Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Dobrý výběr lokací, dostatek akce, spousta známých herců, vtipy. Určitě se někdy podívám na film znovu.

Šest výstřelů (2012)

Akce na 4 - 5 hvězdiček. Svižné tempo, skoro neustále se něco děje, souboje jsou celkem přehledné, Jean-Claude Van Damme správně drsný, vizuální i hudební stránka ok, navíc místy jsou docela nápadité scény (respektive se scénárista nebál uřezat prst dítěti a podobně), takže není vlastně ani co vytknout.

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Byla to blbost. Čekal jsem zajímavější překážky.

72 metrů (2004)

To, co se děje na ponorce, celkem ujde, ale žádný zázrak to není. Do podprůměrných vod film sráží nudné dění mimo ponorku, nesympatičtí herci, chudě vypadající rozpočet (=absence nějakých monumentálnějších záběrů).

Pronásledovaný (2002) (seriál)

Seriál, ze kterého šlo vytěžit mnohem více - soustředěním na "zlého ducha", pátráním po dítěti, větším zapojením duchů. Takhle je z toho často jen obyčejná, slabá detektivka. A rovněž ani nepotěší, že seriál nemá konec.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Viděl jsem jen obyčejnou verzi, 4 hvězdičky dávám, protože je to film vhodný pro děti - taková pěkná pohádka, technicky povedená. Ale kdybych se na film díval z dospělého pohledu, bylo by to jen za 3 hvězdičky.

Tajemný muž (2012)

Docela zajímavý film, kde dlouho není jasné, o co vlastně jde a kdo je dobrý/zlý.

Konečná (2013)

Fajn film na jedno podívání. Hodnocení sráží hloupé postavy.

Sinister (2012)

První půlka o ničem, až druhá začala být strašidelnější, ale stejně mě štvalo, jak hlavní hrdina neustále bloumal tmou.

Zásilka (2013)

Dolph Lundgren je fajn, ale jinak je to takový nezáživný film.