v tomto komentáři začínají nezdravě opakovat...)hrává na klavír po barech. Má rád Jazz. Když se ty dva spolu poznají....bude LÁSKA!!! Zbytek se dozvíte ve filmu.(Nebo na internetu vy *píp*) Tento muzikál kraluje krásnou hudbou a obsazením, kostýmy, kamerou.....Tento film vám mohu celým svým srdíčkem doporučit!!! Moje hodnocení: 92% Kamera: 10/10 Scénář: 9/10 Režie: 8/10 Efekty: 6,9/10 Obsazení: 10/10