Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Dobrodružný
  • Animovaný

plakát

Tatlı İntikam (2016) (TV seriál)

Prijemny serial, ktory potreboval este tak 30 minut, aby bol uspokojujuci. Dva extra diely, aby potesil. A asi este 20 dielov, aby sa fakt vydaril. Ma humor, melodramu, akciu, krasu a hlavne vela vela lasky. K rodine, priatelom, partnerom. Ma super hudbu. Postavy, ktore vam prirastu k srdcu, aj ked sa clovek obcas pyta, ci sa medzi nimi vsetkymi dokopy najdu aspon tri funkcne mozgove bunky. Po casovom skoku sa z toho stava trochu iny pribeh, ale hlavni hrdinovia nestracaju nic zo svojho sarmu. Ani vtipu. Co som extra odcenila bolo, ze vsetci medzi sebou komunikovali. Snazili sa nedorozumenia a klamstva a tajomstva vyriesit. Niekedy tie rozhovory nedavali tak uplne zmysel, ale neviem povedat, ci to bola chyba originalu, prekladu, alebo oboch. Uzivala som si vsetky postavy, este aj antagonistov bola radost neznasat, ale najlepsi predsa len bolu Leyla a Furkan. Maju medzi sebou tolko chemie, ze by mohli zasobovat lektirnou stredne velku krajinu cely rok a este by im ostalo. Snad niekoho napadne ich uzasnu suhru znovu vuyzit. Na mojom watchliste by so to ocitlo hned.

Lupin (2021) (TV seriál)

S1: Prvy a posledny diel boli trochu slabsie ako zbytok, ale serial som si uzila. Zaujimavy pribeh, podavany sposobom, ktory vas vtiahne. Zaujimave postavy, krasny Pariz a hlavne skvely Omar Sy.

plakát

Havaj 5-0 - Aloha (2020) (epizoda)

Herci, postavy aj fanusikovia si od posledneho dielu zasluzili viac nez tento pluvanec do tvare, ktory nas vsetkych vodil 40 minut za nos.

plakát

Old Guard: Nesmrtelní (2020)

Asi takto si predstavujem film o superhrdinoch. Vlastne im nemam co vytknut. Skvele postavy, uzssni herci, dychberuca akcia.

plakát

Galavant (2015) (TV seriál)

Tento serial mal mat aspon 10 serii. Ze bol zruseny po dvoch je zlocin proti ludskosti.

plakát

Julie and the Phantoms (2020) (TV seriál)

Prenadherna hudba, zaujimave postavy, skveli herci, necakany pribeh. More, more, more

Klaus (2019)

Toto bolo tak neskutocne krasne. Aj zabavne, al ehlavne krasne. Po vsetkych strankach. pribeh, vizual, postavy, hlasy. No a ten koniec...

Ranařky (2021)

Velmi dolezity film. Boli v nom momenty, ktore boli az strasidelne, hlavne v tom, ako presne kopirovali skutocnost. Tie znechutene reakcie su asi od ludi, ktori sa v nom spoznali stojac na zlej strane barikady. Nacali v nom mnoho veci, niektore len povrchne, ale uz to je dolezite, ze sa o nich hovori. Lebo tieto konverzacie su velmi dolezite. Vela sympatickych postav, skveli herci. Overall, a must see film.