Falconica

Falconica

okres Praha

1 4 6 8 9 10 11 následující >>
    • 17.7.2013  22:45

Totální překvapení. Chtěla jsem jen zabít nesnesitelnou nudu snesitelnou nudou a nakonec jsem se minimálně hodinu a půl řehtala uplně necivilizovaně:-D V životě bych netipla, že existují i nějací Amíci, kteří si ze svýho naivního patriotismu a kýčovitosti dokážou udělat prdel. Natož takhle moc:-D Jestli tento film uspěje v Americe, bude to jedině proto, že ho tamní masy nepochopí:-D Smažte někdo ten popisek "drama":-D

• 11.12.2013  02:45

To hodnocení neni moje vina, to je vina Diesela a tý jeho bezemoční klapačky. Hm, zabijet umíš hezky, co kdybys ještě zkusil hrát? Třeba zkusit nějakej výraz v obličeji. Asi nebudu materiál pro riddickovský filmy. Ale ty jeho nože se mi vždycky líbily.

• 11.3.2013  12:24
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

zatím hodnotím na základě třetího dílu série, který měl zajímavou myšlenku, ale byl příliš roztahaný a vlekoucí se...myslím, že časem zkusím i další díly.

• 7.10.2007  11:19
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Definitivně jsem degradovala na Strahováka...já se dívám na Červenýho trpajzlika...ó bohové. Nejhorší na tom je, že vim, že je to totální volovina...a teď si myslíte, že jsem ještě k tomu zralá na doktora...:-)

• 20.7.2009  23:40

špičková parodie na komiksy:-D prvotřídní kvalitní pohodová krávovina:-P já ten film prostě můžu vidět pořád dokola:-D

• 16.8.2012  13:30

zase další nebetyčná blbost, co se prostě dá přežít bez větších keců a bez většího utrpení.

• 11.6.2015  22:43

Banda huličů se sešla na place a řekla si, že absolutně potrolí natáčení. Jinak si to neumím vysvětlit:-D Ten chlápek s elektrickou kytarou mě bude ve snech mučit smíchy:-D

• 13.9.2012  01:31

jedna hvězda je za hezký hostorizující prostředí, druhá za konečný "rozuzlení", třetí za to, že bych do Radcliffa neřekla, že umí hrát. Ale nazvat to slušnej horor? No pardon...každou lekačku jsem přesně očekávala aspoň minutu dopředu, kromě toho konce tam nebylo nic aspoň nepatrně překvapujícího. Málem jsem usnula. Nicméně furt lepší než průměrnej horor typu Kruh. Nesnažej se vám tam všechny bubáky co nejvíc ukázat.

• 7.6.2018  21:27
    Živí a mrtví (TV seriál) (2016)

Lidi nevěděj, co je dobrý, zrušit něco takovýho je hřích. Puzzle, co do sebe perfektně zapadne na konci. Emocionální jako prase, příběh absolutně neotřelej a překvapivej a Colin podává famózní výkon. Naprosto.

• 23.4.2018  18:46

Jsem z tohohle rozpačitá. Furt tak nějak nevim, jestli koukám na FTWD nebo TWD. A fakt mi nedává smysl Nick, který se bojí zombíků jako následek traumatu z výbuchu...asi to bude mít nějakou hlubokou tajemnou logiku. A ten filtr na konci je fakt na palici. Mám trochu nervozní pocit, že budou polovinu screentime trávit okatým narratingem, aby stihnuli postupně převyprávět celý ty dva roky přeskočenýho času, místo aby se věnovali aktuální zápletce. Ale tak mohlo to bejt horší.

• 30.4.2018  15:09

Tak to bude poslední díl, kterej koukám, takže celou serii už si neohodnotim. Tímto se pro mne FTWD definitivně změnilo na TWD a je tam nadpolovičně víc toho, co mě sere, než toho, co mě těší.

• 16.4.2018  19:34

Hrozný zklamání, místo FTWD jsem dostala jen díl seriálu TWD, kterej ráda nemám. Kovboj, Karate Kid a investigativní novinářka jako jednoznačně dobrý postavy na výletě v obrněným vozidle bojující s jednoznačně vyprofilovanejma záporákama a postavy FTWD na pět sekund a najednou jsou z nich z nějakýho důvodu banditi...FTWD se mi hrozně líbilo, protože nebylo černobílý a postavy nebyly jak z komiksu, byli to reálný lidi. WTF má tohle vlastně bejt?

1 4 6 8 9 10 11 následující >>