• Krátkometrážní

Vejška (2014)

Pozitivní feeling z Vorelovo konzervativní mravouky---New York je tak epickej konec, že otpimismus o upřímném sdělení (jakkoliv dementním), je na místě .)

Želvy Ninja (2014)

Megan Fox je opravdu vystříhána ze všech podstatných citových chvil a emocionálně si to můžete prožít za CGI Rafaela. Není to zlé, protože jsou to želvy. Je to trochu zlé, protože jsou to trochu Transformers.

Cirkus Bukowsky (2013) (seriál)

Po posledním dílu se zdá, že by měl Jan Pachl scénáristickou část položit a jen pilovat svoji režii. Protože s pohledem zpátky je to teda VELMI slabé a děravé.

České století - Den po Mnichovu (1938) (2013) (epizoda)

Otřesná režijní a scénáristická nemohoucnost, kterou kryje jenom jeden z nejtragičtějších momentů našich dějin. A Dan Landa!

Hrdost (2013)

95% ART vs. 5% zábavy (skvělí herci)

Neurons to Nirvana (2013)

Jako dost často to díky těm ilustrákům nirvana není.

Poslední odměna (2013) (studentský film)

Když se kouknu kolem sebe, tak se musím udivit! Tral-la-la-la a tak dále....každopádně to co chci napsat je tak nějak nutné jako antiteze tomu, co tady už je. Poslední odměna je přesně to defilé věcí, které nemám na určitém segmentu studentských filmů rád. Strašně ráda by byla cool a věrně kopírovala holywoodský mainstream, ale tak dobře nevypadá ani nezní. O jakési takési řemeslné kvalitě by se dalo polemizovat (VFX jsou spíše hnusné, záběry standardní TV, hudba je (imo!) přepálená a kýčovitá a hraje nemístně nahlas, aby signalizovala emoci i tomu největšímu idiotovi). Filmařsky je film plochý. Má být komedie, ale nemá téměř žádný vizuální humor (když nepočítám montáž, která je prvoplánová a lajdácká že...ne). Nemá ani verbální humor. Hlavní postava je absolutní loser, kterému nemám proč fandit a je zahrán tak nevýrazně až...je mi fakt volná. Scenář je dementní a vypadá to, že napsaný za dva dny na koleni. Motivy jsou roztříštěné a absolutně nedořešené. Postavy se ke konci chovají jako absolutní idioti...vlastně celý konec je absolutní WTF. TP jsem nikdy nečetl, ale vždycky jsem ho měl zařazeného jako inteligentního autora s jistou dávkou absurdity a podvratnosti k "mainstreamu". Po takové poetice ve filmu není ani vidu ani slechu...naopak všude na mě kouká nejvíce přehajpený Apple, což je pro mě tak nějak antiteze nějaké podvratnosti nebo vzdoru. Myslím, že je fair dát jednu hvězdičku jako projev úcty tomu, že se něco podobného produkčně ve studentských podmínkách podařilo poskládat dohromady...jinak teda pardon - ale mladou kinematografii si představuju jinak než jako vyrabování klišé a jejich ještě horší realizaci.