Ro(c)k podvraťáků (2006)

Za mě nejlepší česká moderní komedie . Příběh , soundtrack, postavy vtipy vše skvěle . Hlášky z filmu si pamatuji do dnes . Viděl sem několikrát za mě 85%

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Myslím si ze z české produkce jeden z nejlepších komedii posledních let ale jenom diky hereckým roli Štěpána a Jakuba . Kdybych měl hodnotit pouze jako komedii tak 70% přívětivé bohužel zaslouzenych 55%

Zelená kniha (2018)

Po vícekrát zheldnuti tohoto filmu musím říct ze je to naprosto skvěle udělané dílo . Výkony herců sou ohromující každé slovo věříte i když příběh muže vypadat jak prvoplanová věc . Soundtrack bych vypichl jako jeden z nejlepších u amerického filmu . To ze je příběh podle skutečně události je jen třešničkou na dortu . Za mě i diky Vigu Moretenesnovi 93%

Ztraceni (2004) (seriál)

Za mě jeden z největších “master piece” serialovych sérii . Hloubka , návaznost , hudba , postavy vše naprosto geniální a hodící se k příběhu . Příběh plyne někdy až moc pomalu ale myslím si ze to k lost patří . Nejlepší série za mě 1,3,5 . Celkové 94%

Matrix Resurrections (2021)

V krátkosti bych zhodnotil jako dobře vyzualně zpracovány film ale příběh s nulovou hloubkou . Oproti prvním matrixům je tohle naprostý propadák za mě zaslouzenych 55%

V nemilosti (2021)

Skvěle zvaldnute psychologické drama s famoznim výkonem sandry bullock v hlavni roli . Ačkoliv na první pohled vypada film nudně pomalý metodicky ale za mě skvěle vystihuje od prvních minut rychlost každodenního života za mě jeden z nejlepších filmu od netflixu tohoto roku. 8,5/10