Operace Boeing 747 (2001)

Scenarista predtim evidentne koukal na trochu znamejsi filmik, kde si svych pet minut slavy uzil mistr rychlych kopu, kozenych sak a zdrave prirody, tesne predtim nez nejak nestihnul vlezt do letadla a jaksi se tak i obetoval:o) pro tym. Vsak, vite ktery:o)

Odpadlík (1992) (seriál)

Kdyby Opadlik prisel v dobe SG, Prisonu apod, tak by po nem nestekl asi ani ten pes, ale to on neprisel. Pamatuji si, jak jsem nemohl vynechat ani jeden dil a nejvice se tesil na dily s Dutchem Dixonem. Go Reno, Go!!:o)

Tahle země není pro starý (2007)

Pomale, nudne, naprosto katastrofalni texty...mluvi se tam, ale obsah slov je prazdny. Prvni pulka jeste tak nejak ujde, druha je hrozna. Chybi konec...

Duna (2000) (seriál)

Skoda preskoda tech efektu:/// Mohlo to byt za pet

Sejmi je všechny (2007)

Statham vytahl solidne Kuryra. Bohuzel tohle nemohu rici o Owenovi, skoda preskoda. Mit trochu vice charismatickeho hrdinu, mohlo to byt za pet hvezdicek

Strážci Dračí brány (2006)

Ve filmu je dvou minutová pasaž, kde mistr z pagody leci a uci Tygra a Turba. Pripadalo mi to jako skvele intro nabusene pocitacove hry. Kdyby cely film, mel jenom tyhle dve minuty, tak bych dal sichr 4 hvezdicky;)

Elita armády (2006)

Napocital jsem vseho vsudy v nejake te podstatnejsi rolicce 3, slovy tri belochy, jinak sam cernoch:o) Akcni sceny krapitek neprehledne, ale jinak good.

Loose Change 2nd Edition (2006)

Perfektni demagogicka prace. Vsadim si vsak, ze druha strana by dokazala natocit naprosto stejne kvalitni film jen s jinym pohledem, presto take s perfektnimi argumenty... Clovek si nevybere.