Vzhůru do oblak (2009)

film bežal 3 minúty a ja už som bola ako slzavé údolie. behom 10 minút tu vyrozprávali ten najkrajší príbeh lásky a to takmer bez slov. sledovať Carla, ako sa mu po Ellienej smrti rozpadá jeho svet pod rukami bolo srdcervúce. a jeho rozhodnosť s akou išiel za svojim cieľom. a Russell, nevedela som, či mám väčšiu chuť mu zalepiť ústa, alebo ho objať. nie som si istá, či by som na to vzala deti, ale je to jednoznačne jeden z najkrajších filmov, aké som kedy videla

Znovu 17 (2009)

trošku ťažko sa mi to hodnotí, ale keďže som sa pri tom filme zabavila a hlavne herecké výkony boli skvelé, tak je to za 4*. boli tam asi 2 scény, ktoré som trochu ťažko predýchávala, ale inak to bola celkom oddychovka. čo sa mi na filme najviac páčilo bola postava Mikea. ono sa nevidí často, aby vo filmoch bola postava, ktorá je tak dobrým človekom a bolo to myslené vážne.

Ricky Gervais Live: Animals (2003) (pořad)

politicaly incorect ale zato veľmi zábavné. a keď budem rozumieť všetkému, čo hovoril, tak to možno bude aj za 5*

Záložní plán (2010)

Alex spotený a bez košele sám o sebe stojí za jednu hviezdičku. a na Jennifer sa príjemne pozerá. a komédie jej idú. je to oddychovka, pri ktorej si naozaj oddýchnete a aj sa zasmejete. a ja jej preto odpúšťam aj tie ťažšie stráviteľné časti. a ten koniec LOL

Salon krásy (2005)

Queen Latifah Rocks. Kevin Bacon je King. Alicia Silverstone snáď nestarne. Djimon Hounsou je kus. a ja som sa celkom pobavila

Twilight sága: Zatmění (2010)

čo sa mi páčilo: Rob & Kris, Edward/Bella, Jackson, Jasper/Alice, Kellan, Emmett, Billy Burke, Xavier, bojové scény, vizuál. čo sa mi nepáčilo: Jacob, Bryce ako Victoria, tempo, príliš veľa "newborns". film so si užila napriek tomu že nemám rada tento diel a počas mnohých scén som sa krčila na sedadle a priala si, aby už skončili. ale bolo tam aj mnoho scén, ktoré boli perfektne zvládnuté po všetkých stránkach. dokonca ani scenár nepôsobil ako až taká veľká katastrofa. nečakala som nič a bola som príjemne prekvapená

Muži, co zírají na kozy (2009)

žiadne filmové veľdielo to nebolo. tak prečo tie 4*? lebo som sa neskutočne zabávala. a herci boli vynikajúci. a pretože tých rytierov Jedi naozaj potrebujeme viac ako kedykoľvek predtým