Zakázané království (2008)

Jet Li - ocekavam skvele bitky a drsne hlasky. Jackie Chan - ocekavam paradni bitky a kopu humoru. Mozna jsem nemel ocekavat nic a mohl to byt prumerny filmik, na jedno zkouknuti a dobry. S timhle ocekavanim, jsem vsak byl po shlednuti filmu velmi zklaman. Az na par hezkych efektu a peknou vypravu film nenabizi vubec nic. Uvazoval jsem, jak ohodnotit Anganarana a derou se mi na mysl stale jen slova priserny a prkenny..a jeho vycvik, no uz mi tam chybel jen Pat Morita:o)

Casanova (2005)

Zdejsi komentare me namlsaly pro skvelou podivanou se slabsim zacatkem a brilantnim koncem. Chyba. Nudny zacatek neni nahrazen nicim a pomalu se preleva do nudneho konce.

Úhel pohledu (2008)

Strhujici snimek natoceny v brutalne rychle tempu, ktere neda sanci vydechnout. Na proflaknutem tematu o atentatu na prezidenta scenariste a reziser vykouzlili pribeh plny napeti, kde jsem si az do posledni chvile nebyl jisty tim jak to cele dopadne. A ta honicka po meste...no mnam:o)

Den poté (2004)

O hodinu kratsi, bez zbytecne protahovanych nic nerikajicich scen, ci prehnaneho moralizovani o tom, jak si za vse muzeme sami a jak se musime poucit a byl by to paradni filmik. Trikove velmi zdarile.

10 000 př. n. l. (2008)

Bezobsazna prkotina:/ Na zacatku jsem se neumel zbavit spatneho dojmu z vykradacky Apocalypta a zbytek filmu uz byl takovy vselijaky, jen ne opravdu dobry. Uchazejici efekty zcela pohrbiha naprosto plytky pribeh.

May Day (2000) odpad!

Bez jakekoliv nadsazky si dovolim tvrdit, ze bych dokazal napsat dialogy daleko lepe...jinak dialogy jsou jen jednou z mnoha slabin tehle slataniny...

Chuck (2007) (seriál)

Prijemna odpocinkova podivana okorenena vhodnym nevtiravym humorem.

Čistá práce (2008)

Narez:o)) Mam takovy dojem, ze Statham nosi snad v kazdem svem filmu takovy ten svuj typicky Kuryrovsky oblek:o) Ocividne ho ma rad:))

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Vlazny rozjezd v prvni serii. Naprosto uzasna druha serie. Ctvrta serie je tragicka, humor se vytratil a jakekoliv pokusy o nej zavaneji skutecnou trapnosti:-( Neco mezi odpadem a jednou hvezdickou, spise odpad. EDIT 9.1.2011. Pátá i šestá serie špatná až hrozná. V půlce šesté série to se seriálem vzdávám a poupravuji hodnoceni na celkové 2*.