Smutek bez konce (2014)

Smutek bez konce je ospalý, stejně jako jeho herci. Ospalá je i atmosféra místa, které nepůsobí vůbec zajímavě. Kamera se snaží experimentovat a můžete se tedy kochat několika minutovými záběry na přírodu nebo na detaily postav. Asi bych k filmu potřeboval manuál, abych pochopil některé scény. Jedno ale vím stoprocentně, film bych nedoporučil.

Sněhurka a sedm trpaslíků (1937)

Jednou to možná svým dětem pustím, ale já osobně bych to znovu vidět nemusel. Animace samozřejmě krásná na tu dobu a i celkově pěkně uděláná pohádka od Disneyho, ale mě už to nic neřekne.

Snídaně (1994) (pořad)

Nesnídám s Novou.

Snílci (2003)

Tří hvězdové hodncení za to, že tu byly scény kdy jsem musel zrak odvracet a taky nepochopení konce. Nikoliv ve smyslu souvislostí, ale jistého prvku nereality a soucitu, který tu dle mého neměl co dělat.

Snowboarďáci (2004)

Neskutečná hitovka mladých teenagerů s Kotkem a Mádlem. Musím uznat, že to nebylo nejhorší, ale průměrná komedie taky docela těžko, protože je z tohoto filmu citelně znát komu je zaměřen. P.S. díky filmu se začaly najednou všichni zajímat o snowboard :-D

Sociální síť (2010)

Na The Social Network jsem se těšil jak malej kluk na hračku. Předně, k Facebooku mám odpor na základě užívání. Účet smazán a naprostá spokojenost :-). Odpor mám díky tomu jak se dneska cpe do života nás "slušných lidí". Jen se kolem sebe podívejte, jdete do restaurace a na nápojovým lístku máte hlody jako přidejte si nás na Facebooku. Zkrátka dneska je na téhle sociální síti každej druhej, každá druhá ptákovina a klade se na členství důraz dokonce i co se týče slev v eshopech. A já se ptám proč?! Řečnická otázka, na kterou složitě odpovídat. Jsem rád, že se režie ujal právě David Fincher, protože se mu podařilo natočit výbornou konverzačku, která nahlíží na jiný život - život lidí online. Sám Zuckerberg nepřemýšlel moc do důsledku a tak trochu si vybojoval své místo na výslunní na úkor jiných. O to víc je film poutavější, jak se od základu probijí a buduje si respekt. Líbilo se mi jak film ukazuje lov oveček ze stáda, jak počítají uživatelé a nehledí na jejich spokojenost. Překvapily i vtipné momenty a klidně jich mohlo být i více. Shlédnul jsem poutavý snímek a mé očekávání předčil!

Solo: Star Wars Story (2018)

Ztráta času a zbytečné stahování 4k filmu. Aneb zase se mnou Disney vy-(yeah)-bal. A to si vždycky říkám, musí se krom Rogue One objevit něco relativně dobrého. Nicméně nakonec (japonec) jedná se pouze o další těžba materiálu ž¨ze světa Stár Wórsů. Je tedy pro mě osobně je velkým údivem, že jinak dobrý režisér natočí takovýto naprosto zbytečný paskvil. Ale asi ho Miky Mauz držel za gule.

Sopka (1997)

Sopka je průměrným filmem, ale nutno podotknout, že Tommy je třída a je radost se na jeho herecké výkony dívat.