Kauza CIA (2006)

Je to už delší čas co jsem tento film viděl, ale vím , že se mi líbil ,ale dnes si z něj nepamatuji lautr nic. 3a1/2*

Spiknutí (1997)

Velmi dobře se na to koukalo, přesto jseml to celou dobu nebral nějak vážně. Možná to bylo Gibsonem u ,kterého jsem hodně dlouho nevěděl jestli je blázen nebo nevím co. A na konci jsem opravdu jen čekal odkud vyleze:-)

10 000 př. n. l. (2008)

Vypadá to nádherně, příběh velmi jednoduchej, závěrečná bitva nic moc a konec s vyměňováním zrníček a happy endem mě vyloženě zklamal.

Bestiář (2007)

Čekal jsem mnohem víc,příběh bez zvláštního nápadu. Konec nijaký. Jen díky velmi přitažlivé Danice jsem se nenudil.

Úhel pohledu (2008)

Originálně natočený thriller, který ani na chvilku nenudí.

Shrek Třetí (2007)

Bohužel kvality předchozích dílů nedosahuje. Přesto se najde pár momentů, které člověka rozesmějou. Jestli bude Shrek 4, budou si na něm dát mnohem víc záležet a vymyslet nějakej kvalitní příběh, protože tento byl velmi nezáživný.

Tropická bouře (2008)

Výborná zábava, kdo má rád Stillerův humor bude se náramně bavit. Skvěle to vypadá, skvělě to funguje a k tomu neuvěřitelný Downey jr. Doporučuji

Jumper (2008)

Chtěl bych to umět!!! Celkem mě to pobavilo, ikdyž určitě měl námět větší potenciál. Evidentně si studio vytvořilo vrátka pro další pokračování, tak se třeba nějaké pozitivní změny dočkáme v nich. 2a1/2*

Dedication (2007)

Moc příjemnej film. Výborně zahranej podivín Billym Crudupem,velmi přirozená Mandy Moore. Romantickej film na ,kterej se fajn kouká.