MINDHUNTER: Lovci myšlenek (2017) (seriál)

Po zhlednuti asi po 4x musím uznat ze je to nejlepší true crime co byl natočen . Od kamery , hudby , hereckých výkonu i držení se reality je na té nejvyšší úrovni . Začátek je trosku pomalejší ale jak se seriál rozjede do obrátek člověk nemůže přestat . Za mě 95%

Volejte Saulovi - Perníkový táta (2022) (epizoda)

Za mě konečně propojení dvou světu a přitom dobre nenásilně a hlavně pro příběhovou linku dost nepostradatelné jelikož ukazuje jimmyho jak i po letech udela stejnou chybu znova a pustí se do života kriminálníka . Za mě scenaristicky nejlépe zvladnuty seriál s BB ever !!!!

Volejte Saulovi - Slzavé údolí (2022) (epizoda)

Musím jen říct jak většina zde ze laťka se zvyšuje vic a vic a nemuzu uvěřit jak vince giligan dokáže využít každé jedné informace která byla v BB tak aby seděla v BCS a nebylo to vůbec nesmyslné či plytke . Moje hodnocení nemůže být jiné než 5/5 . Těším se jak tohle finále skončí . Please give EMMY this amazing actor (Rhea Seehorn)

Insomnie (2002)

Viděno : 08/2022. Když jsem četl tady na csfd ze je to na úrovni sedm jedna z nejlepších detektivek tak sem popravde moc nevěřil ale Nolan mě asi nikdy nepřestane překvapovat. Dobrý příběh který zavede na Alijašku dva detektivy k vraždě studentky . Al Pacino zahral neskutečné klasického detektiva ve stylu “bulldocka” který se chytí stopy a nepustí ji . Ač to muže vypadat jako jednoduchý příběh předvídatelný tak i tak dokáže překvapit . Za 9/10

Memento (2000)

Viděno : 08/2022. Moje prozkomavani csfd skončilo u nolana a překvapeni ze všechny jeho filmy mají neskutečné hodnocení do jednoho což ani takový Tarantino nemá . Ale teď k filmu za mě neskutečné dobře poskládány příběh do smyček které ze začátku nevypadali jako něco zajímavého ale postupem času sem se nemohl “nabažit”. Za mě na úrovni klub rvaču. Vidíme i dost herců kteří se objevíli v matrixu takže si myslím ze sel Chritopher na jistotu . Za mě 9,5/10

Stranger Things - Season 4 (2022) (série)

Nemuzu jinak než dat plné hodnocení za mě zas o stupeň lepší což málo seriálu dokáže . Celá zápletka je temnější sice o dost pomalejší ale za to fakt skvěle finále které každý seriáloví maniak musí milovat :Ddd Moje hodnocení :98%

Všichni svatí mafie (2021)

Hodnotím tento film jako preguel tudíž musím říct velmi povedený . Jak čtu zde v recenzích je jasné ze normálního diváka nezaujme ale pro milovníka seriálu si myslím ze velká pecka otevření známých ci neznámých detailu z minulosti . Žádná extra velká zápletka to ano ale kdyby byla myslím si ze by měla daleko větší ambice. Pěkné vystihnuta doba . Za mě když hodnotim jako preguel tak 75% . 56% jako hodnocení  mi přijde hodně přehnané.

Devadesátky - Kleopatra (2022) (epizoda)

Ze začátku vypada ze tento dil bude nudný . Řešení Albánců a Arméncu pro člověka v dnešní době nezajímavé ale pak otocka o 180’ řekl bych ze jeden z nejlepších dílu série zatím. Skvěle se stále drží atmosféra 90let . Herečky vykon pana Slezáčka na vrcholové úrovni u této postavy . A pomalé rozuzlovani prlickych vražd nemohli snad udělat lip . Těším se na další dil :) 90%

Góóól! (2005)

Za mě nejlepší film s fotbalovou tematikou. Skvěle zvládnuté drama s prvky komedie . Sem tam nějaké napětí pěkná zápletka pro fotbalového fanouška co hledá . Za mě na úrovni holigans . 89%

Devadesátky - Poprava bodyguarda (2022) (epizoda)

Dobrý začátek , těším se na další díly , Ondřej Sokol zatím výtečný i s Martinem Fingerem. Tento dil i za držení se reality 85%