Ronin (1998)

Dneska už klasika akčního žánru. Neuvěřitelné automobilové honičky!!

Spálené vzpomínky (2007)

Del Toro je bůh. Nevzpomínám si na žádnej film, kde by nepředvedl vynikající výkon a Halle Berry mu zdatně sekunduje. Bezvadnej film se skvělými herci.

Majestic (2001)

Styl Jima Carreyho jsem nikdy nemusel.ale v tomto filmu se mi moc líbil. Když se nepitvoří tak umí i hrát. Jinak celkovej dojem z filmu mám dobrej dopadlo to dobře (jak se dalo předpokládat) takže spokojenost. Akorát bych zkrátil stopáž, 150 minut se mi zdá až moc.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

UI bohužel žádná Akta X ,ale normální kriminálka s trochu zajímavějšímy zloduchy. Je škoda ,že tajemno seriálu a prvního filmu se vytratilo. Přesto jsem se bavil, ale asi to ze mě rychle vyprchá, protože kromě dvouhlavého psa asi za pár měsíců nebudu vědět o čem to bylo.

Zmatená duše (2007)

Takovéhle filmy občas potřebuju, milej, citlivej přijemnej film ,ktrej dobře skončí. Když se k tomu přidá ještě pár vynikajících herců v čele s Perrym mám vyhráno. Ideální film na večer s přítelkyní.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Po dlouhé době velmi kvalitní western. Před Crowem smekám,pan herec!!

Maharal - Tajemství talismanu (2006)

Celkem jsem se bavil ,i když výkony herců ani nechci hodnotit. Praha i Zvíkov jsou nádherně nasnímány takže hlavně "Pražáci" si přijdou na své. Příběh celkem zajímavej a konec fakt slabej.

Po hlavě... do prdele (2006)

Vzhledem ke komentářům jsem ani nic moc víc nečekal. Opravdu je to všechno těžko uvěřitelný a nějaká výrazná pointa úplně chybí. České Pulp Fiction nevyšlo. Kdo mě pobavil byl Mádl.

Oko dravce (2008)

Velmi dobrý hi-tech thriller, který vás donutí vyndat baterii z mobilu.