Kat (2004)

N.U.D.A.

Kick-Ass (2010)

Kulhánek po americku...prostě prdel:-D

Kick-Ass 2 (2013)

Ono mě to bavilo, ale absolutně mi chyběl ten nejapnej vtip a sebesarkastičnost. Ten jsou tam fekální fóry se zvratkama.

Kletba z temnot (2012)

Konečně zase jednou někdo zatočil s všema těma lacinýma piškotovinama plnýma lacinejch duchařskejch efektů s šedejma nemrtvejma paňákama lezoucíma po stropě ve změti trhanejch pohybů, se spoustou děsně pseudotajemnejch psychologickejch myšlenek a nezáhadnejch záhad a natočil něco, čemu se dá řikat horor. Na trochu strachu lidskej mozek nepotřebuje originalitu a složitost. Ba naopak, většinou když vidim nějakej z těch překombinovanejch nechutnejch krvavejch rádobyhororů, tak se u nich nezadržitelně směju. Tohle bylo jednoduchý, vycházející z něčeho smysluplnýho a doplněný(konečně zase jednou) skvělejma hereckejma výkonama. To, že je ta něděsivá část filmu dlouhá, vás aspoň donutí navázat s postavami vztah. Takže za mě palec nahoru, zase jednou jsem se u hororu docela i třásla a nebylo to smíchy. A nejtrefnější komentář má jednoznačně verbal:-DD

Knights of Badassdom (2013)

Achjo, proč v našich končinách, kde lišky dávaly dobrou noc, nikdy nebylo nic jako LARP? Na vejšce už člověk nemá moc čas s tim začínat:-D Jakože nasmála jsem se dost:-D

Kniha krve (2009)

Bláblá bláblá blábláblá...blblblá blááá...blá...bláblá...asi tak zajímavý bylo to poslouchat. Dramatický jak stehno cvrčka, musela jsem si málem dát kafe, abych neusnula.

Kolo času (2021) (seriál)

Vizuál, hudba, to všechno na jedničku. Dál velmi oceňuji nestereotypní background universa. Bylo velmi příjemné vidět universum, kde věci prostě jsou a nikdo se neplácá po ramenou, jakej je kabrňák, že je tam má. Kde jsou prostě normální. Ale hlavní příběhová linka je přímo zosobněnej stereotyp každý high fantasy ever:-D A ani neni uplně nejlíp zporacovaná.

Konspirační teorie s Jesse Venturou (2009) (seriál)

Nepochybuju, že američani dělaj potají spoustu svinstev a že leccos z toho může bejt pravda, nepochybuju, že 11.září bylo dílo americký vlády a budova č.7 řízená demolice(na to nepotřebuju bejt ani bakalář architektury, abych to z toho videa poznala), nepochybuju o spoustě věcí...ale forma tohoto seriálu smrdí. Proč mám pocit, že z nás Jesse Ventura dělá kvůli popularizaci své osoby ještě větší kretény než americká vláda?:-D

Král Galů (2001) odpad!

neuvěřitelný...Kelti všech kmenů musej rotovat v hrobech, až se při tom zapotěj...hrůza, děs. Historická volovina první kategorie. Navíc natáčený příšerně. Herci hrajou jak amatéři, bitvy vypadaj spíš jak shluknutí larpařů s dřevěnejma mečema....Název Druids nechápu...to zas Amerikáni chtěli dát do názvu nějaký populární slovo a bylo jim fuk, že nemá hlavu a patu...

Kronika rodu Spiderwicků (2008)

Ten plivník je nejlepší postava. Je mnohem sympatičtější než všechny ty blbý děcka i s jejich superultratypicky americkou maminou dohromady. Ano, i v tý zelený podobě. Hejkal vypadá jak zdegenerovaný prase. A vůbec nehejká, jenom plive. Skřeti skoro nejdou rozeznat od hejkala. Trol je dinosaur. Elfové jsou sv*ně. Zase. A obři ovládaj černou magii. A nejsou moc obrovský. Gryf mi tam vůbec nesedí. To jsou samý středoevropský a severoevropský strašidla a do toho tenhle. Rusalky tam mohly bejt, s těma by určitě byla sranda. Ale budiž, to všechno se dá brát jako zajímavá modifikace. Ale ti haranti jsou hrozní a ten příběh o ničem.