Street Kings (2008)

Velmi slušná kriminálka. Zpočátku lehce nepřehledné, ale časem se to zlepší. Moc se mi líbil velmi drsnej Reeves.

Čarodějka ze země Oz (2007) (seriál)

Hodnotím po prvním dílu,ale další už neuvidím, protože jsem se vyloženě nudil a na další porci už nemám chuť. Velmi nesympatičtí herci kromě Zooey Deschanel, velmi laciné triky. Prostě díky nechci.

Noc na Zemi (1991)

Vyloženě nemusím povídkové filmy ,které se nijak vzájemně neproplétají. Proto mě v tomto filmu zaujala jen povídka z NY, Paříže a naprosto vynikající povídka z Říma, ve které exceluje Roberto Benigni a jeho zpověď ,která se ostatním komentujícím zrovna moc nelíbí.

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Asi jsem se zase moc těšil. Film to není špatnej, ale zápletka je chudší a nebýt několika vyloženě vtipných scén byl bych opravdu hodně zklamán. Perlman je naprosto skvělej a jeho fórky jsou vynikající, bez nich bych se utloukl nudou. Nejvíc mě štvala ta plynová bandaska,která bez jakéhokoliv důvodu v závěrečné třetině změní svůj charakter a najednou začne drsně fuckovat. No stojí to za vidění,ale znova se kouknu spíš na jedničku.

Monstrum (2008)

Nebylo to špatný, akorát ta mrcha byla nějak moc odolná, tanky,stíhačky a furt z ní nic nelítalo.

Stalker (1979)

No co napsat,asi bylo to tak divně zvláštní až mě to zaujalo.Znovu na to ovšem koukat nebudu.

Bláznovo zlato (2008)

Naprostá oddchyvka,která splnila to co jsem očekával (nebylo toho moc).Opravdu se mi líbila Alexis Dzeina,která mě skvěle bavila. Naopak Kate Hudson jsem ani trošku nevěřil ,že je nějaká bedna přes historii. Ale co je hlavní,že jsem se u toho nenudil což mi v tomto případě úplně stačilo.

Hancock (2008)

Nic zvláštního, čekal jsem ,že z nápravy Hancocka vyždímají podstatně víc. Smith se mi líbil pouze jako ožrala a loser. Pak už jsem mu moc nevěřil. A ten konec děsnej. 2 a 1/2

Dannyho parťáci 3 (2007)

Pro mě osobně zklamání. To ,že se nebude dít nic vyloženě nového jsem čekal,ale čekal jsem také to ,že se u toho budu dobře bavit. Což se bohužel nedostavilo. Zdá se mi ,že tato série je už dost uměle nastavovaná a další díl bych netočil. Ale abych jenom nekritizoval, líbil se mi Casey Affleck v Mexiku.

Carlitova cesta (1993)

Jo to bejval ještě De Palma ve formě. Film jsem viděl až letos (2008) a je vidět,že za 15 let vůbec nezestárl. Výbornej Penn a Pacino.